Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Mr.Cooper
Gerçek AdMelih Güler
KonumEskişehir,Tepebaşı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Şubat 2012
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 18 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
çekilişe katılmak istiyorum... Mesaja git »
SIFIR SWAP İPHONELAR başlıklı konuyu favorilerine ekledi (11 ay önce)
Iph 6 64 2150tl, Iph 6s 16 2300tl, Iph 6s 64 2600tl, Iph 6s 128 2900 tl, Iph 6s plus 64 uzay grisi 2950tl, iph 6s plus 64 silver 2900tl... Mesaja git »
Apple iPhone 6s ve iPhone 6s Plus Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Anladım hocam teşekkür ederim. Benim kafama asıl takılan kısım SE kısmı. Sim kilitli olanlar oluyor AE olanlarda Facetime çalışmıyormuş falan. Sim kil... Mesaja git »
Apple iPhone 6s ve iPhone 6s Plus Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Merhaba, Konu içerisinde arama yaptım ama bulamadım. İlk defa İphone alacağım için pek fazla bilgim yok. Yurtdışı kayıtsız 6s 16gb almayı düşünüy... Mesaja git »
Samsung Recovery Alanını Geri Getirin/Değiştirin TÜRKİYE'DE İLK başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Arkadaşlar ben daha önce samsung recovery ile Windows8 Single Language sistemini harici diskime yedek almıştım. Sonrasında bilgisayardaki recovery kıs... Mesaja git »
Samsung NP350V5C İnceleme / Kullanıcı Platformu başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Merhaba arkadaşlar. Benim de bilgisayara servis yolu gözüktü. Konu hakkında sizin fikirlerinizi almak istedim. Bilgisayarın garantisinin bitmesi... Mesaja git »
★ LG G2 ANA KONU (KITKAT NİSAN'DA GELİYOR!) ★ konusunu başlattı (3 yıl önce)
Diğer arkadaşlar da yardımcı oldu. Ben ikisini de gösterdim. Artık hangisini tercih ederse versin siparişini :) Teşekkür ederim bilgilendirme için. ... Mesaja git »
★ LG G2 ANA KONU (KITKAT NİSAN'DA GELİYOR!) ★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Detaylı bir şekilde açıklamışşsınız. Çok yararlı oldu benim için. Cahilliğimiz diğer arkadaşlara da vesile oldu sanırım bir çok kişi faydalanacaktır... Mesaja git »
★ LG G2 ANA KONU (KITKAT NİSAN'DA GELİYOR!) ★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Teşekkür ederim :)... Mesaja git »
Arkaşlar kardeşim de g2 almayı düşünüyor ancak 16-32gb almak konusunda kararsız. Konuda bulamadım bir aparat vardı telefona takıyorduk usb bellek gibi... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.047