Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
aktas3455
Gerçek Adenes aktaş
Konumİstanbul, Bağcılar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Şubat 2012
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 15 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Şimdi Türkiye'deki feministler bunlar mı oluyor? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
buradaki kızların profiline baktığım arkadaşın doldurması ile gelmiş genç kızlar görüyorum muhtemelen gerçek bir hukuk devleti ola idik. 1.okuldan a... Mesaja git »
iron mana benzeyen film onerileri başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Iron Man 2... Mesaja git »
Steam hesabı fiyat hakkında (csgo rank v.s dahil) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
main hesabın değilmi bu niye satıyorsunki ?... Mesaja git »
Patlayan hoparlör sonrası gelen cızırtı konusunu başlattı (11 gün önce)
Merhaba dün kasanın hoparlörleri patladı elektriklerin kesilmesine neden oldu sessiz durumda iken cızırtılar geliyor . Yeni hoparlör aldım dan dikleri... Mesaja git »
Amazfit Bip Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Selamlar bende turuncu rengi mevcut gruba eklermisiniz konu açıklayıcı ve ayrıntılı olmuş teşekkürler.... Mesaja git »
62 saat oynama sürem var? 10 win silver elit master attı? başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
bence iyi benim 1700 saatim var silver iki de istikrarla oynuyorum .... Mesaja git »
Batarya durumu? başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
iBackupBot uygulaması ile görebilirsin.... Mesaja git »
Asus X550VC-XO016D başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
oyun oynamak için Asus ROG FX503VD laptopları tavsiye ederim tam bir fiyat performans ürünü.... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
ellerinde key mevcuttur indirimli satmaları normal sağlam sitedir alabilirsin.... Mesaja git »
750 tl ile yaşıyorum soruları alayım başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
yetiyosa ne mutlu sanırsam sigara ve içki yok yatarak yaşamayı bende çok istiyorum kiracın çıkmadıkça sorun yok bence .... Mesaja git »
Arkadaşları

bunickonaltıharf

aliaktas14
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Mobil cihaz
LG
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Galatasaray
Steam
http://steamcommunity.com/profiles/76561198176267322/, http://steamcommunity.com/profiles/76561198176267322/
LOL
Evelynn
Milli Takımlar
Turkiye

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.094