Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cihanda
Gerçek AdCihan Da
Doğum Tarihi8 Ağustos ****
KonumKayseri
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Ocak 2012
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Toyzz shop seçili ürünlerde %50 indirim bazıları %70 başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
teşekkürler toyzzshop sayesinde star wars koleksiyonumu genişlettim yarın mağazaya gidelim bakalım... Mesaja git »
Ramazan'da Her Gün 1 Migros Salla Kazan (Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
doğrudur hocam mantıklısıda o birbirini eşitlediler... Mesaja git »
Ramazan'da Her Gün 1 Migros Salla Kazan (Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
aynen dostum danışmaya sordum klasik şekilde bilemediler şansımı jet kasada bir deneyim dedim baktım yüzde yüz geçti yalnız iki tane % 80 + 80 indir... Mesaja git »
Gittigidiyor Saat Başı %50 İndirim (21 Haziran 2017) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
vay teravih e gittik geldik blender mı satılmış... Mesaja git »
Gittigidiyor Saat Başı %50 İndirim (21 Haziran 2017) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
biraz önce telefon çıktı iphone 7 yerine 6 koymuşlar tam çakal bunlar [:\-]... Mesaja git »
yok hocam satışta görünüyor ama sepete ekle yada hemen al dediğinizde klasik hatayı veriyor alacağımdan değilde deneme amaçlı yaptım aynı sonuç ps4 ü... Mesaja git »
televizyonda çıktı klasik olarak açılışta satıldı görünüyor... Mesaja git »
ps4 pro da açıldı.... Mesaja git »
migrosta alışverişte iken rastgele gördüm salladım % 20 geldi bir önceki günden % 80 vardı ürün % 100 bedavaya geldi. iki tane aynı üründen indirim h... Mesaja git »
keşke markafoni yerine sen batsaydın be gittigidiyor. En kısa zamanda iflas etmen dileğiyle.... Mesaja git »
Arkadaşları

ass41
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125