Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
songeneralll
Gerçek Admustafa utku
KonumAntalya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Aralık 2011
2. el mesaj sayısı: 19
Son mesaj tarihi: 4 ay önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
SATILIK Call of Duty®: WWII FİYAT : 55 tl HAK : Primary Hak ÜLKE : US İLETİŞİM : PM DİĞER HAK : Forumda güvenilir üyede Hesabı zamanında ken... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
SATILIK Call of Duty®: WWII FİYAT : 60 tl HAK : Primary Hak ÜLKE : US İLETİŞİM : PM DİĞER HAK : Forumda güvenilir üyede Hesabı zamanında ken... Mesaja git »
GENEL SAĞLIK SİGORTASI ANA KONU başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 ay önce)
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
SATILIK Call of Duty®: WWII FİYAT : 65 tl HAK : Primary Hak ÜLKE : US İLETİŞİM : PM DİĞER HAK : Forumda güvenilir üyede Hesabı zamanında ken... Mesaja git »
beni şimdi aradılar, normalde taahhüdüm ağustosta bitiyor, 1 temmuzda zam gelecek sözleşme yenilememiz lazım diyorlar, yenilezsem, temmuz ve ağustosta... Mesaja git »
ŞUANA KADAR ALDIĞINIZ EN İYİ TTNET İKNA KAMPANYALARI başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
beni şimdi aradılar, normalde taahhüdüm ağustosta bitiyor, 1 temmuzda zam gelecek sözleşme yenilememiz lazım diyorlar, yenilezsem, temmuz ve ağustosta... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
SATILIK Call of Duty®: WWII FİYAT : 65 TL HAK : Primary Hak ÜLKE : US İLETİŞİM : PM DİĞER HAK : Forumda güvenilir üyede Hesabı zamanında ken... Mesaja git »
SATILIK Call of Duty®: WWII FİYAT : 65 TL HAK : Primary Hak ÜLKE : US İLETİŞİM : PM DİĞER HAK : Forumda güvenilir üyede Hesabı zamanında kendim... Mesaja git »
SATILIK Call of Duty®: WWII FİYAT : 70 tl HAK : Primary Hak ÜLKE : US İLETİŞİM : PM DİĞER HAK : Forumda güvenilir üyede Not: Hesabın ilk sah... Mesaja git »
SATILIK Call of Duty®: WWII FİYAT : 70 TL HAK : Primary Hak ÜLKE : US İLETİŞİM : PM DİĞER HAK : Forumda güvenilir üyede hesabı zamanında kend... Mesaja git »
Arkadaşları

brioche2

oldu madem

Mr.Humble

BlackRussiaN

Diop.

SlimShay

mustafagunes5365
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: silinebilir
Alıcı: Shahmir
Tarih: 12 Mart 2016; 8:03:59
Yorum
Çok hizli ve temiz ;)
Genel Puan

Ürün: SATILIK KUTULU FİFA 16 TÜRKÇE PS4
Alıcı: bukalemuns
Tarih: 8 Mart 2016; 15:17:18
Yorum
sıfır gibi oyun, hızlı ve sağlam kargo, kolay iletişim. bukalemuns tavsiye ediyor. A+
Genel Puan

Ürün: SONY EURASIA GARANTİLİ PS4+FİFA 15 950 TL
Alıcı: Nømad
Tarih: 7 Eylül 2015; 13:00:51
Yorum
Temiz ürün, ilgili satıcı. A+
Genel Puan

Ürün: PROJECT CARS PRİMARY
Alıcı: mkmdesign
Tarih: 3 Eylül 2015; 19:26:45
Yorum
sORUNSUZ BİR ALIŞVERİŞ OLUP, SATICI ARKADAŞ ÇOK İLGİLİ DAVRANDI
Genel Puan

Ürün: FİFA 14 VE KILLZONE SHADOW FALL PRİMARY HAK HESAP
Alıcı: gokhankaraca1181
Tarih: 1 Eylül 2015; 12:29:36
Yorum
Genel Puan

Ürün: REFERANS İLANIDIR.
Alıcı: TheHaydarX
Tarih: 20 Ağustos 2015; 11:29:35
Yorum
Teşekkkürler
Genel Puan

Ürün: referans ilanıdır
Alıcı: berkozino
Tarih: 15 Temmuz 2015; 16:37:53
Yorum
Genel Puan

Ürün: SLEEPİNGDOGS ÇİFT HAK
Alıcı: TheUnderTaker-
Tarih: 9 Temmuz 2015; 14:03:06
Yorum
Çok ilgili bir arkadaş , gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan

Ürün: SİLİNEBİLİR
Alıcı: haken61
Tarih: 29 Haziran 2015; 18:10:47
Yorum
Hızlı ve güvenilir satıcı.Sorunsuzca alışveriş yapabilirsiniz..
Genel Puan

Ürün: silinebilir
Alıcı: Lithium
Tarih: 10 Haziran 2015; 19:44:34
Yorum
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.125