Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
aNTIWIRUS
Gerçek AdLaurent Blanc
Doğum Tarihi1 Nisan ****
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Ocak 2012
2. el mesaj sayısı: 65
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Whatsapp grubunda başıma gelen olay? Haksız kim ? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Benim aklımdaki fikirde buydu çünkü çocuğa sabah nerdesin diyorum yoldayım diyor yarım saat sonra bi bakıyorum hep birlikte kafeden çıkıyorlar benim... Mesaja git »
Whatsapp grubunda başıma gelen olay? Haksız kim ? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Aynı madada yemek yediğin kardeşim diye hitap ettiğim kişilerin bir anda sırt dönmesi çok koyuyor yav neyse sağlık olsun allah kimseye göstermesin... Mesaja git »
Merhaba arkadaşlar şimdi dün vatsapta şöyle bir olay geçti Ali ahmetin tipiyle dalga geçmek amaçlı bir fotoğraf attı ahmet önce bunu doğal karşıladı... Mesaja git »
23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı Bayramlaşma Topiği başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
atatürk sevgisi hep gönüllerde olacak istesinizde başaramayacaksınız yaşasın 23 Nisan gençlik ve çocuk bayramı... Mesaja git »
Silinsin başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Aga bende aynı problem var evimde masa yok evde anca yerde çalışıyorum dükkana gittiğim zamanda insanlar çol gürültü yapıyor rahatsız oluyorum. Ne yap... Mesaja git »
Bu kişi benden ne istiyor? başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Yoğ lan hani bu evlilik işleri varya işte ordan... Mesaja git »
Ben ondan vatandaşlık istesem verirmi ?... Mesaja git »
Vaybe hocam inanın suriye felan duyunca çok korktum e konuşuruz ingizlicem gelişşin bari ? Ama benc fakedir... Mesaja git »
Bu kişi benden ne istiyor? konusunu başlattı (5 gün önce)
bizim komşunun facebook sayfasında bir kadın buna mesaj atmış oda bana gösterdi mesaj email at falan diyor bende aldım email attım az önce cevap geld... Mesaja git »
Alman Hakimler Birliği'nden Türkçe site başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
yav abi ben seni anlıyorum vatan nimettir anamdır babam hayatımdır herşeyimdir ama akpliler neden passat dsg highlineden aşağı binmiyor ? neden devle... Mesaja git »
Arkadaşları

inonu88

Sebastianbjk

Firaristt

Extreme Victory

EmreKaanYksl

altayliyim

TheMaReKinq10

Yusuffirat
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Notebook
Lenovo
Beyaz Eşya
Vestel

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.156