Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
bilgi@sayar
Gerçek Ad 
KonumKaraman,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Aralık 2005
2. el mesaj sayısı: 43
Son mesaj tarihi: 11 sa. önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (11 sa. önce)
Bu sorunun cevabı yok gerçekten... Şu olabilir belki: Arkadaşın Jettası malum arıza yüzünden farklı bir ilde arıza yapıyor, en yakın servise çekiliyo... Mesaja git »
Başlığa süpürge yazarsanız, bundan sonra görecek arkadaşlar için faydalı olacaktır.... Mesaja git »
Torku 5lt Ayçiçek yağı + 1kg Torku bulgur 26.95 tl Migros başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Torku bulgur'un fiyatı çok yüksek ve hiç düşmedi galiba, deneyen var mı, Duru'dan üstün müdür? Bu arada fiyat uygun sayılır(ılık) ama Migros olduğu i... Mesaja git »
Test etme şansınız oldu mu acaba?... Mesaja git »
A101 Namet Hindi Füme 150gr 3.95 TL başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Az evvel gördüm, içindekilere bakınca bir sürü E gördüm, geri bıraktım.... Mesaja git »
Sızma Zeytinyağı Hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Yazdığınız ürünler ülkemizde o kadar pahalı ki bir yıllık ihtiyacı belirleyip sırf onlar için bile gidilebilir diyor insan ama işte orası da Yunanista... Mesaja git »
Siz markanın fanatiği olmuşsunuz diyeceğim ama aracı görmeden haksızlık etmiş olurum, belki de öyledir. Yeni aracınız hayırlı olsun bu arada. İstanbul... Mesaja git »
Hybrid = Romantik Çevreci mi Ekonomik mi ? başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Dizel: Zehir salan araçlar. Sanıyorum böyle söyleyince romantik oluyoruz. Keşke benzinli motorlarla karşılaştırılsaydı diyorum. Madem hibrit şehir i... Mesaja git »
Yılın Son 2 Ayı Otomobil Fiyatları başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Her yıl bu mesele konuşuluyor ve yükselen fiyatlar yükselmeye devam ediyor. Sıfır otomobil satışları son yıllarda sürekli rekor kırıyor. Satışlar bu h... Mesaja git »
Arkadaşlar merhabalar, motor yağları hakkında genel bilgiler içeren bir başlığa rastlamadım, böyle bir konu varsa bu başlık kaldırılabilir. Motor yağı... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Hakkında
Vefâsız yurd! Öz evlâdın için olsun, vefâ yok mu?
Neden kalbin kararmış? Bin ocaktan bir ziyâ yok mu?
İlâhî, kimsesizlikten bunaldım, âşinâ yok mu?
Vatansız, hânümansız bir garîbim... Mültecâ yok mu?
Bütün yokluk mu her yer? Bâri bir "Yok!" der sadâ yok mu?

Mehmed Akif Ersoy

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.156