Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cagdasgun
Gerçek AdCagdas
KonumAnkara, Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Şubat 2012
2. el mesaj sayısı: 7
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Benim aracımda 32-33 falan olması lazım.... Mesaja git »
2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Hocam neyin %10 u.? Eğer QQ ile kıyaslarsanız, Tiguan daha fazla yakıyor. Ama tüm bunlar sürücünün kullanışı, yaşadığı şehir, lokasyon gibi şeylerden... Mesaja git »
dün almıştım bugün alamadım, kısmet :)... Mesaja git »
2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Katlanır Ayna ve Geri görüş ender elektronikte orjinalini bozmadan yapıyorlar. garantide bozulmuyormuş. Serviste de yapılıyordur tahminim. Anahtarsız ... Mesaja git »
Ben tek tek kart bilgilerini girdim ama arada normalde 10 sn da alınan ürünler gibi değildi bekletti 30 sn, ve verdi. Normal kredi lartı ile aldım 3D ... Mesaja git »
Yine alabiliyormuyuz tekrar. Bugün aldım ben yarında alabilir miyim? :)... Mesaja git »
Bu iş biraz şans galiba...... Mesaja git »
44TL lil aldım 1TL ye.... Mesaja git »
2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
araçta sıkıntı yoksa dikkat etcek bişey yok hocam. silecek sularına dokunmayın derseniz 15-20 tl daha düşüyordu sanırım.... Mesaja git »
2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Uyar ama @specialized hocam daha iyi bilir. Ben ender elektronikte yaptırırım kablo falan almak lazım anlamam o işlerden, 70-80tl gibi bişeydi ender d... Mesaja git »
Arkadaşları

madanci

ula$

SPECIALIZED
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Volkswagen

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.105