Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
JohnRambo55
Gerçek AdSerdar KIZILTEPE
Doğum Tarihi30 Kasım ****
MeslekAcil Tıp Teknisyeni
KonumSamsun,Bafra
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Şubat 2012
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 16 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bilgisayar Programcılığı Yazanlar? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Olmaz mı hocam... Mesaja git »
Karaağaç Fasikülleri 2017 basım var mı¿ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Hocam bende bu fasiküllerin turuncu olanları var ilk 7 tanesi , bu yeni olanların ne farkı var eskisinden bilginiz var mı?... Mesaja git »
Ege Üniversitesi 2017 girişliler başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
ben de bilgisayar programcılığına geliyorum inşallah .... Mesaja git »
Laptop Hoparlörü Devre Dışı Kaldı başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Forumların en büyük özelliği işte bu bilgiyi ölümsüzleştirmek. 5 sene sonra yazdığın bu ufak bilgi benimde sorunumu çözmüş bulunmakta . Ufak bir... Mesaja git »
ASUS ZenFone 2 ön inceleme 4GB RAMli ilk telefon başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Kesinlikle, fakat burası Türkiye. Paranın yüzü sıcaktır ve neyin ne olacağı belli olmaz. Ben sadece 200$ lık telefon nasıl 1500-2000 TL ye gelir bunu ... Mesaja git »
ASUS ZenFone 2 ön inceleme 4GB RAMli ilk telefon başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Iphone 6 US Fiyatı = 199$ ~ 458 TL Iphone 6 TR Fiyatı = 2500TL ~ 1085$ Pazarlama budur.... Mesaja git »
+∞ Tebrik ediyorum sizi kesinlikle verilebilecek en güzel cevabı vermişsiniz yazılan ve yazılacak olanlara. Söylenecek söz çok ama anlayacak... Mesaja git »
Sony Xperia U Kullananlar kulübü ve Yardım merkezi başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Kesinlikle katılıyorum aynı sorun -hatta çok daha büyüğü- bende de var. Benimkinin orta dokunmatik çalışmıyor. Telefonun üst kısmı çalışmıyor (dolay... Mesaja git »
Logitech z506 laptop'a bağlama başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Hocam ben de düşündüm onu fakat kulaklık girişi bulamadım. Sanırım akıllı tv lerde kulaklık girişi yok , ya da benimkinde yok.... Mesaja git »
Logitech z506 laptop'a bağlama başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Yok hocam henüz ulaşamadım. Aslında biraz ihmalkarlık biraz bıkkınlıkla üstüne düşmedim pek. Bir çeviriciden bahsetti bir arkadaş sağolsun da intern... Mesaja git »
Arkadaşları

ceyhunistanbul
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Sony Ericsson
Operatör
Vodafone
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PS4
Takım
Fenerbahçe
Kulaklık - Amfi
Meizu, Sony
Anakart
MSI

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.133