Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Vicente Cortez
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi6 Kasım 1994
MeslekÖğrenci
KonumKırklareli,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Şubat 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 11 gün önce
Son giriş tarihi: 14 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Merhabalar herkese,uzun zamandır aklımda böyle bir konu açmak vardı ve forumun çeşitli bölümlerinde açılmış üst konu yapılmış veya yapılmamış,kıymeti ... Mesaja git »
26 Ağustos cuma olur büyük ihtimalle... Mesaja git »
Sagol kardeşim genel olarak dediğim gibi çok rahat bir yer nakit para götürme bide selpak al yanına bol bol lavabo vs. İhtiyacin kantinde satılıyor am... Mesaja git »
Yasadın birader çok rahat bir askerlik gecireceksin ben de bakım okulunda yaptım 4. Bölük acemi şuan kışla gazinodayım 367 KD.... Mesaja git »
ASKERE GİDİCEM TELEFONUMU GÖTÜRMELİMİYİM? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Şuan batıda askerim acemide götürme ustada gotur yakalanmadigin sürece sıkıntı yok hatta yakalansan bile komutanın insafına kalmış... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Beyler maç saat kaçta acaba... Mesaja git »
zorunlu askerlik eziyet midir ? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ben kışla gazino müdürlüğünde askerlik yapıyorum burda ne spor ne eğitim ne atış yapıyoruz yani dediginiz gibi olası bir savaş durumunda silah nasıl t... Mesaja git »
Bir arkadaşım da aynısını söyledi bakalım avantajları da dezavantajları da varmış gidip görcez hayırlısı... Mesaja git »
Eğitim Birliği: BKM.OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI / BALIKESİR MERKEZ / BALIKESİR Esas Birliği: BKM.OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI KH. / BALIKESİR MERKEZ / BALIKESİR... Mesaja git »
Bogdanovic harikasın be... Mesaja git »
Arkadaşları

AthenaPB

GleaMugen
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Takım
Fenerbahçe
İşlemci
Intel
Anakart
Intel
Modem
Airties

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109