Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
platinone
Gerçek AdCansu Tekbaş
KonumAdana,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Şubat 2012
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 5 ay önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Audi A3 Sedan 1.6 TDI S-Tronic TEST başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Çok güzel araba, güzel test. Gözlükler on numara 😂😂😂... Mesaja git »
Yurt Dışında Yenilenen iPhone konusunu başlattı (7 ay önce)
Merhabalar. Türkiye garantili ve faturalı telefonum yurtdışında iken bozuldu, apple store’a gittim hemen yenisi ile değişebiliriz imei kaydında proble... Mesaja git »
BURGER KING ZAMLARI (2018) başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Hocam vasıfsız demişsiniz, gıda mühendisiyim ve burda psikoloji okuyorum. Burda öğrenci değişim programı vizesi ile kaldığım için çalışma şartları var... Mesaja git »
Hocam gerçekten ağır kolelik bu yaptığım. Çocuk bakıyorum sabahın köründe uyanıp birini okula götürüyorum. Diğeri zaten biri dürtmüş gibi 7'de dikiliy... Mesaja git »
Part time değil sabah 7 akşam 5-6 çalışıyorum. Keske her şey burda da sizin düşündüğünüz kadar kolay olsa, hep davulun sesi hoş geliyor.... Mesaja git »
Ben aylık 800$ kazanıyorum hocam. bana birim olarak söyleyecek olursanız, ben de sizin asgari ücret benim birimimden fazla derim öğrenci olunca para ... Mesaja git »
Hocam 4.35$ 15-16 tl yapıyor dedim, galiba yanlış okudunuz. Turkiyede onlar 10 lira civarında diye biliyorum, eger yanlışsam kusura bakmayın ama en kü... Mesaja git »
Hocam kusura bakmayın ama hangi kahve 2.25$ burda? Sadece filtre kahvenin tall olani 1.95$ ve üzerine vergi ödüyoruz. O da yaklasik %10 yani 2.20$ olu... Mesaja git »
Benzin 5,66TL, Mazot 5,09TL, LPG 3.40TL başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Size cevap vermek isterdim ama şu aldığınız tutum, ne kadar kötü duruyor bir insan üzerinde bir bilseniz. Hep malum parti ve insanlarına karşı bir öny... Mesaja git »
Benzin 5,66TL, Mazot 5,09TL, LPG 3.40TL başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Yalnız galiba benzin galonunun fiyatı arttı. amerikada ben galonunu 2$'a alırken 2.60$ oldu. Tamam yine zam yapanı sevmiyoruz o net, ama arada bu kada... Mesaja git »
Arkadaşları

enpisagor

talib kweli

Urbanrevolt
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109