Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
brdikino
Gerçek Adali çevik
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Ocak 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
http://i.hizliresim.com/ldWDJg.jpg buyrun hocam... Mesaja git »
Çekirdek Ailenizde Kaç EVETçi Kaç HAYIRcı Var? başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
2 evet 1 hayır. ne çıkarsa çıksın Allah Türkiyemizin yanında olsun inşallah. Evette de hayırda da bizim bilmediğimiz o kadar çok gizli önemli nokta va... Mesaja git »
https://img.donanimhaber.com/upfiles/1227986/3e382aee-6aa2-42a3-a87e-067d0bdfbf18.PNG usta direk fotoyu atayım da çözümünü ona göre... Mesaja git »
Selam arkadaşlar, birkaç sorunum var cihazla ilgili ama belkide normal şeylerdir bilmiyorum ilk defa laptop kullanıyorum 15 yıldır masaüstü kullanıyor... Mesaja git »
ürün daha yeni çıktı arkadaşlar alan arkadaşlar varsa bu grupta toplanıp görüşlerimizi belirtelim birbirimize yardımcı olalım bende nasip olursa 2 ay... Mesaja git »
HP 15-BC202NT yorum başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
integrabilgisayarı arayın oradaki bayana en son ne yapabilriz aracı firma olmadan direk sizden almak istiyorum diyin. 3400 gibi bi fiyat veriyorlar ça... Mesaja git »
HP 15-BC202NT yorum başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Nvdia gtx 1050 windowsun bu surumuyle uyumlu degil diyor ve driver yuklenmiyor hocam. Farkli bi win10 kuruyorum suan. Bakalim sonuc ne olacak... Mesaja git »
HP 15-BC202NT yorum başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 gün önce)
Merhaba arkadaşlar, HP'nin 15-BC202NT modelini almayı düşünüyorum gittigidiyordan. HP hakkındaki kötü yorumlar korkuttu beni. Bu bilgisayar hakkın... Mesaja git »
HP 15-BC202NT yorum başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Arkadaşlar cihaz bugun elime geçti. sistemi yeni kurdum. win10 pro da ekran kartı yazılımını yükleyemiyorum yarın win10 home kurup tekrar deniycem. bi... Mesaja git »
HP 15-BC202NT yorum başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Kargoya verildi insallah urun gelince beni uzmez :)... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.143