Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
lauren_blanc
Gerçek Adsanane lan
Konumİstanbul,Maltepe
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Aralık 2011
2. el mesaj sayısı: 110
Son mesaj tarihi: 14 gün önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Defacto İndirimlere Ek %30 İndirim Sağlıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
3 AL 2 ÖDE İLE COMBO OLUYO MU... Mesaja git »
ürün kaşar değil gençler yukarda uyarmışlar zaten. pınar olması da cabası.... Mesaja git »
Sıfır TD-W9970 fiber-vdsl2 modem. fiyat düştü!! başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
haklısındr kardeş te daha sıfır ürün. satılmazsa da kalsın. taşınma ihtimalim var çnnkü seneye... Mesaja git »
Metrobüste Yanımdaki Kız DH Konu Dışında Takılıyordu başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
'' odasına girdiğimde...''... Mesaja git »
BNM SEPETTE İNDİRİM OLMADI... Mesaja git »
şunu da ekliyim: bu tarz kampanyalar sırasında özellikle de internet siteleri her zaman yaptığı kargo bedava, kupon, kasada indirim v.s diğer kıyaklar... Mesaja git »
açılın yaşlı ve ihtiyar amcanız geldi. gençler bu tarz kısa süreli kampanyalardan uzak durun. bunlar çok ama çok klasikleşmiş serbest piyasa oyunları.... Mesaja git »
...................................................... başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
950 m fiyat linki atabilr misn? elemeanın laptop 3000 küsurlarda. marta kadar da garantisi devam edio. onun içn dedim ben. baktığım kadarıyla 950 m de... Mesaja git »
A101 18 Ocak 2018 ürün kataloğu (dikkat çeken ürünler var) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
o fiyata daha iyisi yok kardeş. gönül rahatlığıyla alabilirsin. ben de çanakla kullanıyorum.... Mesaja git »
...................................................... başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
fiyat çok ama çok uygun.... Mesaja git »
Arkadaşları

LambayaFünfDe

misterberk
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: satılık pegasus yurtiçi kod 80 lira
Alıcı: CarBuyer
Tarih: 4 Mart 2017; 15:55:04
Yorum
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094