Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cagdasgun
Gerçek AdCagdas
KonumAnkara, Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Şubat 2012
2. el mesaj sayısı: 7
Son mesaj tarihi: 19 sa. önce
Son giriş tarihi: 14 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= başlıklı konuya yorum yazdı (19 sa. önce)
son 30 km çevre yolu ve 5 şeritli yol, 180 e kadar çıktım ama 15 dk yüksek hızda kullandım.... Mesaja git »
2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Cumartesi Ankara-Bursa yaptım. Arabada 2 çocuk ve eşim 4 kişiydik o yüzden hızda yapmadım. Genel itibari ile cruise control 116 ya sabitledim. 5.6LT ... Mesaja git »
2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Bence değmez. Onun yerine interface sistemi yapmak daha mantıklı, tabi bu benim fikrim :)... Mesaja git »
2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Gizli özellikleri açtırdığınızda oluyor. 70-80 TL maliyetle Ender elektronik açıyor.... Mesaja git »
2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
7-8 bin maliyeti vardı kur yükselmeden önce. Şu an ne kadara takılır bilmiyorum. Bence gerek yok yani aslında çok güzel ledler ama o fiyata değmez.... Mesaja git »
2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
hocam daha 5 binde mi? :) benim 22 bin oldu :) aynı zamanlarda almıştık sanırım.... Mesaja git »
2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Aracınız hayırlı olsun. Yeni araçlar da o ses normal, metalle alakalı bişey sanırım, 1-2 bin km sonra duymazsınız.... Mesaja git »
2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
İlla geri görüş kamerası istiyorsanız sonradan pişman olmayın öyle isteyin aracı. Ama 1.5 senedir kullanıyorum, asistan gayet yeterli geldi bana.... Mesaja git »
2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hayırlı olsun, kazasız belasız kullanın.... Mesaja git »
2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşlar merhaba, Kızım dün arabada kustu arka koltuğun tam orta bölümüne. Karbonat sirke ve aMway loc ile temizledim, camlarıda garajda açık bıra... Mesaja git »
Arkadaşları

madanci

ula$

SPECIALIZED
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Volkswagen

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.139