Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kopser123
Gerçek AdKemal İncekara
KonumÇorum,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Şubat 2012
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ya genel tutumları bu ama. Türk olsan (!) bakmazlardı bile.... Mesaja git »
Türk kezbanlarına bak. Bize yüz vermezler giderler elin yabancısına takılırlar. Ne kadar bolluk varsa artık kızlardaki seçme potansiyeline baks sanki ... Mesaja git »
Kizlar konusunda en dogru tavsiyeyi veriyorum başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Hayatım boyunca hep kendim oldum ama mutlu değilim nasıl olacak?... Mesaja git »
Malesef Aracımı Değiştireceğim (Tavsiye) başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Evet o tarz C hatchback araçlar mantıklı gibi. Tek az yakan onlar sanırım. Golf, Astra, Leon, Guiletta tarzı araçlara bakıyordum fakat onları annem i... Mesaja git »
Malesef Aracımı Değiştireceğim (Tavsiye) başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Ailem ile kalıyorum. Babam öyle söylediğiniz gibi yüksek miktarlar kazanmıyor kıt kanaat geçiniyoruz ama keyfimizden de vazgeçmiyoruz. Mesela pahalı g... Mesaja git »
Km de 65 70 kuruş yaktığı için ayda 1500km den fazla yol gidince o paralara denk geliyor yakıt masrafı. Şöyle söyleyeyim 1 depo 280 liraya doluyor en ... Mesaja git »
Malesef Aracımı Değiştireceğim (Tavsiye) başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Herkese tavsiye ve yorumları için teşekkür ederim. Haklıymışsınız benim o 320d ile 5lt yakan arkadaşım o değerleri baya kasarak elde ediyormuş. Toros ... Mesaja git »
Benzinli Aracınız 100 Kmde Kaç Litre Yakıyor başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Bmw 116i 1.6 benzin 220hp 310nm tork ve otomatik Şehir içi 11-13lt Şehir dışı 5-6lt... Mesaja git »
Malesef Aracımı Değiştireceğim (Tavsiye) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Yani haklısın ama hem güçlü olup hem az yakan bildiğim 320d var. Hem E90 kasada hem de F30 kasada 5 6 litre yaktığı söyleniyor kullanıcılar tarafından... Mesaja git »
Malesef Aracımı Değiştireceğim (Tavsiye) konusunu başlattı (bir ay önce)
Merhaba arkadaşlar. Üzüntüyle 2013 model 116i aracımı, yakıt nedeniyle değiştirmeye karar verdim. 12-13lt civarı yaktığı için aylık 1000 liradan fazl... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Hakkında

kopser115563659154932d3e94d5d2313edea4b6B.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094