Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Vict0ry
Gerçek AdTunahan .
Doğum Tarihi16 Ekim 1993
KonumSakarya, Hendek
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Aralık 2011
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 6 sa. önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
UEFA, 21. yüzyılın en iyi takımını açıkladı. başlıklı konuya yorum yazdı (6 sa. önce)
Gerrard yerine Modric olsa iyi kadro ama 1 tane ön libero koymak lazımdı.... Mesaja git »
Dolar 1.7 olmuş bilgisayar alınmaz bu devirde başlıklı konuya yorum yazdı (10 sa. önce)
ben bi ara pc alacaktım dolar 1.8di bi anda 2.2 olmuştu bekle düşer yılbaşına dediler hala bekliyorum.... Mesaja git »
Annem 11 ekimde öldü. 46 yaşındaydı. başlıklı konuya yorum yazdı (10 sa. önce)
Allah rahmet eylesin.... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (10 sa. önce)
Bölüme giriyorum herkes bir şeyler yazıyor yok o sorunlu yok bu sorunlu yok bilmem kim oynayamıyor. Ben her zaman söylediğim gibi söylüyorum en büyük ... Mesaja git »
Babam Evde Kavga Cikariyor Disarda herkese iyi davraniyor başlıklı konuya yorum yazdı (16 sa. önce)
o kavga çıkarma huyu şamar oğlanına döndüğün içindir. Bir şey diyorsa saygısızlık yapmadan tepki vermen gerekiyor. Bu huyu alışkanlıktan geliyor yani ... Mesaja git »
Negredo Alanya maçında oyuna girip gol atmasına rağmen formayı alamadı Cenk beyden. Cenk Akhisar maçının devre arası bi kasıla kasıla giriyor ki izley... Mesaja git »
Aboubakarın gol atmama gibi ihtimali yok eski futbolcularımızdan hep bi kazık yeriz klasiktir. Olcay bile gol attı bize daha ne olsun. Şu adama dire... Mesaja git »
Kasımpaşa,Akhisar,Gençlerbirliği içerde Trabzon maçı gerçekten çok yazık oldu bedavadan bıraktık puanları. Bu maçların ortak noktası takımda forvet ol... Mesaja git »
İşleyen sistemi bozmak başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Sistem çözülse ne olacak Başakşehir zaten kendi oyunuyla her türlü yenecekti iç sahada. Bütün takımları yeniyor bare düzgün taktiğinle çıkta camianın ... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Quaresma şampiyonlar liginde bu sene inanılmaz iyi iş yaptı onun dışında 2 senedir çok kötü Lens şu maçların hepsinde oynasaydı en azından ligde çok d... Mesaja git »
Arkadaşları

Smoch

Jessie2012
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Mobil cihaz
Nokia
Operatör
Turkcell
Takım
Beşiktaş
Dünyadan Futbol
Juventus FC

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.535