Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
orophim
Gerçek Addr
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Şubat 2012
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Turk.net Davetiye Paylaşım Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Arkadaşlar, davet kodu: YTD25CB22KOU Davet linki: Bu şekilde karşılıklı 1 ay bedava internet kullanabiliriz. Daha ne olsun?... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Creed Virgin Island Water ile Creed Silver Mountain Water'ı kıyaslayabilecek kimse var mı? Yazın kullanmalık, ferahlık ve fark edilebilirlik açıs... Mesaja git »
Öneri için teşekkürler. Bu marka nasıldır? Güncelleme desteği falan var mı? Android 5.1 yazıyor çünkü. Malzeme olarak nasıl, 6 ay sonra dökülmesin? ... Mesaja git »
Çok iyi olur, haberinizi bekliyorum. Teşekkürler.... Mesaja git »
Arkadaşlar, bir tablet alayım diyorum. Aradığım en önemli kriterler 4 gb ram, sağlam pil ve kötü olmayan 8-10" bir ekran. Bütçe max. 600-650 için ne ö... Mesaja git »
Arkadaşlar, bir tablet alayım diyorum. Aradığım en önemli kriterler 4 gb ram, sağlam pil ve kötü olmayan 8-10" bir ekran. Bütçe max. 600-650 için ne ö... Mesaja git »
Arkadaşlar, bir tablet alayım diyorum. Aradığım en önemli kriterler 4 gb ram, sağlam pil ve kötü olmayan 8-10" bir ekran. Bütçe max. 600-650 için... Mesaja git »
★ ALİEXPRESS YARIYIL İNDİRİMLERİ BAŞLADI★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Yok mudur tablet önerebilecek biri? Aradıklarım: 4 gb ram Sağlam pil 500 civarı bütçem var. İndirimler bitmeden bir yardım lütfen... Mesaja git »
★ ALİEXPRESS YARIYIL İNDİRİMLERİ BAŞLADI★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Arkadaşlar, indirim bitmeden bir tablet alayım diyorum. Aradığım en önemli kriterler 4 gb ram, sağlam pil ve kötü olmayan 8-10" bir ekran. Bütçe ... Mesaja git »
Netflix grup arıyorum. FHD yeterli. 6 aylık olabilir. Grupta boş yeri olan arkadaşlar pm atarlarsa sevinirim.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.063