Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
dejavu
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Adalar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Mart 2002
2. el mesaj sayısı: 40
Son mesaj tarihi: 4 yıl önce
Son giriş tarihi: 13 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Alınır - S3 Lcd Ekranı konusunu başlattı (4 yıl önce)
Renk farketmez çalışır durumda s3 lcd ekranı arıyorum. 2. el öncelikli olarak sıfır ekran satanlardan da fiyat alabilirim.... Mesaja git »
Fatih TERİM Galatasaray Başkanlığına Aday Olmalı mı? başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Gs değil de Tff başkanı olur gibi geliyor bana.... Mesaja git »
Ebaydan gözlük imitasyon mu orijinal mi? Dükkan önerisi yapabilir misin?... Mesaja git »
Güneş Gözlüğü Fırsatları 2015 başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Mustang markasının rayban modellerine benzer modelleri var. Bugün arkadaşta gördüm baya kaliteli duruyor. Kullanan var mı? Sonuçta model aynı korumala... Mesaja git »
Hocam 50liliğin açık şekilde boyunu ölçebilir misin sana zahmet? http://images.gittigidiyor.com/5741/FERRUCCI-2012-COK-SIK-ERKEK-GUNES-GOZLUK-GZ... Mesaja git »
50 mi 54 mü alsam hangisini aldınız siz ?... Mesaja git »
Bu Pedro başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
https://scontent-bru.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/t31.0-8/s720x720/11021374_1088725641153378_2163583026723215767_o.jpg... Mesaja git »
Galatasaray, Skoda ile görüşmelere başladı. başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Belki Gs şampiyon olacak daha iyi teklif alacaklar. Hazır liderken demeleri komik olmuş gsnin anca bu şekilde lider olabilir lider bitiremez der gibi.... Mesaja git »
Better Call Saul (2015-) 3. Sezon Bitti başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Bence gençliğinde kendine o ismi takmıştı dolandırıcılık olaylarında. Sonra akıllanıp vazgeçti. Sonra yine pis işlere bulaşınca o isme geri döndü. S... Mesaja git »
Better Call Saul (2015-) 3. Sezon Bitti başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
zamunda kickass falan indirilmiyor. Nerden izliyorsunuz?... Mesaja git »
Arkadaşları

BJK

Nike

OnrbK
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Real Madrid 2011/2012 Sezon Forması+Şort
Alıcı: ariesnet
Tarih: 5 Haziran 2012; 17:45:36
Yorum
Dürüst satıcı kaliteli ürün. Yine Görüşmek üzere.. A+++++++++
İmza

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Vodafone
Takım
Beşiktaş
Notebook
Asus
Hakkında
Türk genci, devrimlerin ve rejimin sahibi ve bekçisidir. Bunların lüzumuna, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır; rejimi ve devrimleri benimsemiştir. Bunları zayıf düşürecek en küçük veya en büyük bir kıpırtı ve bir hareket duydu mu, bu memleketin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adliyesi vardır demeyecektir. Hemen müdahale edecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla, nesi varsa onunla kendi eserini koruyacaktır. Polis gelecektir; asıl suçluları bırakıp, suçlu diye onu yakalayacaktır. Genç, "polis henüz devrim ve Cumhuriyetin polisi değildir" diye düşünecek, fakat asla yalvarmayacaktır. Mahkeme onu mahkum edecektir. Yine düşünecek: "Demek adliyeyi de islah etmek, rejime göre düzenlemek lazım!" Onu hapse atacaklar. Kanun yolundan itirazlarını yapmakla beraber; bana, İsmet Paşa'ya, Meclis'e telgraflar yağdırıp haksız ve suçsuz olduğu için tahliyesine çalışılmasını kayrılmasını istemeyecek. Diyecek ki, "Ben inan ve kanaatimin icabını yaptım. Müdahale ve hareketimde haklıyım. Eğer buraya haksız gelmişsem, bu haksızlığı meydana getiren sebep ve amilleri düzeltmek de benim vazifemdir!"İste benim anladığım Türk genci ve Türk gençliği! Mustafa Kemal Atatürk

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.219