Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
milliadam
Gerçek AdAbdulkadir AYDIN
Doğum Tarihi12 Mart ****
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Şubat 2012
2. el mesaj sayısı: 121
Son mesaj tarihi: 4 sa. önce
Son giriş tarihi: 6 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★★MEIZU M2 NOTE [ANA KONU] ★★★ FLYME 6 BETA 12.04.2017 başlıklı konuya yorum yazdı (4 sa. önce)
evet ben de aybı soruyu soruyum, güncelleme uyarısı geldi güncellesek mi... Mesaja git »
Helal Türknet başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
Turknet olağanüstü birşey yapmıyor, olması gerekeni yapıyor. Sağolsunlar diyelim yine de, biz de eşe dosta tavsiye ediyoruz ve günden güne hızla büyüy... Mesaja git »
⚡⚡Çok yeni 1-31 mayıs n11 75 tl ye varan N11BONUS başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
arkadaş bonusla n11 aynı şirketin bir de n11 bonus, sonra 75e varan, bu ne mantıktır ya. en azından 125 olmalı madem böyle. bonus n11 BAN... Mesaja git »
Turk.net 150gb akk İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (16 sa. önce)
turknet 1 mayısı bekledi arkadaşlar, bu geceden itibaren uygulamaya başlayacaklar diye yazdı. 1 sene bekleyişten sonra yeni bir döneme giriyoruz bakal... Mesaja git »
Onur Market 2017 nin en ucuz günleri 26-30 Nisan başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
eski onur market indirimlerine göre beni tatmin etmedi genel olarak açıkcası. bir şeyi de ben ekleyeyim yine de, erpiliç bütün tavuk 5,50. 8 liralık ... Mesaja git »
BTK İLE İLGİLİ SORULAR VE CEVAPLARI başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
bence yeni abonelik başlatacak olanlar 1 mayısı beklemeden başlatsın fiyatlar düşmez artar diye düşünüyorum... Mesaja git »
TurkNet AKN'siz FIRSAT!//Hız ve AKN SORGULA başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Sorsan bir de aknye karşıyız diyip durumları, kaldı ki 1 mayıs en son tarih, yani samimi olsalar çoktan uygulamaya başlamışlardı... Mesaja git »
Turkcell Sari Kutu 5000 puan mini powerbank, 8500 puana sari powerbank başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Ayıptır ya adam 5 yıl abonen olcak 20liralık bişey vereceksin adın da turkcell olacak... Mesaja git »
İnternette Kotaya Hayır! SKANDAL Kararı TÜRKSAT Doğruladı başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Boşverin operatör cahil kızları. Arkadaşlar rahat olun btk Başkanı zaten bu karara issler çok karşı çıktı demedi mi onlar tabi ki istemiyorlar zaten. ... Mesaja git »
Türkiye'ye Müdahale yapılmak isteniyor başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Son cümlen çok doğru. Ama imamhatipler açarak halkı cahillestirdik demen çok komik. Yani meselen din karşıtlığı ülke falan değil. Yada müslümanlara 28... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
ÖLÜM VAR HACILAR

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.078