Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
4r4g0n
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi2 Haziran 1990
Konumİstanbul,Küçükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Ocak 2012
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 37 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Evet bu bug benim de başıma geldi diğer forumlardada başından geçen kişiler var.Bug ı tetikleyen şey çok kısa süreli internet bağlantısı kesintisi.Yan... Mesaja git »
♀ DH FEMİNİSTLERİ GRUBU ♀ (3 Kişiyiz) başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Tits or gtfo... Mesaja git »
Camideki çocuklari da taciz etmis! başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Temizlik görevlisi mi süleymancıların yurtlarında temizlik görevlisi olmaz ki temizliği her zaman öğrenciler yapar.... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Yorumlarına bakayım dedim adam "There are less players playing the game than the amount of dollars it cost to buy the game." demiş iyi güldüm.Neden tu... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Oxygen not included ı herkese tavsiye ederim bayağı zevk almıştım korsanından şimdi satın alma vakti... Mesaja git »
Enpara.com size 50 TL'lik bir jest yaptı! başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
En baştan kampanyayı seçip banka kartımın 7 veya 8. hanesini girdiğimde bildirim çıkmıştı.Siz girdiniz mi 8 hanesini ?... Mesaja git »
Enpara.com size 50 TL'lik bir jest yaptı! başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Kaptım bir 100 lük... Mesaja git »
Konuştuğum Kızın Çıkışta Eski Sevgilisinin Arabasına Binmesi başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Yanında arkadaşı varmış da mış mış.Kız seni kullanıyor.O arabada neler olduğunu tahmin edemiyor musun... Mesaja git »
3 BAKAN HK. YURT DIŞINA ÇIKIŞ YASAĞI İDDİASI başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Yanlışlıkla Amerika'ya tatile gitmesinler diyedir... Mesaja git »
Xiaomi Mi6 Ana Konu ve Kullanıcı kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Az önce hepsiburadadan satın aldım ama acaba iptal mi etsem diye düşünüyorum malum son zamanlarda aras kargoda bayağı hırsızlık olayı olmuş birşey gel... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Referans ilanıdır
Alıcı: gokhanoflaz
Tarih: 12 Ekim 2014; 4:12:04
Yorum
Kesinlikle güvenilir, sözünün eri ve ilgili bir insandır. Sorunsuzca alışveriş yapabilirsiniz.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Cep

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.152