Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cybershot123
Gerçek AdCem
Doğum Tarihi25 Aralık ****
MeslekÖgrenci
Konumİstanbul,Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Ocak 2012
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
SATILIK Tr Psn Sec Red Dead Redemption 2 konusunu başlattı (4 gün önce)
SATILDI(diabolus79 nickli arkadaşa) Red Dead Redemption 2 (pre-order bonuslarıyla birlikte) Tr PSN Sec hak Fiyat:100 TL Sadece eski ve referanslı üy... Mesaja git »
SATILIK Tr Psn Sec Red Dead Redemption 2 başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Hocam fiyatta yardımcı olurum o sıkıntı değil de. Dediğim gibi eski ve referanslı üyelerle alışveriş yapmayı düşünüyorum.... Mesaja git »
Top 10 üniversiteye giremeyecekseniz kasmayın başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Evet dostum tam da bahsettiğim şey buydu. 2000 doların sana iyi bir yaşam sağlayacağını sabitlemişsin kendini. Halbuki zenginlik aldığın maaşla olmaz ... Mesaja git »
Top 10 üniversiteye giremeyecekseniz kasmayın başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Top 10 üniversite lafına çok güldüm ya. Hala bizim eğitim sistemi düzelmedi bu kafayla da düzelmesi çok zor. Girdiğin üniversitenin hiçbir önemi yok. ... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Alınık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
ALINIK *Uncharted Lost Legacy çift hak veya pri *Witcher 3 Goty çift hak veya pri... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Alınık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
ALINIK Uncharted 4 Tercihen çift hak arıyorum. Satmak isteyenler pm atabilirse sevinirim... Mesaja git »
OYUNLAR TÜRKÇE OLSUN ARTIK YETER ...!!! başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Yıl 2019 olmuş, ingilizce öğrenin artık yeter gibi karşı bir argüman geliştirelebilir.... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
SATILIK Red Dead Redemption 2 (pre-order bonuslarıyla birlikte) Tr PSN Sec hak Fiyat:120 TL Sadece eski ve referanslı üyelere vermeyi ... Mesaja git »
SATILDI (Shady_Can nickli arkadaşa) Last of us Remastered+Left Behind Dlc Tr Psn ÇİFT HAK 40 TL İletişim: Wp Ödeme: Havale/Eft Tüm mail bi... Mesaja git »
SATILIK Çift Hak Gta V (referans ilanı) konusunu başlattı (4 ay önce)
SATILDI (dortcahar nickli arkadaşa) Çift Hak Fiyat : 75 TL İletişim: Wp Ödeme: Havale/Eft Tüm mail bilgileri kullanıcı bilgilerini What... Mesaja git »
Arkadaşları

Uncy

flickRz

Shady_Can
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILIK Tr Psn Sec Red Dead Redemption 2
Alıcı: diabolus79
Tarih: Dün; 1:17:55
Yorum
Güven veren ve çok ilgili bir satıcı, gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan

Ürün: SATILIK Last of us Remastered Çift Hak (referans ilanı)
Alıcı: Shady_Can
Tarih: 11 Aralık 2018; 1:41:15
Yorum
Hızlı ve güvenilir bir arkadaş.Kendisine teşekkür ediyorum..
Genel Puan

Ürün: SATILIK Çift Hak Gta V (referans ilanı)
Alıcı: dortcahar
Tarih: 3 Kasım 2018; 10:33:51
Yorum
Güvenilir ilgili bir arkadaş. Hızlı ve sorunsuz bir alışveriş oldu.
Genel Puan

Ürün: SATILIK Detroit Become Human (referans İlanı)
Alıcı: oktayerguler
Tarih: 15 Ekim 2018; 10:41:54
Yorum
teşekkürler hızlı geri dönüş için...
Genel Puan

Ürün: SATILIK Çift Hak FIFA 18
Alıcı: awenasa
Tarih: 2 Ekim 2018; 18:51:29
Yorum
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
LG
Operatör
Turkcell
TV
LG
Tablet
Samsung
Notebook
Dell
Dünyadan Futbol
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109