Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cihanda
Gerçek AdCihan Da
Doğum Tarihi8 Ağustos ****
KonumKayseri
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Ocak 2012
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
shell kampanyasını arar oldum ne pinti petrol ofisi imiş 60 kapakta 1 tane 10 lira 3 tane 1 lira geriye kalan hepsi 0.5 lira hediye dışında petrol ofi... Mesaja git »
S4 orjinal batarya 60 TL başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
yarın bakayım belki note 4 için bulurum 3. yıla giriyorum batarya iyiden iyiye cozuttu... Mesaja git »
Hepsiburada Kolay iade aldatmacası başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
gaza gelip iphone 7 plus 128 gb alacaktım 4200 e bir baktım satıcılarda HB yok doğal olarak almadım HB den alırken özellikle satıcıya bakıyorum malum ... Mesaja git »
LOGITECH M525 WIRELESS MOUSE - 28TL başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
mağazada aynı fiyat ise ankamall da görünüyor gidip almak lazım.... Mesaja git »
VATAN BİLGİSAYAR OEM %18 KDV İNDİRİMİ başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
hocam ilk baktığım ürün 850 evo oldu yine hayal kırıklığı yaşadım Hepsiburada da zaten uzun süre 400 e satıldı.... Mesaja git »
güzel bir kampanya olsa da tekrardan katılsam tatile gideceğim acil benzin kampanyası lazım... Mesaja git »
Hepsiburada fatura göndermiyor mu ? başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
garantilik bir iş olduğunda maildeki fatura pdf nin çıktısını alıp veriyorum en azından kağıttaki gibi silinme derdi yok... Mesaja git »
6lı 1lt Didi 6.95tl - A101 - başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
lipton neyse de didiyi bir kere arkadaşa ayıp olmasın diye içtim içmez olaydım... Mesaja git »
Hepsiburada fatura göndermiyor mu ? başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
en son 2 ay önce alışveriş yaptım kutu üzerinde sadece sevk irsaliyesi vardı faturamı mail yolu ile yolladılar böylesi daha güzel her daim mail kutumd... Mesaja git »
Turkcell faturalı faturasız Saatlik 5GB Cepten İnternet Kampanyası başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
4 saat gidiyorsa güzel kampanya acil dosya indirmem gerektiğinde kullanabilirim... Mesaja git »
Arkadaşları

ass41
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.164