Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
milliadam
Gerçek AdAbdulkadir AYDIN
Doğum Tarihi12 Mart ****
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Şubat 2012
2. el mesaj sayısı: 123
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
evet hp iade kampanyasını unutmayın devam ediyor biliyorum ama şartlarda sorunlu bir hp seri numarasıyla kayıt olmak gerekiyor. forumda konusu var... Mesaja git »
Ben de 10 gün kadar önce mesajı göndermiş ve uygulamada A101i görmüştüm ama şimdi göremiyorum durumum nedir acaba ki... Mesaja git »
Orta boy Toprak Güveç - 10 TL - Ücretsiz kargo başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
a101e geliyor zaman zaman benzeri, 12 lira mı ne oluyordu. maceraya gerek yok yani... Mesaja git »
Düzce'ye dev hizmet. Rabia heykeli başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Tüh ya o paraya ne güzel yarım bir atatürk heykeli yapılırdı. bir heykel yapılır ve o nasıl atatürk heykeli olmaz bu ülkede... Mesaja git »
Vestel 9W Led Ampül 5,90 TL (A101 & Migros) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Vestel 9w sarı ve beyazlar Migrosta 5lira şuan... Mesaja git »
Ankara Biometrik Fotoğraf 10 TL başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
istanbulda yok mu ya benzer fiyat, bir de kimlik kayıp ücreti vercem zaten :(... Mesaja git »
👍👍👍hepsiburada 200-250-300 tl çek başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Getir de ilk damacana su (kuzeyden markali) bedava.sadece istanbul başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
bağcılardaki adreste görünmüyor, getir istifa... Mesaja git »
Yörsan Taze Kaşar 700 gr 11,95 / Beypazarı Soda 40 Kuruş / Carrefour başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
karfurun büyük hiperleriyle normalleri arasında fiyat farkları var. hiper az yerde var zaten. natilus,212 avm gibi. belki böyle bir farktır... Mesaja git »
SICAK FIRSATLAR ÜYELERE ÖZEL OLSUN! başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
destekliyorum. not:umut... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
ÖLÜM VAR HACILAR

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.172