Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
nerciyas
Gerçek Adnuri erciyas
KonumAnkara,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Aralık 2005
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 19 gün önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Lg 360cam Sıfır Lg Türkiye Garantili Güncel konusunu başlattı (19 gün önce)
Ürün sıfır lg Türkiye garantilidir. Ankaradan elden teslim verebilirim ya da önce havale sonra kargo şeklinde gönderebilirim. Bimeks, Turkcell vs site... Mesaja git »
Mi 5 Mi 5 Pro Msvii Marka Deri Kılıf konusunu başlattı (19 gün önce)
Siyah renk original Msvii marka sıfır mi5 Flip Cover kılıftır. Kılıfta uyku modu vardır. Kart bölmesi vardır. Masa üstüne yatay stand olarak durabilme... Mesaja git »
Ak partili arkadaşlara bir sorum var. Neden evet? başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
https://www.youtube.com/watch?v=4nWrWgWCMNc Gerçek koyunları izleyin https://www.youtube.com/watch?v=ovJEFMYLi94... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE 3 KULLANICILAR KULÜBÜ - ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
odin ile yükleme yaptıptığımda bu hatayı alıyorum "system.img.ext4 Complete(Write) operation failed. <OSM> All threads completed. (succeed 0 ... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE 3 KULLANICILAR KULÜBÜ - ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
saol kardeş bu arada biz şimdi odinle boot loader e 4.4.2 nin dosyasını yükleyecez geri kalanlarada hk nin dosyalarını işaretleyip öylemi startlayacağ... Mesaja git »
aynen arkadaşlar biri bunu tercüme etsin benim cihazda da aynen bu hatayı veriyo birtürlü açamadım cihazı... Mesaja git »
hocam orginal yazılımını nasıl bulurum n9005 hongkongtan almıştım 4.4.2 sini yüklemek istiyorum başka bir ülkeninkini yüklesem olurmu size zahmet biri... Mesaja git »
bu rom 4.4.2 acaba bunu yüklemeden önce başka bişey yüklemekmi gerekiyordu çümkü ben 4.3 ten direk buna geçtim wipeleri yaptım açılmıyor... Mesaja git »
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2495688 bu romu yükledim ama telefon açılmıyor wipe dediğiniz ne 2 tane wipe seçeneği var ikisinide ... Mesaja git »
Arkadaşlar acil yardımınız gerekli sabahtan beri bi costumrom yükleyim dedim echorom diye bişey n9005 telefonuma ama yükledikten sonra telefon devamlı... Mesaja git »
Arkadaşları

Ado
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.109