Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
milliadam
Gerçek AdAbdulkadir AYDIN
Doğum Tarihi12 Mart ****
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Şubat 2012
2. el mesaj sayısı: 125
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Turkcell Sarı kutu Turkcell com tr de indirim başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Ztenin çöp t50sini 700e mi ne geçirmi?lerdi bize. Bunu anladığımızda herşey geride kalmıştı. Tüm operatörler hırsızdır... Mesaja git »
25 TL google reklami verin google 100 TL kredi hediye etsin başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Hocam bu ne menem iş 2 bin gitmiş o zamanın parasıyla bir de :) benim de facebook reklamında 4 5 sene önce 500 lira birden gitmişti :) Hocam tavsiye ... Mesaja git »
BEDAVA SİNEMA! başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
hocam siz yeni de üye olmamışsınız aslında ama... Mesaja git »
Çek Satış & Takas Bölümü başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
biletall 40lira uçak bileti indirimi 15 liradan ALINIK.... Mesaja git »
Aktifbank faiz oranı 15.09 OLMUŞ başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
hocam amerikadan bu kadar korkmayın, biz abd eyaleti değiliz nereye el koyuyorlar, neye göre el koyacaklar. bu psikolojiden çıkalım. teröre yardım ed... Mesaja git »
JUST SNAP CARREFOUR DA YEDİGÜN KAMPANYASI!! başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
evet biliyorum, n11 kuponları için yaptım zaten onu da denemiş olmak için. ama bildirim geldi birlikte kazacaksınız falan... Mesaja git »
JUST SNAP CARREFOUR DA YEDİGÜN KAMPANYASI!! başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
hocam bugün yaptık, fiş de yükledi arkadaş ama henüz birşey gelmedi bilmiyorum hemen geliyor muydu... Mesaja git »
Bisu Axess ile 10 adet damacana 45 TL başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
10lu paket olarak varsa, 10 tane atarak değil zaten hocam... Mesaja git »
Carrefour - Personel Özel İndirimi - (Herkes faydalanabilir) başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
gerçekten çok garip bir konu. kod paylaşılmıyor, bunu anlarım da kimse nereden alışveriş yaptığını da söylemiyor... Mesaja git »
Çaykur'dan Organik Çaylarda 3AL 2ÖDE başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
hocam biz keskin çay tadı arıyoruz damak alışmış ama organiklerde o yoğunluk yok evet. artık ya damak tadımızdan ya sağlıktan gitcek heralde :)... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
ÖLÜM VAR HACILAR

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109