Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kopser123
Gerçek AdKemal İncekara
KonumÇorum,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Şubat 2012
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Neden sevgilim olmuyor? Yaşım geçiyor. başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Çabalamaya devam et çok güzel. Sosyallik alanına daha çok önem ver. Klüplere falan katıl. Kamp yapma olur, bisiklet sürme olur, dans olur bu tarz yerl... Mesaja git »
Kızlara Fazla Değer Veriyoruz başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Peki neden diye düşündünüz mü hiç? Erkekler, kızlar gibi sevgili bolluğundan geçilmiyorda buna rağmen kızlara çok mu düşkünler?... Mesaja git »
Beyler para HER ŞEY'dir. Range Rover ile Yaşadıklarım. başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Bence bütün bu yazdıkların üzücü şeyler. Ben de BMW ile bir yerlere gidicen seninki kadar olmasa da aşağı yukarı aynı tavırları alıyorum birde Skoda i... Mesaja git »
Üniversiteye alışamadım başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Seneye çok daha iyi olur biraz daha çabalarsan zamanla iyileşir. Girişken ol biraz. Etkinliklere kulüplere falan katıl.... Mesaja git »
Şuan sizin için ne kadar yakan araç çok yakıyor. başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Bmw 116i de 13.5L/100km yi görünce direk 5.8L/100km yakan Skoda Fabia 1.0 a geçiş yaptım :D... Mesaja git »
BU FOTOĞRAF MAALESEF GÜNÜMÜZ TÜRKİYESİNDEN. başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Ne bu şimdi? Tek bir kişinin davranışını bütün topluma mal etmek?... Mesaja git »
Bunu beş yüzüncü görüşüm falan herhalde yıllardan beri.... Mesaja git »
Bu Gençler Bu Paraları Nereden Buluyor? başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Ümraniye'ye çok takılmışsınız. Demek istediğimi anlayacaksınız oradan Ümraniye'yi çıkarın. Kaldı ki milyoner olsam Ümraniye'de hayatta oturmam o kadar... Mesaja git »
Bu Gençler Bu Paraları Nereden Buluyor? başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Ümraniye derken ara mahallelerden bahsediyorum ki benim BMW M4'üm olsa Ümraniye'de hayatta oturmam. Gider boğazda veya Acarkent'de, en kötü Ataşehir'd... Mesaja git »
Bu Gençler Bu Paraları Nereden Buluyor? başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Kızların çoğu sahte hayat yaşıyor sosyal medya üzerinden. Kız BMW M4 ile geziyor snap atıyor ama oturduğu yer Ümraniye. Neden? Zengin erkeklere sırnaş... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Hakkında

kopser115563659154932d3e94d5d2313edea4b6B.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.076