Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kopser123
Gerçek AdKemal İncekara
KonumÇorum,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Şubat 2012
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Arabanın önünü hesaplayamıyorum yardım başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Araba daha 3 aylık bile değil sanırım biraz alışmam gerekiyor. Koltuk konusunda şüpheye düştüm ama. Çünkü ilk aldığımda koltuğu yüksek pozisyonda kull... Mesaja git »
Arabanın önünü hesaplayamıyorum yardım başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Çok mantıklı teşekkür ederim... Mesaja git »
Arabanın önünü hesaplayamıyorum yardım konusunu başlattı (7 gün önce)
3. yıldır ehliyetim var ve araba kullanıyorum İstanbul içerisinde fakat halen aracın arkasını ve önünü hesaplamayı beceremiyorum. Arkasını bir şekilde... Mesaja git »
Bu kaza yüzünden araç satışı zorlaşır mı? başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Çok cömertsiniz... Mesaja git »
Bu kaza yüzünden araç satışı zorlaşır mı? başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Piyasaya bir bakın isterseniz az kmli hasarsız dediğiniz donanımda değil 75 bine 85 e zor var araba hatta yok Edit: Hasarsız derken 5 bin TL kayıtın a... Mesaja git »
Kız arkadaşınızın plaja gitmesine izin verir misiniz ? başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Önce bi kız arkadaşım olsun sonra izin vermesi kalsın.... Mesaja git »
Avrupalilar Turklerin davranışlarına guluyor başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Onu bilmemde millet istiyor alıyor bunda bir yanlışlık yok bence. Ben olsam ben de çok lüks araçlar alırdım kime ne? Sırf prestiji var, insanlara hava... Mesaja git »
BMW F20 116i Uzun yol yakıt tüketimi başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Aynı araç ile 2 kişi dolu bagaj İstanbul'dan Çorum'a 6.0lt ortalama ile geldim. Ara ara gazladım gazlamadığım zamanlar da comfort modda kullandım.... Mesaja git »
Bu kaza yüzünden araç satışı zorlaşır mı? başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Yok malesef 1.16 136 HP ama daha iyi bence çünkü stage 1 yazılım ile direk 230 HP oluyor... Mesaja git »
Bu kaza yüzünden araç satışı zorlaşır mı? başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Çok teşekkür ederim. Normalde BMW'lerin çoğu arka çamurluklar boyalı oluyo çünkü millet yanlarken vuruyor sağa sola. O yüzden insanlarda bu algı oluşu... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Hakkında

kopser115563659154932d3e94d5d2313edea4b6B.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109