Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
bonusbirkafa
Gerçek Adatakan kurucu
Konumİstanbul, Pendik
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Şubat 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 4 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
cihazınızın üretim tarihi nedir?... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
arkadaşlar tecrübe edenler yazabilir mi? şu son güncellemeyi yükleyelim mi ? bir götürüsü olmuyor değil mi :)... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
peki koruyucu şeffaf kılıf ile kullanıldığında atma yapıyor mu? kılıf ile kullanıyor musunuz?... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
ekran kaplamasız sadece kılıfla kullansak en ufak bir şeyde çizilir mi arkadaşlar? böyle kullanan tecrübe eden var mı? sırf şu ekran kaplamasının kılı... Mesaja git »
spigenin hangi jelatini bu? bende alayım? nerden aldınız? verus kılıf ile kalkma yapar mı?... Mesaja git »
PM'e bakar msınız :)... Mesaja git »
spigenin ekran koruyucusunu tam olarak uygulayıp kılıfla birlikte sorunsuz kullanan var mı arkadaşlar? sipariş vereyim mi? verus'un kılıfını aldım, sp... Mesaja git »
arkadaşlar telefonu yeni aldım, bu güncellemeyi yapmalı mıyım? problem yaşar mıyım acaba? ... Mesaja git »
arkadaşlar telefonu aldım, mutlaka kurmalısın dediğiniz uygulamalar var mı? ne yapmalıyım şuan? güncellemeyi başlatayım mı? TouchPal türkçe reklamsız ... Mesaja git »
ne zamandan beri kullanıyorsunuz? şimdi yeniden telefon alacak olsanız yine tercih eder misiniz?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

CANON EOS 600D KULLANICILARI KULÜBÜ

Canon Eos 600D Olympus OM10, Zuiko OM 50mm f1.8, Canon A1, Canon FD 100-300, Canon FD 50 mm f1.8, Braun VarioZoom Flash, Pentax SMC AF 35-70mm F2.8
Hakkında
Canon Eos 600D - Canon A1 - Olympus OM10 - Zuiko OM 50mm f1.8 - Canon FD 50 mm f1.8 - Canon FD 100-300 - Braun VarioZoom Flash - Pentax SMC AF 35-70mm F2.8

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109