Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Uznrm
Gerçek AdMücahit
Konumİstanbul, Ümraniye
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Şubat 2012
2. el mesaj sayısı: 92
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
ASUS N750JK -17.5- İ7-GTX850M-4GB EKRAN-16GB RAM başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaşlar ben saglamini 2000 TL e veriyorum. Arızalı bilgisayarını 1900 TL den satmaya çalışıp alıcı arkadaşlarla -potansiyel müşterilerle- dalga geç... Mesaja git »
Vazgeçildi konusunu başlattı (3 ay önce)
Vazgeçildi... Mesaja git »
Arkadaşlar tost makinesi ve fırın indirime giriyor mu hiç amazon.de'de ? Merhaba indirimi ile ikisinden birisini eve almayı düşünüyorum.... Mesaja git »
------------Satildi başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Teşekkürler düzeltildi , cihazlar kesinleşinceye kadar beklemede..... Mesaja git »
------------Satildi konusunu başlattı (3 ay önce)
İstediğiniz marka model cihazın fiyat bilgisi için pm atınız. Lütfen ciddi alıcılar mesaj atsın Xiaomi Mi Note 2 64 GB Black Satıldı. Xiaomi M... Mesaja git »
İnew V3 / Quatro F1453 MİUİ V6 Rom Kurulumu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
merhabalar , needrom uzerinden bulabilirsiniz diye dusunuyorum bi bakin derim.... Mesaja git »
Cevabınız için teşekkür ederim , bende baktım ölçülerine sorun olacağını düşündüğüm için siparişi az önce iptal ettim. Yarın belki mağazada denerim ol... Mesaja git »
https://www.amazon.de/gp/product/B01851233W/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1 Bot alacaklara tavsiyem 40 numarasini aldim 127 tl e denk g... Mesaja git »
SATILIK MSI GE60 ONC başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
İ5 3.nesil olaninin aynısını ( diğer donanımlar tamamen aynı) arkadaşıma 800 tl den aldık. Sizin bu fiyata vermeniz imkansız hatta benim kendi cihazım... Mesaja git »
------------Satildi başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Anlamadıgınız yer neresi... Üç farklı model telefon var üçünün de fiyatları yanında yazıyor. Fotoğraflarda google drive'da daha rahat bakabilmeniz adı... Mesaja git »
Arkadaşları

hakan_198945
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Xiaomi Mi 5 64 GB Siyah TAKASLIK
Alıcı: Guest-963CB1016
Tarih: 23 Haziran 2016; 12:36:36
Yorum
tereddut etmeden alisveris yapabilirsiniz cok ilgili birisi sikinti cikmadan hallettik
Genel Puan

Ürün: Samsung Oyun Bilgisayarı - 5 Saat Batarya Süresi - 7640G + 7670M Dual Graphics
Alıcı: nerocu
Tarih: 17 Haziran 2016; 16:51:18
Yorum
Güvenilir arkadaş yol konusunda uzaktan gelip yardımcığı olduğu için ayrıca teşekkürler
Genel Puan

Ürün: Referans İlanı - XİAOMİ Mİ5
Alıcı: madenci28
Tarih: 21 Mayıs 2016; 11:02:30
Yorum
Dürüst ilgili bir arkadaş telefon alacaklar hiç düşünmeden alabilirler..ürünler sıfır kapalı kutu orijinal ve fiyati uygun..
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.078