Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
draguh
Gerçek AdSercan Sözer
Konumİstanbul, Tuzla
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Aralık 2011
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 2 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 sa. önce)
3g ve konum acikti.1 saat kadar wifi kullandim parlaklik hatirlamiyorum simdi.Sasirtti beni acikcasi o sure.Greenify kullanmadim bu arada.4.4.2 ilac g... Mesaja git »
★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
4.4.2 ye dondum.Sarji suanda cok guzel gidiyor.2 saat ekran surem var %58 sarjim var.Normalde bitiyordu suana kadar.Hard reset te attim.Sarj sorunu ya... Mesaja git »
Pakistan'da Feci Kaza 150'den Fazla Kişi Dİri Diri Yanarak Öldü başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Insan misin lan sen?... Mesaja git »
Tutuklanirsin.... Mesaja git »
Kupa Beyi Aykut Kocaman başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Vitora söyle de seni nüfusuna alsın.Manevi oğlu olursun.... Mesaja git »
#DirenDonanımHaber - 26 MAYIS- Biz Susarsak Ne Kalır Geriye ? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Cumhurbaşkanlığı Halkla İlişkiler Başkanlığına göndermiş olduğunuz başvurunuz alınmıştır. Başvuru Numaranız 1286636 Göstermiş olduğunuz duyarlılık ... Mesaja git »
#DirenDonanımHaber - 31 MAYIS- Biz Susarsak Ne Kalır Geriye ? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
28 MAYIS EDITI: IYI GELISMELER OLUYOR- Cok detaya girmeden bir bilgi vericem, bu konu icin sonuca vardigimizda, katili ulkeye getirttigimizde Istanbul... Mesaja git »
Polis kimliğimin fotoğrafını çekti. başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Saflık diyenler var.Polise kimlik sordu diye dayak yiyenler var haberlerde görüyoruz.Yaptık bir hata diyelim.Ne gibi önlemler alabilirim?... Mesaja git »
Polis kimliğimin fotoğrafını çekti. başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
gel vurayım.Ciddi birşey soruyoruz şurada.Trollük yapma.... Mesaja git »
Polis kimliğimin fotoğrafını çekti. konusunu başlattı (bir ay önce)
Merhabalar.Az önce başıma gelen bir olayı paylaşmak istiyorum.İş çıkışı bisiklet sürerken arkamdan bir araba geldi.Bisiklet kullandığım yol araçların ... Mesaja git »
Arkadaşları

Stardust79

Casper0416
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Dilimde Şarkıların Gündüz Gece!
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Sony
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
Hakkında

??? Fenerbahçe 2012-2013 ???
1 Volkan Demirel 2 Egemen Korkmaz 3 Hasan Ali Kaldırım 4 Bekir İrtegün 5 Mehmet Topal 6 Joseph Yobo 7 Moussa Sow 9 Miroslav Stoch
10 ALEX DE SOUZA 2004-..... 11 Dirk Kuyt 14 Raul Meireles 15 Henri Bienvenu 16 Cristian Baroni 17 Recep Niyaz 20 Sezer Öztürk 21 Selçuk Şahin
23 Semih Şentürk 27 Milos Krasic 34 Fehmi Mert Günok 38 Mehmet Topuz 48 Salih Uçan 53 Serdar Kesimal 54 Erten Ersu
60 Özgür Çek 67 Orhan Şam 77 Gökhan Gönül 85 Serkan Kırıntılı 88 Caner Erkin
?-Aykut Kocaman-?

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.969