Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
milliadam
Gerçek AdAbdulkadir AYDIN
Doğum Tarihi12 Mart ****
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Şubat 2012
2. el mesaj sayısı: 124
Son mesaj tarihi: 2 sa. önce
Son giriş tarihi: 40 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Carfour pasta 2al 1 ode başlıklı konuya yorum yazdı (2 sa. önce)
tatbakın anadolu yakasında klasik değilde biraz daha pahalı olan pastaaları var yine de uygun ve bana göre çok iyi f/p ürünü... Mesaja git »
Marmara forum carrefour balık ekmek 2 tl başlıklı konuya yorum yazdı (21 sa. önce)
adamlar balığa ucuz balığa bile laf atıyor ya, he evet martı at balığıdır. yemeyin ama konuya da pislemeyin... Mesaja git »
Torku 250 gr fermente sucuk 1 alana 1 bedava 21.90 (carrefour) başlıklı konuya yorum yazdı (21 sa. önce)
1 alana 1 bedava diyip iki katı fiyata satacağına adam gibi insan gibi fiyata satın. a101de zaman zaman çeşitli fermente sucuklar (danet,ikbal) kg 35 ... Mesaja git »
Proda 6200 mAh Taşınabilir Güç Ünitesi - 19TL başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
ilginç evet sahte ürün gönderilmiş, koca media market bunu yapar mı anlamadım ama vazgeçtim mecbur... Mesaja git »
Rahşan Ecevit'ten Erdoğan'a yanıt başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Rahşan a bak, suçluları oy için affeden Rahşan hanım bir de Kıbrıs fatihi demiş :), az araştıran bilirki Kıbrıs fatihi erbakandır. Ecevit ağzından Ame... Mesaja git »
Çek Satış & Takas Bölümü başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Migrosun pegasusda geçerli yüzde 35 indirim kuponu olan var mı... Mesaja git »
[Trabzonspor 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Buna fenerli ersun değil uefa,cas ve mahkemeler karar verdi zaten. yaran var gelmiş buraya yazıyorsun ama vicdan ayrı birşey. şike lekesi asla çıkmay... Mesaja git »
Jsmax MID-713Q 7'' Tablet başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
ben aldım oldu, paket içeriği bile yeter de duvara bile atsam şeklim olur... Mesaja git »
ATATÜRK İŞTE BU KADAR BÜYÜK VE İLERİ GÖRÜŞLÜ BİR LİDERDİ başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Bu millet daha dünkü Erbakan'ı anlamadı, yüz sene önceki Mustafa Kemal i anlasin. tam 45 yaşında siyasete girmek zorunda kalan millet sevdalısı muci... Mesaja git »
Carrefour 212 power outlett bisiklet indirimi başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
hocam peki fırsat var mı, uygun mu gerçekten, nasıldır durum bilginiz varsa... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
ÖLÜM VAR HACILAR

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.281