Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
WmGMD
Gerçek Admert dönmez
KonumAnkara,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Şubat 2012
2. el mesaj sayısı: 14
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları12
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bende ankara da ikamet ediyorum hocam. Okula gittiğim zamanlar hariç eğer gittiğim yer güvenilir bir yerse bisikletimle gidiyorum :) En güzeli.... Mesaja git »
Tarife Fiyatları Konusunda Yardım (ACİL) başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Yanlış biliyordur belki temsilci diye 3 sefer farklı temsilciye sordum hocam yarın iyice konuşup geçicem olmadı sorun çıkarsa haberdar ederim saolun.... Mesaja git »
Yok hocam izlenmiyor arkadaşlarıma bilmem neye öneriyorum umursamıyorlar. Hiç bir şey yapmazsan gir bi takip et like at diyorum o da yok. Ama sorsan ... Mesaja git »
Hocam vodafone un kendi numarasını aradım.Evet bizim numaramız dediler o yüzden güvendim. Tekrar tekrar sordum sizin değil mi şimdi anlaşsam atıyorum ... Mesaja git »
Londra da ki alımı izlemiştim sanırım her bir sokağı ezberlemeleri mi gerekiyordu öyle bir şey vardı.... Mesaja git »
Vodafone net i aradım. Evet bizim numaramız yaptığınız anlaşma geçerli olur dediler ama demek ki güvenmemek lazım.... Mesaja git »
Peki doğacak sıkıntı nedir hocam ? Yani vodafone görevlendirmiyor mu bu şirketi ?... Mesaja git »
Bugün vodafone net tarafından arandım önce 24 mbit 100 gb 62 ye verelim dediler saçmalamayın deyince 50 mbit 250 gb akk yi 72 ye verelim dediler taahh... Mesaja git »
Youtube u şimdi engelleseler güzel bir tepki olurdu hatta hiç açılmasın bizler ihtiyaç duyunca vpn bilmem ne ile girebiliriz , şu çocukları da zehirle... Mesaja git »
CHP’li yönetici çocuğa taciz iddiasıyla tutuklandı başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Sagi da solu da aynı şeyin laciverti midemiz bulanırdı önceden şimdi her gün görmekten alıştık sanırım. Nasıl bir yer haline geldiysek.... Mesaja git »
Arkadaşları

celalcaner2

Bir Kedi Gördüm Sanki

®eis

metock

Themistokles

BuRaK<

maybeurebetteroffthisway

38erciyes

teneke1236737

CaptainErturan

berke_17.

PaulWeston1627
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
VODAFONE NET PİŞMANLIKTIR.
Hakkında
S6 Edge Plus
Logitech g9x
Logitech g105
Logitech z506
Forever Logitech
Canon 1100D 18-135mm 18-55mm 50mm f:1/8

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.151