Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
WmGMD
Gerçek Admert dönmez
KonumAnkara,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Şubat 2012
2. el mesaj sayısı: 14
Son mesaj tarihi: bir sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları11
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
1.3 multijet yokuş çıkma performası başlıklı konuya yorum yazdı (bir sa. önce)
1.3 mj doblo ile haftada 3-4 gün kırıkkale ankara arası yapıyoruz. Elmadağ çıkarken 4. vites dipgaz ancak çıkıyor araçta genelde 3-4 kişi oluyoruz. Un... Mesaja git »
Konu yukarıda kalsın yarın ödeme gelirse çok küçük de olsa göndermeye çalışırım öğrenci olarak elimizden fazlası gelmiyor ne yazık ki herkes bi 10-20 ... Mesaja git »
TTNET sizin de faturanıza her ay rastgele 5-10 TL ekliyor mu? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
vodafone hep yapıyor internet 60 tl ev telefonu 16 tl modem 6 tl 82 gelmesi gereken fatura dakikayı geçtiğim için sürekli 86 felan geliyor ama ev tele... Mesaja git »
Onu sal bunu sal diyen tipler başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Sniper de en iyi kimse takımda ona salıyoruz biz. Genelde bu ben oluyorum tabi ama :D. Onun dışında scope olayında fazla ise veririm yoksa takaslarız... Mesaja git »
Dizel araçlar gerçekten geç mi ısınıyor? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Aldığımızdan beri aynı hocam ama bir baktırayım en iyisi servise yolum düşünce. Teşekkürler.... Mesaja git »
Dizel araçlar gerçekten geç mi ısınıyor? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Yok hayır hocam değişmedi.... Mesaja git »
Dizel araçlar gerçekten geç mi ısınıyor? başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
1.3 mj var evet ısınmıyor... Mesaja git »
Pubg başlamak istiyorum başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Ben genelde m416 yada scar bulmaya çalışıyorum ilk etapta yoksa ump ile devam. 2.silah olarak ise sniper olarak kullanabileceğim ne çıkarsa onu alıyor... Mesaja git »
Michelin CrossClimate + Doblo konusunu başlattı (7 gün önce)
Herkese merhaba öncelikle 2009 model doblo aracımız var ve araçta şuan 4 tane crossclimate var , kış lastiği almama gerek var mı yoksa yasal zorunlulu... Mesaja git »
BİR ARACI YERİNDEN OYNATMADAN AYLIK MALİYETİ başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
2009 doblo var aldığımızdan beri kaskolu Şekilde kullanıyoruz ankara da yanlış mi yapıyoruz acaba kimse yaptırmıyor sanırım bu model araca... Mesaja git »
Arkadaşları

celalcaner2

Bir Kedi Gördüm Sanki

®eis

metock

Themistokles

BuRaK<

maybeurebetteroffthisway

38erciyes

teneke1236737

CaptainErturan

berke_17.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
VODAFONE NET PİŞMANLIKTIR.
Hakkında
S6 Edge Plus
Logitech g9x
Logitech g105
Logitech z506
Forever Logitech
Canon 1100D 18-135mm 18-55mm 50mm f:1/8

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.297