Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cagdasgun
Gerçek AdCagdas
KonumAnkara, Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Şubat 2012
2. el mesaj sayısı: 7
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
aa evet güzelmiş, bunuda alırım ben :) uygulayınca paylaşırım. teşekkür ederim.... Mesaja git »
merhabalar ilk aldığım günden beri var o ses bende ama çok duyulmuyor baya kulak kabartmanız lazım nadir oluyor :) çok önemsemedim ama bir açıklaması ... Mesaja git »
merhabalar, teşekkür ederim. far üstü çıta göremedim ben s-dizaynda yoktu. siz bulduysanız link atabilirseniz sevinirim. Esasında bir sonraki step, ... Mesaja git »
Arkadaşlar merhaba, N11 den S-dizayndan aldığım ön çıta(2 parça) montajını yaptım. Herkes aksesuarlarını böyle paylaşırsa süper olur. :)... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Pazartesi sipariş verdim. Bu sabah elime ulaştı. Fazla para yatırmışım onuda tekrar kutuya koymuş teşekkür ederim. Aynı zamanda 2 adet tester iliştiri... Mesaja git »
2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Valla benim rakamları yazayım. Şehir içi dur kalk lı trafikte, min:8,5LT max:10LT Şehir dışı; 1. 110-120 km cruise control, min : 5,5LT max 6,5LT ... Mesaja git »
2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Hocam garantiyi uzattınızmı yoksa standart 2 yıl mı?... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 gün önce)
SON GÜNCELLEME: 21 Haziran 2017 (15 ml prive ürünler satışa açıldı) Ürünlerimizin tamamı kampanyalı ve adınıza faturalıdı... Mesaja git »
2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Valla güzel yapmış helal olsun. Ön panjurlar için sipariş verdim bakalım nasıl olacak foto atarım...... Mesaja git »
2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Hocam 3008 de çok güzel araç cidden, alsan niye aldın bunu demem ama Tiguan ın yeri başka ya, benim kriterlerime bu araç uydu. Yolda giderken sesslik... Mesaja git »
Arkadaşları

SPECIALIZED
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Volkswagen

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.172