Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
djsansa
Gerçek Adali peker
Doğum Tarihi25 Kasım ****
Meslekmimar
KonumSakarya,Sapanca
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Ocak 2012
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 11 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
***CITROËN C4, Tek kelimeyle - MÜKEMMEL*** başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
economy mode nasıl kapanır bilemiyorum kapanırsa bile akü biter araç ilk çalışmayı yapamaz. akünün bitmesini engellemek için yapılan bir sistem bu. ak... Mesaja git »
GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE) başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
SMS geldiğinde titreşim olmuyor arkadaşlar ayarlarda açık görünüyor ama olmuyor... Mesaja git »
Bedelli askerlik seçim sonrasına kaldı. Biraz daha sabır gençler başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
hadi inşallah... Mesaja git »
Apple iPhone 5s [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
bi yere gitmedi hocam :) yaptım oldu anlamında yani 32 gb 8.4 sürüm jbliydi cihazım bazı uygulamalar güncel sürüm istiyordu gemileri yakıp güncelledi... Mesaja git »
11.3 e güncelledim gitti valla... Mesaja git »
32 gblik telefonum 8,4 sürümünde kullanıyorum hala arkadaşlar fakat kullandığım banka uygulamaları 8,4 e desteğini kesmeye başladı sizce son sürüme gü... Mesaja git »
İOS 8.4 JailBreak ÇIKTI (ios8.1.3-ios8.4)[ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
arkadaşlar telefonum 5s 8.4 jb li yakın zamanda cydia içindeki uygulamalar repolar ne varsa görünmüyor silinmiş gibi ama kurulu tweakler cihazda çalış... Mesaja git »
iOS 8.3 Uyumlu Tweakler [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
arkadaşlar telefonum 5s 8.4 jb li yakın zamanda cydia içindeki uygulamalar repolar ne varsa görünmüyor silinmiş gibi ama kurulu tweakler cihazda çalış... Mesaja git »
ELEKTRİK FATURALARINDAKİ SOYGUN ! ! ! başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Ülkece soyguncu olmuşuz yasal soygunculuk bu [>:] bu ay faturalardan şikayetçi olan bi tek ben değilmişim sepaş geçirmiş bize [8\|]... Mesaja git »
Arkadaşları

Umut Aşkın

gzkrn

ibrahmpeker
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Toyota, Citroen
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
Oyun Platformu
PSP
Takım
Galatasaray
Ses Sistemi
BEATS
Tablet
galaxy player
Notebook
Dell
Fotoğraf Ekipmanları
Canon
Dünyadan Futbol
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.133