Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cihanda
Gerçek AdCihan Da
Doğum Tarihi8 Ağustos ****
KonumKayseri
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Ocak 2012
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
epttavm.com 6.yıl kampanyaları başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 gün önce)
arkadaşlar selam, daha önceden epttavm altın kampanyası yapmıştı hepimiz yararlanmıştık. bugün epttavm'nin yıldönümüymüş. ve duyduguma göre çok s... Mesaja git »
zam gelip gelmediğini görmemek elde değil araba kullandığında, 1-gözüm benzin ibresinde 2- geçtiğim benzinliklerin fiyatlarında, sanki zam gelip ... Mesaja git »
Spigen araç sarjı başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
bende öyle bir sorun olmuyor kontağı kapatınca ışık sönüyor ama her ihtimale karşın çıkartıyorum ne olur ne olmaz bozulursa da aparat bozulur zaten in... Mesaja git »
Spigen F27QC Hızlı Araç Şarj Cihazı - 30TL başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
sürekli indirimli satmasından anlamalıydım :)... Mesaja git »
Spigen F27QC Hızlı Araç Şarj Cihazı - 30TL başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
spigenin facebook sayfasından iletişime geçtim hepsiburada dan ürünü alsam arıza durumunda siz mi ilgileneceksiniz dedim olumsuz yanıt aldım yani bir ... Mesaja git »
Spigen F27QC Hızlı Araç Şarj Cihazı - 30TL başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Her ihtimale karşın yedek aldım gerci digeri 2 yıl garantili garantisi bitmedi ama olsun... Mesaja git »
Spigen F27QC Hızlı Araç Şarj Cihazı - 30TL başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
35 liraya almıştım 1 yıldır kullanıyorum bu fiyata kaçmaz.... Mesaja git »
başvurduk tebriklek mesajı geldi bakalım yerimizi alalım.... Mesaja git »
QNB Card Finans - Fix card Anneler Günü 100 TL Parapuan Kampanyası başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
sms gönderdim talebiniz daha önce alındı kampanyanız devam etmektedir mesajı geldi.... Mesaja git »
Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
7 yıl aradan sonra android den tekrar iphone a geçiş yaptım. arkadaşlar whatsapp ta bir çok gruba üyeyim ve sohbet geçmişimin silinmesini istemiyorum ... Mesaja git »
Arkadaşları

ass41
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078