Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
milliadam
Gerçek AdAbdulkadir AYDIN
Doğum Tarihi12 Mart ****
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Şubat 2012
2. el mesaj sayısı: 127
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
GİTTİGİDİYOR BUGÜNE ÖZEL CEP TELEFONUNDA %4 İNDİRİM başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Benim de başıma geldi evet, ödeme görünüyor ama ggde sipariş yok. Böyle şey mi olur gerçekten bussuru mağduriyet şimdi ya. Madem öyle Manuel gir sipar... Mesaja git »
komagene bu ayın 15 inde + % 100 çiğ köfte bedava başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
ali ustanın verdiği sadece ıslatılmış bulgur, yiyebilene helal olsun. hizmeti, kirası da zaten minimum adamın. filede halamoğluu çiğköfte var içinde k... Mesaja git »
BAGCILAR BALKAN LOKANTASI SELFSERVİS başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Bu lokanta sınıfında tek geçtiğim bir yer var ki Kadıköydeki Kadı lokantası. Boğa nin bahariye değil karşısındaki sokakta hemen arada. Bir tane de ile... Mesaja git »
Aerobilet 15 TL İndirim Kodu: VBX başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
Hocam arkadaş haklı, çünkü 15 lira indirim diyor ama bu 5 liraya tekabül ediyorsa bu aldatmadır. Elma alıp armut gondermemesi için 5 lira indirim deme... Mesaja git »
Çek Satış & Takas Bölümü başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
kuveyttürk hesabıma 50 lira gönderebilecek var mı, enpara yada ceptetebten önce ben gönderbilirim... Mesaja git »
Çek Satış & Takas Bölümü başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Denizbank FastPay hesabıma 50 lira gönderebilicek var mı, enpara yada Ceptetebe önce ben gönderebilirim... Mesaja git »
son flyme güncellemesini dayanamayıp kurdum ama şimdi hafıza kartını görmüyor telefon ya, var mı başına geldi... Mesaja git »
Decathlon Yeni indirim Fermuarlı 55tl yerine 40tl başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
şöyle bir gri de var aynı ürün galiba... Mesaja git »
Axess ile BiSU’da %30 indirim başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
uzun zaman sonra bu kadar aptal bir kampanya, şimdi 45 ne bikere ya. 50 değil. tek sefer olacakmış, vay anasını. he bide aylık düşecekmiş. ee başka b... Mesaja git »
Hocam bugün geldi bana da güncelleme bildirimi, siz ne yaptınız acaba... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
ÖLÜM VAR HACILAR

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.148