Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kopser123
Gerçek AdKemal İncekara
KonumÇorum,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Şubat 2012
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 18 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Değer kaybı davamız sonuçlandı başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Bana da birisi arkadan vurmuştu tampon ve bagaj kapağı boyanmıştı. Değer kaybı davası açabilir miydim? Birisi bana sadece direklerde şasede işlem olur... Mesaja git »
Bir aracı premium yapan özellikler nelerdir? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Ne demek istediğinizi çok iyi anladım. Bu güzel yazı için teşekkür ederim.... Mesaja git »
Bir aracı premium yapan özellikler nelerdir? başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Evet bir yerde iyi oluyorlarsa bir yerde genelde kaybediyorlar. Bu sıralar BMW F20 araç aldığım için baya araştırıyorum. Genelde hep aracın nasıl deng... Mesaja git »
Bir aracı premium yapan özellikler nelerdir? başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Guiletta'ya bindim içi BMW 116 ya göre baya kalitesizdi. Mazda 3'e binmedim bi gün bulursam binerim :D... Mesaja git »
Çok güzel bir cevap olmuş bu güzel yazı için teşekkür ederim. Bence bi aracın premium olması için aracın genel anlamda kaliteli olması lazım. Genel... Mesaja git »
Bir aracı premium yapan özellikler nelerdir? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Ever doğru ama işin içine yazılım girince hangi arabalar hangi arabalara selektör atıyor bi bilseniz :D... Mesaja git »
Bir aracı premium yapan özellikler nelerdir? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Taksiciler neden Linea, Stepway gibi araçları alıyor? Ağrıza oranı düşük olduğu için. Uzun yıllar hizmet verebilsin diye. Sağlamlık hariç dedim. Gerek... Mesaja git »
Ama ülkemizde boşline, dolu hissi veriyor 136hp ise 300hp hissi veriyor çünkü insanların kötü hayat standartları nedeniyle beklentileri o kadar alçak... Mesaja git »
Alfa Romeo Premium marka mı? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Dediklerinizi çok iyi anlıyorum bizzat yaşadım çünkü dediğinizi ben sürmedim fakat sürücü koltuğundaydım :D... Mesaja git »
Benim araçta mı sıkıntı var? (yakıt tüketim) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Ama araca para harcadım işte en azından 1 sene sürmem lazım kaskosu falan bitsin bari... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Hakkında

kopser115563659154932d3e94d5d2313edea4b6B.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.063