Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
bilgi@sayar
Gerçek Ad 
KonumKaraman,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Aralık 2005
2. el mesaj sayısı: 43
Son mesaj tarihi: 4 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Şubat 2018'e kadar ücretsiz olacak sonrası belli değil denildi, ben de talimatları Paraf'a tanımladım.... Mesaja git »
90.950-TL Mazda 3 SKYACTIV (2017 Tanıtıldı). başlıklı konuya yorum yazdı (14 sa. önce)
Bence araç sizdeyken bu olayın yaşanması daha iyi(birkaç sefer satıp yenisini almayı düşünenler vardı diye hatırlıyorum forumdan), eğer satmış olsaydı... Mesaja git »
Yanıyor, Philips 55PUS6412 55" 140 Ekran 4K LED TV - 2515TL başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Evet ikinci de geldi. Bildirim sistemi geldiğinden beri kurulu, ilk defa gerçek bir indirim gelmişti, şimdiye kadar gelenler ya bindir-indir şeklindey... Mesaja git »
Yanıyor, Philips 55PUS6412 55" 140 Ekran 4K LED TV - 2515TL başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Tv'ler için indirim kurmuştum, keşke manuel bildirim atmasaydınız Hocam, neyse umarım ihtiyacı olan birisi almıştır.... Mesaja git »
90.950-TL Mazda 3 SKYACTIV (2017 Tanıtıldı). başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Büyük geçmiş olsun. Geri dönüş yapmıyorlarsa, sosyal medya ve şikayet sitelerini kullanırsanız süreci biraz daha hızlandırabilirsiniz. Mazda gibi... Mesaja git »
Türk Telekom 16 Mbit AKK'SİZ Yalın 68₺ başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Sıcak değil, fiyat yüksek, taahhütle felan 35-40TL'ye alınabiliyorsa o zaman düşünülebilir.... Mesaja git »
Yanıyor, Dyson V8 Absolute Şarjlı Kablosuz Süpürge - 1799TL başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Vermem bu parayı. :)... Mesaja git »
Yanıyor, Attlas Atb 3.6 Lı 50 Parça Akülü Vidalama - 25TL başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Tükenmiş.... Mesaja git »
Ücretsiz katılım için çalışan numara var mı arkadaşlar? Beklemede 3 yeni fatura var.... Mesaja git »
Axess’e özel Şok Marketler’de 10 TL chip-para başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Şok fiyat olarak A101 ve Bim'den yüksek, bu yüzden çok tercih edilmiyor galiba. Bir de diğer marketlerdeki indirimler burada olmuyor ne hikmetse. Ben ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Hakkında
Vefâsız yurd! Öz evlâdın için olsun, vefâ yok mu?
Neden kalbin kararmış? Bin ocaktan bir ziyâ yok mu?
İlâhî, kimsesizlikten bunaldım, âşinâ yok mu?
Vatansız, hânümansız bir garîbim... Mültecâ yok mu?
Bütün yokluk mu her yer? Bâri bir "Yok!" der sadâ yok mu?

Mehmed Akif Ersoy

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.157