Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
teknostarbil
Gerçek Adcemal cemal
Doğum Tarihi22 Haziran 1981
Meslekesnaf
İlgi AlanlarıBilgisayar Donanim
KonumKırıkkale,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Ocak 2012
2. el mesaj sayısı: 23
Son mesaj tarihi: 7 yıl önce
Son giriş tarihi: 7 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PLAYSTATİON 3 500 GB+MOVE STARTER PACK+8 OYUN başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
bugune özel kampanya TEKNOSADA 599 tl prdn 469 gecen aydı sanırım :)))... Mesaja git »
PLAYSTATİON 3 500 GB+MOVE STARTER PACK+8 OYUN başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
guzel fiyat mı ? :))) arkadaslar teknosa da kampanyada 469 tl 750 tl ye guzel fiyatmı yazık?ezberci olmayın arastırın.... Mesaja git »
Referans ilanıdır. başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
ölmeye mi geldin? :)) olayın ne arkadasim hahaha... Mesaja git »
Thermaltake Tsunami Dream Satılık başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
kasa güzelde on taraftaki leke ne hocam :))))... Mesaja git »
PHILIPS 20.1 LCD MONİTÖR 7 AYLIK GARANTILI 160 TL başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
çizim isiyle ugrasan arkadasalar kacırmasın güzel mon.hayırlı satıslar.... Mesaja git »
PHILIPS 20.1 LCD MONİTÖR 7 AYLIK GARANTILI 160 TL başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
PM.... Mesaja git »
kolay gelsin.ekran da pixel varmı?kasada herhangi bir sorun?net olun lütfen.... Mesaja git »
tesekkur ederim arkadasim.kasa geldi 40 lanmıs gibi havlulu falan:))) abim temiz is cıkarmıs.kargo anlasması olmasa kargo herhalde 60-70 tl gelirdi(38... Mesaja git »
abi beni sev abi ben seni seviyorum sende beni seviyor musun abi ben bunun 1453 versiyonunu cekiyorum.y.t. koycam da kusura bakma hahahahahh ... Mesaja git »
urunler tarafımdan alınmıştır.ben ne dedim abi 1 adet boş cd de alırım senden dedim :)) güzel insan anlayıslı cana yakın.tanısmanızı tavsiye ederim.... Mesaja git »
Arkadaşları

öztin

okcomputer
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
ByStar

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.105