Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
brdikino
Gerçek Adali çevik
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Ocak 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bilgisayar kapalıyken açılsın alarm çalsın! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
teşekkürler... Mesaja git »
Bilgisayar kapalıyken açılsın alarm çalsın! konusunu başlattı (bir ay önce)
Başlıkta belirttiğim gibi bilgisayar kapalıyken belirlediğim saatte açılıp alarm yada müzik vs çalmasını sağlayan program ayar vs var mıdır arkadaşlar... Mesaja git »
GÖRÜNTÜ BULANIK YARDIM LÜTFEN başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
esasında %125 ve 1920x1080 önerilen ayarlar fakat konuyu açarken attıgım şekilde bulanıklık onda oluyordu. tek tek her kombinasyonu deniyorum şu an :)... Mesaja git »
browser ı yakınlaştırıp uzaklaştırdığımda yine görüntü bulanıklaşıyor :) mecbur alışcaz artık %100 de kullanmaya. teşekkür ederim... Mesaja git »
hocam düzeldi teşekkürler. ama bu sefer de o kadar ufak oldu ki görmek için dibine kadar girmem gerekiyor ekranın :) başka bi alternatif çözüm var mı ... Mesaja git »
GÖRÜNTÜ BULANIK YARDIM LÜTFEN konusunu başlattı (2 ay önce)
Herkese selam. yaklaşık 10 gün önce hp BC202nt model laptop aldım. FreeDOS olarak geldi ve win10 home kurduk. Driverleri kurduktan sonra oyunlarda ya... Mesaja git »
1400 liraya filan satılır sanırım ki öyle olursa hemen alırım :)... Mesaja git »
http://i.hizliresim.com/ldWDJg.jpg buyrun hocam... Mesaja git »
Çekirdek Ailenizde Kaç EVETçi Kaç HAYIRcı Var? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
2 evet 1 hayır. ne çıkarsa çıksın Allah Türkiyemizin yanında olsun inşallah. Evette de hayırda da bizim bilmediğimiz o kadar çok gizli önemli nokta va... Mesaja git »
https://img.donanimhaber.com/upfiles/1227986/3e382aee-6aa2-42a3-a87e-067d0bdfbf18.PNG usta direk fotoyu atayım da çözümünü ona göre... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.125