Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
orophim
Gerçek Addr
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Şubat 2012
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 19 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
cepteteb boyner.com.tr'de geçerli 100/25 indirim kodu veriyor başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Kod paylaşabilecek olan mesaj atabilir mi?... Mesaja git »
Ankara Biometrik Fotoğraf 10 TL başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ben de bugün fotoğraf çektirdim. Ayrıca hoş sohbet birisi. Teşekkürler.... Mesaja git »
Ankara Biometrik Fotoğraf 10 TL başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Yarın, mümkünse öğleden önce biometrik fotoğraf çektirmek için uğramak istiyorum; kaçta açıyorsunuz?... Mesaja git »
Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Türk.net'in yanına TV olarak ne kullanıyorsunuz arkadaşlar? TV izlemek istiyorum ama kablonet tarifeleri hem pahalı hem de az kanal var.... Mesaja git »
Vodafone hat 19.90 Ankara sıhhiye başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Kampanya bitmiş arkadaşlar; dün sordum. Ankara'da başka var mıdır bu fiyattan vodafone hat kampanyası? Buna yetişemedik bari başka yerden bakalım.... Mesaja git »
Damacana Su Fırsatları (19lt.) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Ankara için güzel bir kampanya yok mu? Damacana suya geçiş yapmak istiyorum, son fiyat durumu nedir? Hangisini tavsiye edersiniz? Javsu nasıl mesela?... Mesaja git »
Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Arkadaşlar Türk.net düşünüyorum ama 16 Mbps'ye kadar olan tarifeyi destekliyormuş hattım. Normal ADSL modemi bunda kullanabilirim değil mi? Bir de ... Mesaja git »
Bu zamana kadar farklı çeşitlerden tespih aldım ve hepsinden genel olarak memnun kaldım. Satıcı arkadaşın yaptığı kampanyalar da 1 senedir "kapatıyoru... Mesaja git »
Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Benim hattım 16 Mbps'ye kadar olan opsiyonu destekliyormuş. Bu, bildiğimiz adsl oluyor değil mi? Standart adsl modemimi bunda kullanabilir miyim? T... Mesaja git »
Vodafone Tab Prime 7 10.1'' 1920x1200 4.5G 500 TL başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
2 GB ram ve 2in1 işletim sistemli tablet ne önerirsiniz bu fiyat civarında?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.063