Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Vahlok
Gerçek AdEthem Aydınol
Doğum Tarihi20 Eylül 1995
Konumİstanbul, Fatih
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Aralık 2011
2. el mesaj sayısı: 47
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 14 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları17
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Ne futbol izlettiler be. Bu kadroya daha Feghouli girecek. Yeni transferlerin hepsi sağlam onları geçtim, Linnes'le Garry kendini buldu bu kadroda res... Mesaja git »
/// FIFA 18 ANA KONU (PS4) \\\ başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Hocam beta yok öncelikle. Dün izledim youtubedan kalkmadan videoları. Öyle edindim bilgileri. Gördüğüm kadarıyla değişiklikler bunlar. Scout sistemi a... Mesaja git »
Transferler çok daha detaylı olmuş. Klüple anlaşırken futbolcunun satışından pay alma eklenmiş. Mesela genç oyuncu alıyorsun, %20 satıştan payla anlaş... Mesaja git »
Kariyer moduna animasyonlar eklenmiş. Transferleri yüz yüze görüşüp el sıkışıyoruz.... Mesaja git »
Game of Thrones | 7.Sezon Başladı başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
8.sezon 6 bölüm mü olacak??... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Serdar'ın 34 maç çıkaracağını düşünüyor musun? Geçen sene bir kere izlediğimi hatırlıyorum. Onda da Fener'e gol yedirdi.... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Feghouli, Arda, Asamoah ve Denayer'de gelirse Galatasaray heralde tarihinin en iyi kadrolarından birini kurmuş olacak. Keşke uefa'dan elenmeseydik. ... Mesaja git »
Değişken download hızı, çok yavaş indirme. başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Aradım. Hızınız sistemde normal gözüküyor dedi. 8-16 arası dalgalansın ona da eyvallahta. 3 megabitle bile 1 gb 1 saat içinde iniyordu. Chrome'dan bi... Mesaja git »
Değişken download hızı, çok yavaş indirme. konusunu başlattı (16 gün önce)
Merhabalar. 1 mayıs değişikliklerinden önce hızımın küshüratı bile değişmiyordu. Fix 13 mbps alıyordum. 1 mayıstan sonra hızım dalgalı. Şuan mesela 8 ... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Şuan ki kadro: Muslera Mariano Maicon Serdar ( Ahmet) Linnes Fernando Ndiaye Feghouli Belhanda Garry Gomis Denayer inşallah olur. Ahmet'i beğe... Mesaja git »
Arkadaşları

pazer89

Alkali Feldispat

fenercag

LENASSO

mfcl

I-C-O

alican88

omeriyibas

F_U_R_Y

karamsar-53

Talat2106

Akhenaten34

J.A.Cooper

yigitdmr35

Bronrise

mint3407

EnesÖzden
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Xbox Live gamertag : Vahlok DX
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Mobil cihaz
General Mobile
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
Xbox
Takım
Galatasaray
TV
Samsung
Xbox Live GamerTag
Vahlok DX

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.359