Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
DusuncesizAdam
Gerçek AdAnonimim Ben
Doğum Tarihi14 Eylül ****
İlgi AlanlarıBuz pateni, Sokak pateni, Kitap, İş Güç
KonumKocaeli, İzmit
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Ocak 2012
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
ANTİVİRÜS PROGRAMLARI KAMPANYA SAYFASI başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
öncelikle teşekkür ederim, kullanmaya başladım. fakat ayar yapamadım? vris bulunduğunda ne yapılması gerektiğini bana sorsun istiyorum. crack dosyala... Mesaja git »
[SATILIK] SON ITEM!!! - Bayonet Vanilla konusunu başlattı (bir ay önce)
Item: StatTrak™ AK-47 | Neon Devrimi (Neon Revolution) Dış Görünüş: Görevde Kullanılmış Sticker: Virtus.Pro (Holo) | Atlanta 2017 İsim etiketi: Yok Fİ... Mesaja git »
Maks. 30 Bin TL'ye ne alınır? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
takipteyim.... Mesaja git »
Win7 de oluşturulan GPO ayarlarını farklı bilgisayarda kullanma? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
işimi yine 3. parti bir yazılıma bırakmak durumunda kaldım. "security administrator"... Mesaja git »
Win7 de oluşturulan GPO ayarlarını farklı bilgisayarda kullanma? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
denedim ama olumlu sonuç alamadım malesef... Mesaja git »
2006 dizel 93bin Ctroen c3 alınır mı? 25000 TL konusunu başlattı (2 ay önce)
arkadaşlar 2006 model dizel 93binde c3 alınır mı? bakiyem 25bin ve görünüş olarak hoşuma giden bu fiyata c3ler var. fikirlerinizi almak istiyorum.... Mesaja git »
Merhaba arkadaşlar Win7 bilgisayarımda administrator kullanıcısı ve standart kullanıcı var. Admin kullanıcısından Grup İlkesi Düzenleyicisi ile standa... Mesaja git »
Merhabalar beni de ekleyebilirsiniz. Arduino Mega,Uno r3 kullandım. Şu an 2 adet nano yolda geliyor. Yaptığım deney setini örnek göstermem gerekir... Mesaja git »
satıldı silebilirsiniz konusunu başlattı (2 ay önce)
satıldı silebilirsiniz... Mesaja git »
satıldı silebilirsiniz başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
satılmıştır.... Mesaja git »
Arkadaşları

krcc
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Anakart: Gigabyte z97x Gaming 5 İşlemci: i5 4690k 3.5 Ghz(Turbo 3.9) Ekran kartı: Asus R9 380 STRIX GAMING OC 4GB Ram: 8 GB Tek Modül 1600 Mhz Kasa: Zalman z3 Plus SSD:Corsair 240GB LS serisi 560MB / 535MB Monitör: Benq 2455hm 24"
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple
Hakkında
Anakart: Gigabyte z97x Gaming 5 İşlemci: i5 4690k 3.5 Ghz Ekran kartı: Asus R9 380 STRIX GAMING OC 4GB Ram: 8 GB Tek Modül 1600 Mhz Kasa: Zalman z3 Plus SSD:Corsair 240GB LS serisi 560MB / 535MB Monitör: Benq 2455hm 24"

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.078