Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cemcir
Gerçek Ad 
MeslekÖğrenci
KonumBursa,Osmangazi
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Şubat 2012
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 2 yıl önce
Son giriş tarihi: 2 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Tavsiyem Ratchet & Clank'i almandır.Jak & Daxter da güzel oyun ama Vita'da gösterdiği performans çok kötü ve sürekli çöküyor oyun bir yerden sonra da... Mesaja git »
@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Yenilenen Ana Sayfa! başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Ne demek ben de teşekkür ederim Açıkçası mesajı yazarken aklıma pek gelmedi ama haklısınız bu konuda. Her oyunu kefeye koymak yanlış olur ama insanla... Mesaja git »
@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Yenilenen Ana Sayfa! başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
İlk önce sormak isterim ki ''Japoncu'' nedir güzel kardeşim ? Ben de japon menşeili oyunların çoğunluğunu sevmiyorum (ki nefret aşamasında hatta bu ... Mesaja git »
PS VİTA OYUN-YORUM-EĞLENCE KONUSU başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Şeytanın kendisi yok ortalıkta Odası çıkıyor karşına bosslardan sonra genellikle. Sana bazı teklifler sunuyor. Örneğin sana bir item veriyor sana kar... Mesaja git »
Azazel'i açmak için bir koşuda şeytanla 3 kere anlaşma yapmak gerekiyor. Açması zor değil. Açıkçası ben rastgele açtım... Mesaja git »
Ben de oynuyorum bence görüdüğü gibi zor da değil. Birazcık oynayıp karakterleri açmaya başlayınca kolaylaşmaya başlıyor oyun. Özellikle Azazel açıl... Mesaja git »
@Sony PS VITA Kulübü -> Aranan kan bulundu: Playstation Now! başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Aslında bu kadar tartışmaya gerek bile yok,çünkü klasik Sony anlamsızlıklarından bir tanesi.Bana pek garip gelmedi.Ayrıca bir nedene de dayandırmama... Mesaja git »
@Sony PS VITA Kulübü -> Aranan kan bulundu: Playstation Now! başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
1 Nisan olayı başkaydı. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=744581908896020&set=a.217258471628369.56525.210050789015804&type=1&stream_ref=1... Mesaja git »
Konferans Ps 4 için çok iyi geçti diyenler var.Ben başka bir konferansı mı izledim de Ps 4'e adam akıllı duyuru göremedim anlamadım.Yoksa onlar mı baş... Mesaja git »
Bir E3 sonrası yine herkes gaza gelmiş durumda, ben de öyleyim.Dikkatinizi bir şeye çekmek istiyorum.Bu sene Sony konferansta elle tutulur bir ya da i... Mesaja git »
Arkadaşları

ilkermurat

Saiki

Vio35

batublood
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.140