Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
corpixx
Gerçek AdAli Can
Doğum Tarihi2 Eylül ****
KonumYurt Dışı,Yurt Dışı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Aralık 2011
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
C2'den Görüp Hoşlandığım Kız (Bol Ss & Evini Buldum) başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
ben kız olsam bu yaptıklarının birazını bilsem seninle takılmam bile çok yanlış işler peşindesin... Mesaja git »
Türk Telekom Fiber Optik Altyapı Çalışması ? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
ya beyler parası neyse verelim 1000TL'ye kadar önemli değil fiber çektirme şansımız var mı ? Vodafone - Süperonline - Türk Telekom bilginiz var mı ?... Mesaja git »
Turkcell'den otomatik döner anten teknolojisi başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Türk telekom kullanıyorum şu anda interneti hızı rezalet duruma geldi turkcell hakkını veriyor... Mesaja git »
Üsküdar Ümraniye Sancaktepe Metrosu. başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Yıl sonuna kadar ümraniye üsküdar hattı açılacak geriye kalan madenler ümraniye arası ise yılbaşından sonra 2-3 ay sonra açılır... Mesaja git »
Ankara'da toplu taşıma artık 24 saat başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
çok güzel bir gelişme darısı istanbulun başına... Mesaja git »
bu olaydan sonra ben kesinlikle aras kargo filan kullanmayacağım.... Mesaja git »
abi yani ben bile bu kadar yalana inanamıyorum artık yani diyecek söz yok çalıyorsun bari kılıçdaroğluna atma adamın alakası bile yok... Mesaja git »
Alibaba 11.11'e rekorla başladı: 15 dakikada 5 milyar dolarlık satış başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
bizimkilerde indirim yapıyoruz diye fiyatlara bindirim yapmışlar sonra indirim kuponu dağıtmışlar :D... Mesaja git »
Son Dakika: Üniversite Giriş Sınavı dün gece yine değişti. başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
2 yılda bir sistemi değiştirip eski sistem insanları mağdur ediyordur bu sistem çok iyi diyip 2 yıl sonra aynı şeyi yine yapıyorlar çok acayipler çocu... Mesaja git »
N11, 111 bin TL'ye Volkswagen Golf satıyor başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
adamlar avrupada 10 adet maaşıyla türkiyedeki 120 milyarlık arabayı alıyorlar bırak 10 maaşı 2 maaşıyla ikinci el güzel bir arabayı alabiliyorlar se... Mesaja git »
Arkadaşları

enenengin

Mr.Chesterfield

c3487482

Arkandayız Reis

deniz ferya

metincan1912

osmanyldz45
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.125