Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Vahlok
Gerçek AdEthem Aydınol
Doğum Tarihi20 Eylül 1995
Konumİstanbul, Fatih
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Aralık 2011
2. el mesaj sayısı: 47
Son mesaj tarihi: 18 gün önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları17
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
/// FIFA 18 ANA KONU [PS4] \\\ başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Kariyer yapıyorum Almanya 3.lig. ilk 11 maç. 1 galibiyet , 5 beraberlik, 5 mağlubiyet. Ligde 19.cuydum. Takımda forvet yoktu, devre arasını beklemeden... Mesaja git »
XBOX ONE DiGiTAL OYUN KARDEŞLiĞi ve TAKAS başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Just Cause 3 & AC Syndicate tek hesapta 25 TL P2 Deus Ex Mankind Divided 20 TL P2... Mesaja git »
XBOX ONE DiGiTAL OYUN KARDEŞLiĞi ve TAKAS başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Deus Ex Mankind Divided / Resident Evil 6 çift hak 50 TL Just cause 3 / Assassin's Creed Syndicate80 TL... Mesaja git »
XBOX ONE DiGiTAL OYUN KARDEŞLiĞi ve TAKAS başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Resident Evil 4 remastered / State of Decay P2 --- 20 TL... Mesaja git »
En iyi kamera için hangi telefon? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşlar 2000'lik uygun telefonlar yerine biraz daha verip uzun ömürlü kullanmaya karar verdim. İki telefon arasında kaldım. P10 ve Iphone 7 ( ikisi... Mesaja git »
En iyi kamera için hangi telefon? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Aslında en beğendiğim One Plus 5. Ama TR'de resmi satışı yok. Hepsiburada'da ithalatçı garantili diyor. Bu ne demek. O şekilde alsam sıkıntı yaşanır m... Mesaja git »
En iyi kamera için hangi telefon? konusunu başlattı (2 ay önce)
Merhaba herkese. Telefon piyasasına biraz uzağım. Tavsiyeye ihtiyacım var. Kamera performansı iyi olan bir telefon arıyorum. 3000 tl'ye kadar bütçem. ... Mesaja git »
/// FIFA 18 ANA KONU [PS4] \\\ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Fifa 11'de Pes'ten Fifa'ya terfi ettim. O gün bugündür çıktığı gün alırım. Sadece kariyer modunu oynuyorum. İşim offline kısımda olduğundan zorluk çok... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Ne futbol izlettiler be. Bu kadroya daha Feghouli girecek. Yeni transferlerin hepsi sağlam onları geçtim, Linnes'le Garry kendini buldu bu kadroda res... Mesaja git »
/// FIFA 18 ANA KONU [PS4] \\\ başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Hocam beta yok öncelikle. Dün izledim youtubedan kalkmadan videoları. Öyle edindim bilgileri. Gördüğüm kadarıyla değişiklikler bunlar. Scout sistemi a... Mesaja git »
Arkadaşları

pazer89

Alkali Feldispat

fenercag

LENASSO

mfcl

I-C-O

alican88

omeriyibas

F_U_R_Y

karamsar-53

Talat2106

Akhenaten34

J.A.Cooper

yigitdmr35

Bronrise

mint3407

EnesÖzden
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Xbox Live gamertag : Vahlok DX
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Mobil cihaz
General Mobile
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
Xbox
Takım
Galatasaray
TV
Samsung
Xbox Live GamerTag
Vahlok DX

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.141