Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cagdasgun
Gerçek AdCagdas
KonumAnkara, Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Şubat 2012
2. el mesaj sayısı: 7
Son mesaj tarihi: 21 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= başlıklı konuya yorum yazdı (21 sa. önce)
Aynen VAG ile açılabiliyor, ben mevcut hali ile açamıyoruz demek istedim. Zaten VAG kablo ile baya özellikler açılıyormuş enderin sitesinde de var, 59... Mesaja git »
2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= başlıklı konuya yorum yazdı (23 sa. önce)
Bizde yok hocam o özellik. Camlar yağmurda otomatik kapanmyor. Ya da ben bulamadım.... Mesaja git »
2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= başlıklı konuya yorum yazdı (23 sa. önce)
Benimde sağ arka tarafta bir pasta gereken yer var sürtmeden dolayı, bende mi yaptırsam acaba ? Edit : Resimini çekip koyarım.... Mesaja git »
2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
resim çıkmadı hocam.... Mesaja git »
haha :))) Haksızmıyım ama o kadar para veriyoruz, şansımız kötüyse bizde app-connect yok. Ha ben, navigasyonu, spotify ı falan telefondan bağlı... Mesaja git »
Bende bir şikayet oluşturayım. Ya kimsede olmayacak ya da herkeste olacak bu çifte standarta giriyor.... Mesaja git »
2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Bende de opsiyonsuz comfort var bende de app-connect menüsü yok. Bunun bir şekilde açılabilmesi lazım, ilerleyen zamanlarda soracağım. Bu arad... Mesaja git »
2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Katılıyorum... Edit : Hatta bence cruise control olması bile yeter. Sonradan taktirabilirseniz alabilirseniz.... Mesaja git »
2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Hazır konusu açılmışken, araç içi temizliği için de tavsiye alalım arkadaşlardan. :) Aliexpress baya ucuz oluyor oradan alınabilir.... Mesaja git »
2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Şu manuel-dsg ve comfort-highline tercihlerine yapılan cevaplar için bende bişey söyleyeyim. İnsanların bütçesini, zevkini alım gücünü bilmeden öny... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Volkswagen

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.109