Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
deathrider13
Gerçek AdArda Yeşil
KonumAnkara,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Şubat 2012
2. el mesaj sayısı: 20
Son mesaj tarihi: 18 gün önce
Son giriş tarihi: 8 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
TR'nin En Büyük Amazon Rehberi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (18 gün önce)
Ürün linki vermek size kalmış bir şeydir, konu sahibi herhangi bir çıkar veya kazançla ilişkilendirilemez, sorusu olanlar doğrudan Donanım Haber yönet... Mesaja git »
[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Galatasaray iletişim sorumlusuna attığın mesajı gönderdim.. eminim klup avukatlari ile derdini güzel bir anlatırsın.. bir markayı teror örgütü ile bağ... Mesaja git »
Xiaomi Mi Band 3 Akıllı Bileklik 150TL KARGO BEDAVA başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
HepsiBurada Efsane Cuma 23 Kasım 2018 - Seneye Görüşürüz başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
22 Kasım gecesi başlayacak ve ertesi gün tüm gün devam edecek. Kampanya için 550 MİLYON ÜRÜN STOKLANMIŞ DURUMDA . İSTANBUL NEF ORTAKAYA PROJESİNDEN DA... Mesaja git »
N11- 11.11 Başlıyor Kuponlar Yağıyor -Bitti başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Suan halen 3299 e var kuponla 2999 a düşer ki gayet iyi fiyat animal pro için evde evcil hayvan varsa kesinlikle tercih sebebidir... Mesaja git »
N11- 11.11 Başlıyor Kuponlar Yağıyor -Bitti başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hakman garanti distributor garanti.. diğer garantiler paralel ithalat gibi cok tercih edilmez... Mesaja git »
Çok ağlayan adam var.. bana biri dyson animal pro 2 yi hakman garantli 2999 lira göstersin siparisi iptal edecem aradaki farkıda o arkadasa öderim n... Mesaja git »
Yüce otodayken and otomotivd gitmiştm ankarada.. yemin ediyorum sanayiden fazlası yok eksiği coktu.. suriyeli yoktu ama cocuk işçi bile vardı.. ama fi... Mesaja git »
Hakkını arıyorusun.. herkes hakkettiği muameleyi görür..... Mesaja git »
Al manuel octi.. tepe tepe bin.. şimdiki aklım olsa ..... Mesaja git »
Arkadaşları

TuVNeRa

Sonic.Storm

suÇ

ottomans1453

leonidas26

tayfun mutlu

qonopa
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: amd athlon 64 x2 dual-core 6000+ 3.0 ghz--50 TL
Alıcı: hemalihe
Tarih: 20 Kasım 2014; 16:43:42
Yorum
Genel Puan

Ürün: PSN WATCH DOGS ÇİFT HAK SATILIK
Alıcı: avedist
Tarih: 11 Kasım 2014; 10:55:41
Yorum
Genel Puan

Ürün: NFS Rivals satılık
Alıcı: Sonic.Storm
Tarih: 9 Mayıs 2014; 18:57:39
Yorum
Hızlı ve sorunsuz bir alışveriş oldu. Tekrar teşekkürler :)
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.125