Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
brtgltkn_
Uzaklaştırılmış!Cezasının bitmesine Sınırsız kaldı.
Gerçek Adberat gültekin
Doğum Tarihi2 Ağustos 1995
Konumİstanbul,Başakşehir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Aralık 2011
2. el mesaj sayısı: 30
Son mesaj tarihi: 4 yıl önce
Son giriş tarihi: 4 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
CRONJON SORUNSALI konusunu başlattı (4 yıl önce)
Merhabalar dizi sitesi aldım alp dizi scriptten 1 haftadir mailime donus yapmadi arkadas. Otomatik olarak sql ve file cache temizlemiyordu artik manue... Mesaja git »
UKRAYNADA ÜNİVERSİTE VEYA LİSE başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Hayal oldu gidemedik 😂... Mesaja git »
Yeni açmış olduğum dizi sitemi satıyorum. Dizi çekme botuda vardır hepsi sorunsuzdur. Normal scriptlere benzemez kalitelidir. Bot + script normal alsa... Mesaja git »
Logo yapabilecek var mı başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
sağol kullandım zaten geçici olrk istemiştim yardımın için teşekkürler... Mesaja git »
Logo yapabilecek var mı konusunu başlattı (4 yıl önce)
Merhabalar yeni site kurdumda 300x70 ebatlarında logo yapabilecek birisi var mı boş zamanı olupta sıkıntıdan yardım edebilecek birisi lazım :) DiziHoo... Mesaja git »
DIZI SITEMDEKI KUCUK HATA ICIN YARDIM konusunu başlattı (4 yıl önce)
Merhabalar dizi sitesi kuruyorum hayırlısıyla amaküçük bir sorun var diziyi ekliyorum panelden ama kullanıcı olarak diziye tıklayınca boş sayfa çıkıyo... Mesaja git »
Mafya Sitesi Satılık konusunu başlattı (4 yıl önce)
Mafya sitesi kurmak isteyen o kadar çok kişi varki piyasa pahalı. Bir script almıştım 3 farklı sitede kuruluyor 1 tanesini ben kurmuştum script ingili... Mesaja git »
İphone 5 dokunmatik sacmaliyor bazen konusunu başlattı (4 yıl önce)
Merhaba cihazi babamdan aldim tamir ettirmisti ekranda problem vardi. Cihazi normal kullaniyorum fakat bazen ben dokunmadan sacmalamaya basliyor kilit... Mesaja git »
LG G2 SIFIR 2YIL GARANTILI ÜRÜN KUTUSU DAHİ AÇILMAMIŞ FİYAT 1200 TL TAKAS ÖNERMEYİN SİYAH RENKLI URUN SON 5 ADET KALDI ERİTİYORUM PAZARLIK PAYI YOKTUR... Mesaja git »
SATILIK İPHONE 4 16GB SİYAH TEMİZ KAYITLI konusunu başlattı (4 yıl önce)
Merhaba yeni telefon alcağımdan dolay satıyorum sermaye olsun diye öğrenciyiz sonuçta :) siyah iphone 4 sadece cihaz olarak satıyorum power ttuşu bozu... Mesaja git »
Arkadaşları

DaYWaLkeR

Serhat1319
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
V For Vendetta

Fotoğraf Sergim

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109