Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mavzerturk
Gerçek Adcihan kırmızı
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Şubat 2012
2. el mesaj sayısı: 7
Son mesaj tarihi: 4 sa. önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ryzen 1700 Render ve oyun testi ilk izlenimim. başlıklı konuya yorum yazdı (4 sa. önce)
teşekküre ederim. render yaparken işlemcinin öncelik sırasını bilmiyordum. bunu öğrendiğim iyi oldu.... Mesaja git »
Ryzen 1700 Render ve oyun testi ilk izlenimim. konusunu başlattı (6 sa. önce)
Öncelikle bilgisayarımın donanımından bahsedeyim. ryzen 1700 msi Tomahawk b350 msi rx4704G Gskill FlareX 16GB 480 GB Sandisk SSD 2+1 Barracuda corsair... Mesaja git »
Hangi parçaları yenilemeliyim başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
bencede parça yenilemeye gerek yok. aldığın fps ler az değil oynadığın oyunlar da çok ağır değil. kapitalist sisteme kapılıp her ufak değişim için yü... Mesaja git »
AMD RYZEN SİSTEMİNİ SORUNSUZ KULLANLAR KONUSU başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
https://redlens.blog/2017/04/25/bigisayarim-guncellendi-islemci-anakart-ram-ekrankarti/ şuan hiç bir sıkıntı yok. tam donanımları veriyorum. ry... Mesaja git »
silinen dosyaları eskisi gibi klasör halinde nasıl kurtarılır başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
hdd yi recuvaya teslim ettim. gece başladım derinlemesine sabah kalkıp baktığımda hala 2 saat zaman verdi. akşam eve gittiğimde bi kontrol edeceğim... Mesaja git »
arkadaşlar merhaba. kısa ve öz soru soracağım HDD silindi eskisi gibi klasör halinde silinen dosyaları hangi program en iyi şekilde geri getirebilir.... Mesaja git »
Godox marka wi-fi li flaş seti başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
gözümden kaçtı eklemeyi unutmuşum kusura bakmayın. eve geçince ürün linkinide ekliyeyim. fiyat videoda 215 dolar söyledim ama yazmamda lazım haklısın... Mesaja git »
arkadaşlar merhaba. geçenlerde konusunu açmıştım. bilgisayarı komple toplamak yeni nasip oldu. biraz sıkıntı çıktı güncel olmayan win 10 yüklediğim iç... Mesaja git »
Godox marka wi-fi li flaş seti konusunu başlattı (6 gün önce)
aliexpresten aldığım godox marka flaş setini kısaca tanıtım yaptım. sony aynasız makina uyumlu modeli. https://redlens.blog/2017/04/24/godox-tt350-f... Mesaja git »
Videolu test yapacağım. (Ryzen) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
işyerindeki iki pcyi hiç karıştırmayalım. benim başlığı açma nedenim adobe programları kullanıpta merak ettiğiniz bişey varmı diye. işyerindeki pc l... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.125