Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kopser123
Gerçek AdKemal İncekara
KonumÇorum,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Şubat 2012
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
70 lira nasıl nasıl heba edilir? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Kızlara para yedirmek en iyi yöntem... Mesaja git »
Kadınların toplumda ayrıcalıklı olmasından BIKTIM başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Onlar gerçek feminist değil işte. Ben onları feminaziler olarak tanımlıyorum. Erkek düşmanları, mükemmel kadın ırkını(!) oluşturmaya çalışanlar. Gerçe... Mesaja git »
BMW F serisi araçlarda radyo kanalı nasıl silinir? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Buldum hocam. Radyo menüsünde FM AM ve Kayıtlı İstasyonlar var. Ben FM den deniyormuşum aslında FM çeken radyo kanalları listesi o yüzden oradan silem... Mesaja git »
BMW F serisi araçlarda radyo kanalı nasıl silinir? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Up bilen yok mu?... Mesaja git »
F20 aracım var. Aracı 2. el almıştım benden önceki sahibi bir sürü kanal kaydetmiş ben bazılarını silmek istiyorum seçim menüsünden nasıl yapabilirim?... Mesaja git »
İyi Niyetli Olmanın Faydasını Gördünüz mü? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
İyi niyetli ve safım gördüğüm şey bir dostum(!) bana çok temiz kalplisin dedi ve arkamdan bıçakladı gerçekten çok güzel bir şey. Onun haricinde aynı ş... Mesaja git »
Kadınların toplumda ayrıcalıklı olmasından BIKTIM başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Çok yanlış. Ne demek senin zihniyetin? Adamı nereden biliyorsun tanıyorsun da yargılıyorsun iftira atıyorsun? Ben de konu sahibi ile aynı şekilde düşü... Mesaja git »
KEŞKE UCUZ OLSAYDI DA SÜREKLİ YİYEBİLSEYDİK DEDİĞİNİZ ŞEYLER başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Kakaoulu Süt... Mesaja git »
Ben 116i aldım mutluyum. Tabi benzin sıkıntı olursa manuel dizelini al.... Mesaja git »
Sadece bu konu için demedim. Genel olarak nereye kadar devam edecek bütün herkes zengin değil ya... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Hakkında

kopser115563659154932d3e94d5d2313edea4b6B.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109