Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sinanpektas
Gerçek Adsinan pektas
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Aralık 2011
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 10 gün önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
TürkNet Alt Yapı Sorgulama Yardım başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Binada yok hocam. Bunun için ne yapmak gerekiyor. Kutu olması gerekiyormuş dediler.... Mesaja git »
Yaptım hocam 17mbit gösteriyor. Türk telekomdan yaptım bilgi bulunamadı diyor. Hangisine inanacağıma şaşırdım. Bulunduğum binada telefon hatt... Mesaja git »
turk.net e girin hocam. Orada hemen deneyin seçeneği var. Sizden mail ve telefon istiyor diğer ekranda ise alt yapı için adres bilgileri giriyorsunuz.... Mesaja git »
TürkNet Alt Yapı Sorgulama Yardım konusunu başlattı (10 gün önce)
Arkadaşlar merhaba. Bulunduğum binaya yaklaşık 6 ay önce internet bağlatmak istemiştim ama alt yapı olmadığı için türk telekom başvurumu iptal etti. ... Mesaja git »
Arkadaşlar lenovo marka laptopuma ssd taktım. Windows 8.1 yüklüyorum. Bütün driverları kuruyoruym fakat Nvidia ekran kartını kurduktan sonra "Nvidi... Mesaja git »
Yeni Red Tarifeleri (4.5G) Nihayet Duyuruldu başlıklı konuya yorum yazdı (12 ay önce)
@cenkmy benim aklımda da bu soru var öğrenirsen buraan bilgilendirirseniz sevinirim.... Mesaja git »
Yeni Red Tarifeleri (4.5G) Nihayet Duyuruldu başlıklı konuya yorum yazdı (12 ay önce)
Bende Red M tarifesindeyim. Bu paketlere geçemiyormuyuz yani?... Mesaja git »
TURKCELL ile ilgili SORU lar başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Bilgisayardan internet kullanmak istiyorum. Vınn vifi 50 gb kampanyası herşey dahil ne kadar olur? Modem + kampanya varmıdır acaba?... Mesaja git »
355. Dönem (MAYIS 2014) K.D ve Yedek Subay Aday Adayları başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Arkadaşlar hayırlı olsun. 352. dönem olarak gelmenizi bekliyoruz:) Ankara etimesguttan selamlar. Sorusu olanan varsa cevaplayabilirim.... Mesaja git »
352.DÖNEM ULŞ., PER.OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI/İZMİR GAZİEMİR başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Hayırlı olsun arkadaşım. Branşın ne söyleyebilirmisin? Orada görüşmek dileğiyle. onurandaç... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.090