Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Runato
Gerçek AdEmre Çiçek
KonumZonguldak,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Ocak 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 5 sa. önce
Son giriş tarihi: 23 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Konunun tamamina bakmadim yazan varsada kusura bakmasin. Saat kac gibi aciklanir. Gecen seneki gibi 8-9 mu olur bilen var mi?... Mesaja git »
Full Time 3000 TL Part Time 1000 TL İş başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Maaşı küsüratlı vermemiş. Kesin fake... Mesaja git »
Tembel Gençlik Toplu Taşıma Kullanır (40 Madde) (Ss'li) başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Gel Zonguldakta bisiklet kullanarak evimden dershaneye git sonra oradanda evime geri gelebil istedigin her seyi yapadam tembel oldugumuda kabul edeceg... Mesaja git »
Türk halkı müsriftir, sorunca da alım gücü düşük der... başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Bir gun bu tarz konularda oyle bir patlayip perma banlattircam kendimi sadece o derece 10 iq birinin gelmesini bekliyorum... Mesaja git »
Trdeki Ekkoların w ları zekice kullanmaması başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Tek sorunları w olsa keşke. Takıma gelipte hasar çıkarabilen ekko görmedim... Mesaja git »
Bizim Forumda Yayıncı Youtuber Var Mı ? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
LULCEPT... Mesaja git »
urgot otp ile başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Herhangi bir otp ile çok rahat üst liglere çıkabilirsin... Mesaja git »
Tunceli jandarma sosyal tesisleri kantin fiyatları başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 gün önce)
Orduevi polisevi bunlarin kantini meclis restoranti buralar vergiden muaftir kar amaci gutmezler o yuzden ucuz olur... Mesaja git »
345 Lys başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Alan arkadaslae memnun mu kitaptan bilfen ya da 345 almayi planliyorum... Mesaja git »
Reddeden kıza nasıl davranayım ? başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Daha konusma reddetmisse. Ondan sonraki konusmalar genelde ego kasmak icin oluyor. Eger isterse anlarsin sende bir sure sonra... Mesaja git »
Arkadaşları

Themistokles

Roman Godfrey
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Ore Ni Kateru No Wa Ore Dake Da

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.234