Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
aNTIWIRUS
Gerçek AdLaurent Blanc
Doğum Tarihi1 Nisan ****
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Ocak 2012
2. el mesaj sayısı: 66
Son mesaj tarihi: 44 dk. önce
Son giriş tarihi: 43 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Arkadaş bırakacam ama sürekli erteliyorum nefes alamaz hale geldim çok kötüyüm... Mesaja git »
arkadaşlar burada gördüğüm kadarıyla içler acısı bir durum var inşallah sizler ebevenynlerinizden daha iyi olursunuz. allah bahtınızı açık etsin inşal... Mesaja git »
bir videoda denk geldim adam kendi yöresel lezzetlerini tanıtmaya çalşıyor alttaki elemanda kızıyor 'azeri değil azerbeycan türkü' Türkiye türk'ü Tür... Mesaja git »
Erteleme hastalığına yakalandım KURTULAMIYORUM!! başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
yazdığınız kitaplar benimde hoşuma gitti şu nada kendimi hayatıma yeni bir sayfa açıcakmış gibi heycanlı hissdiyorum ama bir yandanda y a eskisi gii i... Mesaja git »
Erteleme hastalığına yakalandım KURTULAMIYORUM!! başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
bakalım hayırlısıyla yarın sağlam bir karar vereceğim artık olan bana oluyor batıyorum gün geçtikçe. ulan ayın 20 si olsun dedik 22 si olucak hala yar... Mesaja git »
Erteleme hastalığına yakalandım KURTULAMIYORUM!! başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Erteleme hastalığına yakalandım KURTULAMIYORUM!! başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Videoyu izledim... Mesaja git »
Erteleme hastalığına yakalandım KURTULAMIYORUM!! başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Bin teşekkür allah razı olsun... Mesaja git »
Erteleme hastalığına yakalandım KURTULAMIYORUM!! başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
...... Mesaja git »
işletme önlisans... Mesaja git »
Arkadaşları

inonu88

Sebastianbjk

Firaristt

Extreme Victory

EmreKaanYksl

altayliyim

TheMaReKinq10

Yusuffirat
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Notebook
Lenovo
Beyaz Eşya
Vestel

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.164