Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cihanda
Gerçek AdCihan Da
Doğum Tarihi8 Ağustos ****
KonumKayseri
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Ocak 2012
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
A101 Namet Hindi Füme 150gr 3.95 TL başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
migrosta klasik indirime giren iki üründen birisi 2 tane 200 gram 12 lira idi bazen namet giriyor bazende polonez ikisininde tadına baktım polonez bir... Mesaja git »
Maximum ile Opette 4*100e 50 MaxiPuan başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
hocam normal puanım 47 tl 51 küsür lira opetten benzin puanım var 2 tane opet gezdim görevli hepsini çekeriz diyor sorgulatıyor pos cihazından 98 lira... Mesaja git »
hocam 17 tane aras kargo şubesini aradım 10 saniye bekledim gelen giden yok siz önceden mi yaptınız yoksa yeni mi yaptınız ?... Mesaja git »
Kırmızı 7 plus 128 gb 4250 den çıkmış 4450 bakalım fiyatlar daha ne kadar artacak... Mesaja git »
45 dakika süren mücadeleden sonra 44 liralık kupon daha aldım pes etmeyin arkadaşlar lütfen daha sonra tekrar deneyiniz yazısını kaç kere gördüm saym... Mesaja git »
Maximum ile Opette 4*100e 50 MaxiPuan başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
hocam 50 lirayı kullanırken diğer maxipuanlarıda kullanılıyor mu yoksa benzin puanı ayrı mı çekiliyor ?... Mesaja git »
tekrar kontrol ettim bende bir sıkıntı görünmüyor tutar çekilmiş ve çekim yerinde duruyor sistem berbat kim nasıl aldı belli değil n11 de... Mesaja git »
★ ALİEXPRESS +1000 ÜRÜN TAVSİYESİ VE REHBER ★ başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
hocam 7 ile 10 gün arasında geliyor iadeler isterseniz chat ile iletişime geçin finansbank a 4 gün işbankasına 7 günde iade almıştım... Mesaja git »
hocam bende binbir zorluklarla girdim BKM e kadar ilk şifrede hata verdi tekrar şifre istedim yine hata verdi ödemelerden baktım ödeme alınmış aslında... Mesaja git »
arkadaşlar pes etmeyin uygulama üzerinden zorlayın 09.50 de aldım 55 liralık çeki... Mesaja git »
Arkadaşları

ass41
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109