Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
aktas3455
Gerçek Adenes aktaş
Konumİstanbul, Bağcılar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Şubat 2012
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: 12 sa. önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Cevap: Steam-Origin-Uplay Hediye Oyun Çekilişleri [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
nasıl katılım sağlıyoruz... Mesaja git »
satılık overwatch 45 lvl hesap 50 tl başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
önce hesap sonra en para ödeme ile hemen alım yapabilirim.... Mesaja git »
niye kim seçilecekki ? seçim sonuçlarımı elinde yoksa .... Mesaja git »
Satılık Overwatch Hesabı 27 LVL başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
hocam 50 tl enpara hemen ödeme eposta felan hemen değişelim . uygunsa bekliyorum.... Mesaja git »
Bu mümkün mü? 2 sefer oy kullanmış başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
egm ye şikayet eden bir çok kişi var şuanda lakin bir sonuç varılmayacağı kesin yurtdışı sandıkları allaha emanet .... Mesaja git »
bu adamlar seçimle gitmeyeceklerini ohal de seçim kararı alarak gösterdiler istedikleri ülkeyi iç savaşa sürekleyip kaçmak benim gördüğüm sadece bu ve... Mesaja git »
Erdoğan gitse benim hayatımda ne değişecek? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
çok da ikna etmeye çalışmıyorum ben karar senin sadece . erdoğan giderse kamu kurumlarında dayıcılık kalkacak geçen sene 80 puan alıp kpss den bir ye... Mesaja git »
Muharrem İnce'nin Erdoğan'a attığı tweet başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
yemez bence recep in daha çok konuşacağı yap işlet ile yapılan ve devlet zarar ettiren yol ve köprüler tabi unutmadan kek tabi .... Mesaja git »
İYİ Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı FETÖ'den tutuklandı başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
tam adres ver bende sinopdayım... Mesaja git »
İnce mi, Erdoğan mı? İşte reyting sonuçları başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
erdoğan her bölüm aynı şeyi anlatıyor sıktı artık ince nin bölümleri güzel.... Mesaja git »
Arkadaşları

bunickonaltıharf

aliaktas14
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Mobil cihaz
LG
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Galatasaray
Steam
http://steamcommunity.com/profiles/76561198176267322/, http://steamcommunity.com/profiles/76561198176267322/
LOL
Evelynn
Milli Takımlar
Turkiye

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.078