Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cagdasgun
Gerçek AdCagdas
KonumAnkara, Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Şubat 2012
2. el mesaj sayısı: 7
Son mesaj tarihi: 20 sa. önce
Son giriş tarihi: 16 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= başlıklı konuya yorum yazdı (20 sa. önce)
ilk bakım 700TL civarında.... Mesaja git »
2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Benim oradaki yazılar neredeyse silinmiş, yıkamacıların acımasızlığımı, VW nin dandikliği mi anlamadım :)... Mesaja git »
2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Fiyat doğru hocam. Mayısta neredeyse o kadar verdim.... Mesaja git »
Telefon elime ulaştı. Parmak izi okuyucusunun hızına hayran kaldım. Genel itibari ile telefon iyi görünüyor. Sadece Wifi yavaş geldi bana.... Mesaja git »
çok teşekkür ederim :)... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ MIUI8.2.2.0 Android 7 geldi / link eklendi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (17 gün önce)
[size=1][center]KONUYU OKUMADAN SAR DEĞERİ ÇOK YÜKSEKMİŞ GİBİ ŞEYLER YAZMAYIN, ALTTA ÖNERİLEN AKSESUARLAR BÖLÜMÜ VAR, ORAYA SİZİN TAVSİYE ETTİKLERİNİZ... Mesaja git »
Selam arkadaşlar, bend gittigidiyor üzerinden aldım, tahminim yarın gelir telefon. Alır almaz yapmam gereken bir şey var mı güncelleme vs, yoksa dire... Mesaja git »
Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Hocam bez konusu biraz deneme yanılma oluyor. İlk kızımızda prima dan başkasını kullanmadık ve memnun kalmıştık. 2. kızımda sırasıyla; Prima eski ü... Mesaja git »
2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Arkadaşlar merhaba, bizim araçlar için iyi bir bisiklet taşıyıcı önerisi olan var mı?... Mesaja git »
2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
4 kişilik bir aileyiz. Uzun yol yolculuklarında sıkıntı çekmedik. Bebek arabası, 1 büyük, 1 orta, 1 küçük valiz, ıvır zıvır. hepsi bagajda gittik.... Mesaja git »
Arkadaşları

madanci

ula$

SPECIALIZED
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Volkswagen

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.094