Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
orophim
Gerçek Addr
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Şubat 2012
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 12 gün önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Damacana Su Fırsatları (19lt.) başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Ankara için güzel bir kampanya yok mu? Damacana suya geçiş yapmak istiyorum, son fiyat durumu nedir? Hangisini tavsiye edersiniz? Javsu nasıl mesela?... Mesaja git »
Turk.net 150gb akk İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Arkadaşlar Türk.net düşünüyorum ama 16 Mbps'ye kadar olan tarifeyi destekliyormuş hattım. Normal ADSL modemi bunda kullanabilirim değil mi? Bir de ... Mesaja git »
Bu zamana kadar farklı çeşitlerden tespih aldım ve hepsinden genel olarak memnun kaldım. Satıcı arkadaşın yaptığı kampanyalar da 1 senedir "kapatıyoru... Mesaja git »
Turk.net 150gb akk İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Benim hattım 16 Mbps'ye kadar olan opsiyonu destekliyormuş. Bu, bildiğimiz adsl oluyor değil mi? Standart adsl modemimi bunda kullanabilir miyim? T... Mesaja git »
Vodafone Tab Prime 7 10.1'' 1920x1200 4.5G 500 TL başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
2 GB ram ve 2in1 işletim sistemli tablet ne önerirsiniz bu fiyat civarında?... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Creed Aventus ile Prive Aventus aynı parfüm müdür? Forumu kasıp kavuran hangisi arkadaşlar ve hangisini tavsiye edersiniz?... Mesaja git »
TÜM SİTELERİN BEDAVA İNDİRİM KUPONU DAĞITIM MERKEZİ !!! başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Merhaba, Fargos mağazasından bir indirim kuponu/fırsat var mıdır?... Mesaja git »
BEDAVA İNDİRİM KODU İSTEYEN PARMAK KALDIRSIN başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Merhaba, Fargos mağazasından bir indirim kuponu/fırsat var mıdır?... Mesaja git »
BOYNER OUTLET ÜRÜNLERİNDE GÜZEL İNDİRİMLER başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
İndirim kodunu giriyorum, yeşil kutucukta kodun ne olduğunu da söylüyor ama fiyat değişmiyor? Outlette kod geçmiyor mu yoksa??... Mesaja git »
Ankara Uygun Fiyatlı İftar Menüsü Fırsatları başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Paylaşımlarınızı bekliyoruz arkadaşlar :) Öncelikler bir çaya 3-4 tl alan mekanların inadına, daha uygunu da varmış demek için açtım bu başlığı... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.063