Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
WmGMD
Gerçek Ad.. ..
KonumAnkara,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Şubat 2012
2. el mesaj sayısı: 14
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları12
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
🔴 Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP 🔴 başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Bugün vodafone aradım sizinle işimiz bitti değil mi diye bizdeki aboneliğiniz aktif diyorlar. Bunlar nasıl iş yapıyor anlamadım 2 2 fatura ödeyeceğim ... Mesaja git »
Öğretmen adayı olarak oyum İnceye. başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Kalifiye öğretmen yok denecek kadar az ha var mi var her sene gider görüşürüm eski hocalarımla bi cicek alıp yada çikolata vb. Ama.belli bi yerden son... Mesaja git »
Aqua Suriye başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Öğrenciyim aynı zaman da iş buldukça yapıyorum online vs . Ona rağmen sınavlarım bitti evde yatıp biseyler okuyorum dışarı çıkarsam para gidecek diye ... Mesaja git »
AverMedia’nın oyuncu ürünleri satışa çıkıyor başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Bu elektronik eşya fiyatları ne böyle? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
50 tl ye kulaklık bulabildi iseniz yine iyiymiş hocam. Hayat o kadar pahalandı ki artık evdeki aletler bozulmasın diye umuyoruz bozulursa halimiz yama... Mesaja git »
Netspeed 100Mbit Talebi başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Saolun yorumlar için arkadaşlar sözleşmede var evet ama yapmıyorlar dün arıza kaydı bıraktım hala dönüş olmadı olursa bildiririm burdan ama bu yapılan... Mesaja git »
🔴 Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP 🔴 başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Haklısınız oyuna girmek için saçma sapan bunlarla uğraşmak zorunda olmamalı kimse ama gelin görün ki durum bu hocam. Elden gelen bir şey yok umarım il... Mesaja git »
🔴 Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP 🔴 başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Gece 2-8 arası kullanımlarım da akk den düşüyor var mı arkadaşlar aynı sorunu yaşayan ?... Mesaja git »
Bende deneyeceğim şimdi ets2 statik ip almak şart olacak herhalde. Denedim kimse gözükmüyor bile oyunda :( edit2: Ben çözdüm arkadaşlar vpn açtım 90-... Mesaja git »
Banada vermediler hocam hat değerlerim çok iyi ama önceki gibi vermiyorlar sanırım . Saçma bir politika olmuş bu bazılarına verilmesi .... Mesaja git »
Arkadaşları

celalcaner2

Bir Kedi Gördüm Sanki

®eis

metock

Themistokles

BuRaK<

maybeurebetteroffthisway

38erciyes

teneke1236737

CaptainErturan

berke_17.

PaulWeston1627
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
VODAFONE NET PİŞMANLIKTIR.
Hakkında
S6 Edge Plus
Logitech g9x
Logitech g105
Logitech z506
Forever Logitech
Canon 1100D 18-135mm 18-55mm 50mm f:1/8

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.171