Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cagdasgun
Gerçek AdCagdas
KonumAnkara, Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Şubat 2012
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Fenerbahçe Basketbol Ana Konusu | EUROLEAGUE VE TBL DUBLE ŞAMPİYON ! başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Hem seyirci hem takım ilk yarı muhteşemdi. inanılmaz iyi bir savunma yaptık. taraftar da takımla bütünleşti ve 20 sayıya kadar çıktı fark. 2. yarı rö... Mesaja git »
Xiaomi 4K Mi Box H.265 Android TV 6.0 incelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
HDMI kablonuzu kontrol edin.... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
güncelledim bende bu sürüme, ilk izlenimim bildirimler çok daha iyi olmuş, içeriği görebiliyorsunuz.... Mesaja git »
Xiaomi 4K Mi Box H.265 Android TV 6.0 incelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Kodi de Turkvod eklentisi için resimli anlatım bu linkte mevcut. Video lu anlatımlar youtube da bol miktarda mevcut.... Mesaja git »
Xiaomi 4K Mi Box H.265 Android TV 6.0 incelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Hangi programı kullanıyorsunuz izlemek için.? Programın subtitles ayarlarında, onu düzeltebileceğiniz yer var, Turkish yaptığınızda türkçe karakterle... Mesaja git »
2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Hocam A3 ve Tiguan ayrı segment araçlar. Bence Benzinden önce bu arabayı neden istediğinizi sıralayın, benzin harici diğer istekleriniz sizi yönlendir... Mesaja git »
2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Son 1 ayın içinde olduğum için 2 sene uzatmaya 4050TL fiyat istiyorlar. YAPTIRMAYACAĞIM!!!... Mesaja git »
2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Valla bu aracı ben uzun süre kullanmayı düşünüyorum, zaten artık 0 araç almak çok ta avantajlı değil tiguan için. Ben bir arayayım o zaman, 3600TL de ... Mesaja git »
2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
ETkilemiyor diye söylenmişti, bende açtırıcaktım ama fırsatım olmadı, garantide önümüzdeki ay bitiyor. Bu sırada herkese sorayım, ganratiyi uzatmak a... Mesaja git »
Xiaomi 4K Mi Box H.265 Android TV 6.0 incelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Kapanma problemi, görüntü gitmesi gibi problem yaşayan arkadaşlar, ayarlardan box ın uykuya geçmesi ayarını düzeltsin. Sleep modu 2-3 saat yaparsanız... Mesaja git »
Arkadaşları

madanci

ula$

SPECIALIZED
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Volkswagen
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.081