Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
aNTIWIRUS
Gerçek AdLaurent Blanc
Doğum Tarihi1 Nisan ****
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Ocak 2012
2. el mesaj sayısı: 66
Son mesaj tarihi: 11 sa. önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
2017-2018 Şampiyonu GALATASARAY başlıklı konuyu favorilerine ekledi (11 sa. önce)
Atın fava bekleyin, Mayısta görüşürüz. ANLI ŞANLI GALATASARAY'IMIZ BU SEZON ŞAMPİYON.... Mesaja git »
[EDİT]20 yaşındayım babamdan şiddet görüyorum. başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Abi yaş 20 almazlar... Mesaja git »
Üniversite okuyan sayısı 7 milyona dayandı! başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Okulu gelecekte sağlam bir meslek bulup para kıracağı gözüyle bakmamalı. Kendini geliştirisen her türlü parayı kırarsın bu arada.... Mesaja git »
[EDİT]20 yaşındayım babamdan şiddet görüyorum. başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
hocam hiçbir şekilde şi,kayet edemem kalıcak yerim yok param yok ona mahkuumum... Mesaja git »
Renault flash 1.6 lpglı (SIFIR MOTOR) konusunu başlattı (5 gün önce)
Aracın motoru sıfır kadıköy hasanpaşada yatıyor.arabadaki tek sıkıntı elektirk aksamlar bir usta elektirk aksamları sağlam gözden geçirsin tamamdır. 5... Mesaja git »
Babam hergün insanların içinde beni dövüyor başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
anlıyorum ancak yol yordam bilmiyorum nasıl yaparım hiçbir fikrim yok o yüzden konuyu açtım kendi ayaklarık üzerinde durup bir daha babamla ve aileml... Mesaja git »
Babam hergün insanların içinde beni dövüyor başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
hocam inana bana çok sabrettim ama sanki allah benden umudu kesmiş gibi birşey yani çünkü hayatımds hiçbirşey umduğum gibi gitmiyor... Mesaja git »
kilo vermem gerekiyor ona haddini bildirmem için... Mesaja git »
o kadar cesaret edeme çünkü kalacak yerim ve param yok ama bir gün zengin olursam bana çektirdiği günlerin hesabın sorucam... Mesaja git »
ona defalarca kez dedim ama dinlemiyor yumrukluyor tokat atıyor yaşımda 20 acaba sığınacak bir yer bulabilirmiyim ?... Mesaja git »
Arkadaşları

inonu88

Sebastianbjk

Firaristt

Extreme Victory

EmreKaanYksl

altayliyim

TheMaReKinq10

Yusuffirat
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Notebook
Lenovo
Beyaz Eşya
Vestel

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.172