Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Vrataski
Gerçek AdAlper Karakaş
İlgi AlanlarıOyun/Film/Müzik/Teknoloji
KonumSivas,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Ocak 2012
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Tom Clancy's The Division (ÇIKTI!) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Oyun MMO olduğu için şu an almak için geç kalındı bence. Sırf hikayesi için almaya değmez, zaten oyunun olayı hikaye bittikten sonra başlıyor. Hikayed... Mesaja git »
Galatasaray Arkadiusz Milik'in kiralanması konusunda kulübü Napoli ile prensipte anlaştı. Sarı-Kırmızılı yönetim oyuncuyu ikna etmeye çalışıyor. [beIN... Mesaja git »
2017'de çıkan oyunu arıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
PC desteği yok yalnız. PS4 sadece.... Mesaja git »
Tom Clancy's The Division (ÇIKTI!) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
1.8.2 yaması çıktı sanırım. Benim oyun 46 GB indiriyor... Mesaja git »
2017'de çıkan oyunu arıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Kılıçtan başka detay vermemişsin. NieR veya Nioh olabilir mi ?... Mesaja git »
★ FORZA HORIZON 4 |PC ANA KONU| ★ - Türkçe Dublaj ! başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Trafiği solda akan ülkede geçmesi Forza geleneği mi ? Önceki oyunu bu sebepten almamıştım, bu da öyle olacak. Türkçe dublaj bile olsa.... Mesaja git »
Tom Clancy's The Division (ÇIKTI!) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Bu arada salı ve çarşamba günü Twitch'te Division 2 hakkında yayın yapılacakmış. Sanırım gameplay de gösterecekler.... Mesaja git »
Tom Clancy's The Division (ÇIKTI!) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Yalnız adamlar E3 2013'te, ilk oyunun gösteriminde nasıl sallamışlarsa, şu harita tasarımını 5 sendir yapamadılar... Mesaja git »
Crossbow ve grenade launcher dışında ilk oyunun aynısı gibi. Hayal kırıklığı benim açımdan.... Mesaja git »
Yeni oyunda crossbow ve grenade launcher olacak. Dumanlar çıkan bina da Washington'daki Amerikan Kongre Binası.... Mesaja git »
Arkadaşları

EknCn

AwerlawK

onrptrc
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Otomobil
Renault
Mobil cihaz
LG
Operatör
Türk Telekom
ISS
TurkNet
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
Steam
alperkrksh
Dünyadan Futbol
PSG
Modem
Airties Air 5342

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.141