Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
hhornek
Bir Önceki Kullanıcı Adıjet61
Gerçek AdHasan Hamdi ÖRNEK
Doğum Tarihi15 Mayıs 1995
MeslekUçak teknolojisi
İlgi AlanlarıElektro Dans,DC Universe Çizgi Roman film ve dizi
Konumİstanbul,Pendik
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Ocak 2012
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 28 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
NVIDIA GTX 1060 , GTX 1050 Ti , GTX 1050 ANA KONU (İncelemeler geldi) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Umarım umduğum performansı alırsın nvidianın dediğine göre 2 kat daha performanslı bi ürün... Mesaja git »
NVIDIA GTX 1060 , GTX 1050 Ti , GTX 1050 ANA KONU (İncelemeler geldi) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Ben kendim asusun 1050ti expedetion versıyonunu aldım bf1 de ultra 60 fps tom raider ultra ayarda hiç kasmıyordu fps olcmedim gta5 de ultra hiç kasmad... Mesaja git »
Hocam hadı gs oynıyamıyor dıger 7 takımda mı oyleydı... Mesaja git »
Bu mesajı 2 hafta sonra hatırlatırım bence sonra 8 haftayı bı ızlr Trabzonun lafını geri alırsın... Mesaja git »
Trabzonum coşturuyor maşAllah... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Arkadaşlar telefon uykudayken sanki şarjı daha az gidiyor gibi yada banamı öyle geliyor... Mesaja git »
TURK-NET KOTA (AKN) KALKTI ! başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Akşam eve gittiğimde ilk işim turk-neti arayıp akksız kullanabılıcekmıyım dıye arayıp basvurucam... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Arkadaşlar birde birşey farkettim telefon parmak izini sani daah hızlı algılayıp açılıyor bu da yeni birşey mi ?... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Tavsiye ederim gerçekten çok işe yaradı... Mesaja git »
Telefonu formatladıktan sonra android 7 daha çok rahatladı daha hızlı suan ilk basta cok agırdı telefonum rahatladı tek sıkıntım programları kurmak on... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Anakart:MSI H110M PRO-VD ///İşlemci:Intel Core i3 6098P ///Ekran Kartı:ASUS GeForce GTX1050 Ti ///Ram:CORSAIR 8GB Vengeance Kırmızı DDR4 2400MHz CL16 ///Harddisk:WD 1 TB BLUE ///PSU:CoolMaster 500W ///Kasa: ZALMAN Z3 PLUS MidT ATX ///Monitor:ASUS 21.5" VP228TE Full HD 1ms GAMING MONİTÖR
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Vodafone
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PS3
Takım
Trabzonspor
Steam
Counter Strike Global Ofensive
TV
Samsung
Ses Sistemi
Ses Sistemi
Notebook
Acer, Acer
PSN ID
hhornek
LOL
Lucian
Clash of Clans
Blood$eekers
Basketbol
Trabzonspor
İşlemci
Intel i3 6098
Anakart
MSI H100M PROVD
Sabit Disk
Western Digital 1 TB BLUE
Ekran Kartı
Asus 1050Tİ 4 GB EXPEDETİON
Milli Takımlar
Turkiye

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.078