Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
acephalous
Gerçek AdAhmet Karaman
Doğum Tarihi1 Ocak ****
KonumKonya,Selçuklu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Şubat 2012
2. el mesaj sayısı: 16
Son mesaj tarihi: 5 ay önce
Son giriş tarihi: 4 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Geçmiş olsun, Allah acil şifa versin. Yeni binalar yapınca daha iyi hizmet verilmiyor, bunu bazı arkadaşlara izah edebilmek mümkün değil. Bitmeyen... Mesaja git »
Özel sektörde iş yapan bir firmasın ve işlerin yolunda gitmiyor. Bankalardan aldığın kredileri ödeyemiyorsun, ne yaparsın? Devlet babaya gider iflas e... Mesaja git »
Süloözışık, finans sektörü hakkında pek bir bilgi sahibi olmadığın aşikar. Bilgi sahibi olmuş olsan özel sektör borcunun neden dış borca dahil edildiğ... Mesaja git »
Başbakan "borcun yarısı kadarı özel sektöre ait" demiş. Yani en az 210 milyar dolar devletin borcu. Buna birde satıp savdıkları özelleştirmeleri ekler... Mesaja git »
Türkiye Cumhuriyeti 2002 yılında hiçbir özelleştirme yapmadan 129 milyar dolar borçlu. 2016 yılı itibariyle özelleştirecek hiçbir şeyi kalmamış Türkiy... Mesaja git »
Teknosa Mağzalarında ilginç fiyatlar. başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Arkadaşlar, Pioneer S-ES3TB beşli hoparlör takımı almak istiyorum. Konya ve Ankarada bulamadım. Yaşadığı ildeki Teknosa mağazalarında bu ürünü gören a... Mesaja git »
Teknosa Mağzalarında ilginç fiyatlar. başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Hocam, yaşadığınız şehirdeki teknosa mağazasında bu ses sisteminden kaldı mı?... Mesaja git »
Hocam, hangi Teknosa mağazasından aldınız? Aldığınız şubede bu hoparlörlerden var mı?... Mesaja git »
Arkadaşlar, Pioneer S-ES3TB beşli hoparlör takımı almak istiyorum. Konya ve Ankarada bulamadım. Yaşadığı ildeki Teknosa mağazalarında bu ürünü gören a... Mesaja git »
Graphite 600T, H75, Force GT 120GB, Vengeance Pro ram kiti ve RM750 ile tam bir Corsair fanatiğiyim :)... Mesaja git »
Arkadaşları

öztin

berdush42

tass_co

Redamazhri
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Asus GTX770 2GB 650 Lira
Alıcı: ayu143
Tarih: 19 Ocak 2015; 23:09:30
Yorum
Çok temiz ve düzgün kullanılmış ürün çok ilgili bir satıcı helal olsun
Genel Puan

Ürün: SAPPHIRE HD 7870 2GB GDDR5 XT WITH BOOST
Alıcı: berdush42
Tarih: 27 Mart 2014; 0:56:53
Yorum
Önce havale sonra ürün şeklinde sıkıntısız alışverişti. Güven veren sözünün eri bir insan
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.188