Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
WmGMD
Gerçek Admert dönmez
KonumAnkara,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Şubat 2012
2. el mesaj sayısı: 14
Son mesaj tarihi: 2 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları9
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Adını TÜRK Mitolojisinden Alan Yeni Zırhlı Aracımız BÖRÜ başlıklı konuya yorum yazdı (2 sa. önce)
Bu isimlendirmeler çok hoşuma gidiyor gerçekten . Bize ait olması her acıdan güzel... Mesaja git »
arkadaşım 3000TLye pc topladı ama korsan oyun indiriyor başlıklı konuya yorum yazdı (4 sa. önce)
Konsol kullandınız mı bunu daha geçen aylarda bilgisayara 5000 küsür lira döken biri olarak söylüyorum... Mesaja git »
Hocam yapıyorum kuyruğu bitiyor envanterinizde görebilirsiniz diye link çıkıyor basıyorum gelmiyor kartlar... Mesaja git »
OBP Denen Şeyin Mükemmelliği başlıklı konuya yorum yazdı (18 sa. önce)
Son seneye gelmeden önce ortalamalarım hep 70 civarı idi son sene hocalar saolsun 96 düştü saçmalıktan başka birşey değil. Bazı okullarda her sene böy... Mesaja git »
Ankara yı gördünüz mü en son yağmur yağdığında ? Ankara yani başkent.... Mesaja git »
Vücut Geliştirme hayatımı nasıl kararttı... başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Bisiklete bile bilinçsiz binmek sorun yaratıyorken böyle bir dalda olması kadar doğal bir şey yok sanırım .... Mesaja git »
11,80 di girdim 18 yazdı... Mesaja git »
ÇOK ACIIIL !!! başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
i5 in model kodu nedir iyi de olsa r5 m330 sıkıntı çıkaracaktır.Ben 940m ile küçükte olsa sıkıntı yaşadım.Sizin kart biraz daha düşük güçte bence zevk... Mesaja git »
hesapta 30 lira varmış çok iyi indirimler olursa cs de ki envanteri okuturum artık... Mesaja git »
70 lira nasıl nasıl heba edilir? başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Bende 3 aydır ankarada nakil bekledim sonra 14 gün kullandım yine gitti 3 haftayı aşkın dir yine yok internetim vodafone net almayın aldırmayın ksc ke... Mesaja git »
Arkadaşları

celalcaner2

Bir Kedi Gördüm Sanki

®eis

metock

Themistokles

BuRaK<

maybeurebetteroffthisway

38erciyes

teneke1236737
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Hakkında
S6 Edge Plus
Logitech g9x
Logitech g105
Logitech z506
Forever Logitech
Canon 1100D 18-135mm 18-55mm 50mm f:1/8

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.566