Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
milliadam
Gerçek AdAbdulkadir AYDIN
Doğum Tarihi12 Mart ****
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Şubat 2012
2. el mesaj sayısı: 123
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Güncel iptv linkleri başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
bu iptv işini parasıyla tam düzgün yapan kimdir, bir tanesini kullanıyorum ama yerli, aslında memnun sayılrıım ama sorunlar da oluyor. yerliler sorunl... Mesaja git »
BİM VESTEL 12000 BTU iNVERTER 1499 TL başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
bence üzerine koycak bir durum yok hocam ürünle ilgili çok olumlu yorum var. vestel servis ağı ve 7 yıl garantiyi fiyatla göz önünde bulundurunca herş... Mesaja git »
İstanbul - Kiev 130 tl (Ukrayna seyahati için ip uçları) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 gün önce)
Ukrayna - Kiev'e seyahat etmek isteyen arkadaşlar, bavul. com'un Turkcell Premium'lulara yurtdışı biletlerde yaptığı 100tl lil indirimi de kullanarak ... Mesaja git »
Maximum Yemek Sepeti Maxipuan Dağıtıyor başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
yemeksepeti de kendini bitirdi maksimum zaten ölü... Mesaja git »
tavuk göğsü yine zamlanmış başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
en büyük cehalet hakarete başvurmaktır. en azından gavur harfi yok ismimde ezik özenti gibi. göğüs eti fiyatlarını buraya atınca yüzün kızaracak mı ba... Mesaja git »
tavuk göğsü yine zamlanmış başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Bütün tavuk ?oklarda 7,25. Onur da 6,75ti. 20 liralar sallamaya gerek yok... Mesaja git »
Ete zam gelmiş haberlerde yok. başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Kıbrısla ilgili programlar yapmış bir gazi çocuğu olarak söylüyorum,. Kıbrıs'ı Ecevit değil Erbakan Ecevit ortaklığı almıştır. Biri bir adım öndeyse d... Mesaja git »
İlk kıblen işgal edildi artık Coca Cola içme ey müslüman! başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Vicdan ve ahlak sahibi akpliler tepki gösteriyor ama malesef çoğunda bu kalmamış. Rte ne yaparsa hikmet arıyor olmuşlar. Zaten kim nereye bağlansa böy... Mesaja git »
Marketlerden(Bazı) Ücretsiz Para Çekme Devri Başlamış-Visa Pos Para başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Aynen hocam hayatımın stoğunu yapmıştım. Hey gidi kilerim. Şimdi de birşey vermeleri lazım kasiyerler bile unutmuştur... Mesaja git »
NUTELLA 825 GR 12.75 TL[İstanbul Pendik][Bölgesel] başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Yerli nuga çıktı çıkalı Nutella efendi hizaya geldi. Fiskobirlik nugaya devam... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
ÖLÜM VAR HACILAR

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.234