Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
hhornek
Bir Önceki Kullanıcı Adıjet61
Gerçek AdHasan Hamdi ÖRNEK
Doğum Tarihi15 Mayıs 1995
MeslekUçak teknolojisi
İlgi AlanlarıElektro Dans,DC Universe Çizgi Roman film ve dizi
Konumİstanbul,Pendik
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Ocak 2012
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
taksiden kuruşu kuruşuna para üstü bekleyen cimri başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Hocam o zaman sende git teknoloji mağazasına indirimli fiyatı 2999 tl olan ıphone kampanyası 3200 tl ver bakiyim verebilicekmisin ?... Mesaja git »
Sizde haklısiniz dicek birşey yok... Mesaja git »
18 gün ne hocam ya işte samsung kendi garantisini Türkiye ye getirseydi böyle şeyler yaşamazdık.... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Bende o nedenle servise vermeye gittim 1 hafta 10 gün burda kalır dedi koskoca samsung mağazasında 1 tane teknisyen vardı ayıp... Mesaja git »
DOLAR 3.61- Euro 3.81 başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Hocam yanlışın var alım gücü gayette fazla düşüyor özellikle teknoloji marketleri felan baya pahalanıyor dolar yüzünden ama bunu fırsatada çeviren pek... Mesaja git »
Ekran Kartı Önerme(Yeni sistem ekledim) başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Teşekkürler arkadaşlar çikizen arkadaşin dediği sistem.mantıkli geldi o sistemin uzerine yogunlasmaya baslicam... Mesaja git »
Ekran Kartı Önerme(Yeni sistem ekledim) başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
İşlemcim anakartım kurtarıyormu yani ?... Mesaja git »
Butçe bu kardesım malesef biraz daha arastırıcam anakartı eskını bıle kullanabılırım... Mesaja git »
Konuyu güncelledim şöyle bir sistem yaptım yorumunuz nedir ?... Mesaja git »
Ustam araştırıyorumda aradaki işlemci -ekran kartı- anakart olayını çözemiyorum... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Vodafone
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PS3
Takım
Trabzonspor
Steam
Counter Strike Global Ofensive
TV
Samsung
Notebook
Acer, Acer
Milli Takımlar
Turkiye

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.047