Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Basarsoft
Gerçek AdNecmettin Ertaş
MeslekNavigasyon Data Müdürü
KonumAnkara, Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Ocak 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 17 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Selamlar. Aşağıdaki ekran görüntüsünü 2017.03 haritasından aldım. Belirtmiş olduğunuz geri bildirimler işlenmiş olarak gözüküyor. Cihazınızın hari... Mesaja git »
BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Merhaba. Net bir tarih veremiyorum maalesef, biz de sizler gibi beklemekteyiz. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımla, Necmettin.... Mesaja git »
BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Selamlar. Uygulamayı appstore içinde igo navigation uygulamasını indirerek edinebilirsiniz. Saygılarımla, Necmettin.... Mesaja git »
Selamlar. Gerekli işlemleri yaptık. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımla, Necmettin.... Mesaja git »
Merhaba. Kısa zamanda yayınlanmasını bekliyoruz. Saygılarımla, Necmettin.... Mesaja git »
BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Merhabalar. İlginiz için teşekkür ederiz öncelikle. Arkadaşlarımıza ilettik, hatalı olan kısımları düzelttiler. Saygılarımla, Necmettin.... Mesaja git »
BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Merhabalar. İzmir'de yayın normale dönmüş durumdadır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımla, Necmettin.... Mesaja git »
BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Selamlar. İstanbul ofisimizi arayarak konu hakkında destek alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımla, Necmettin.... Mesaja git »
BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Merhaba. Arkadaşlarımız sorunu çözmek için uğraşıyorlar, sorun çözüldüğünde yayın tekrar aktif hale gelecektir. İlginiz için teşekkür ederiz. Sayg... Mesaja git »
BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Selamlar. Az önce kontrol ettim bir sıkıntı göremedim. Ekran görüntülerini altta yolluyorum. Ayarlar menüsünün altından çevrimiçi hizmetler menüsü... Mesaja git »
Arkadaşları

DD252Admin

aykutkk

sanerdk
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Necmettin ERTAŞ BAŞARSOFT

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078