Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
hftblgc
Gerçek Adhftblgc ddr
KonumAnkara,Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Aralık 2011
2. el mesaj sayısı: 212
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
ayarlarini yanlis yapmiyorsaniz vanada hata olabilir garanti kapsaminda degisim yaparlar... Mesaja git »
Hocam ayarlarini yanlis yapmiyorsaniz vanada hata olabilir garanti kapsaminda degisim yaparlar. Ben de bir sey soracagim, mesela sivi sensorluler 21 d... Mesaja git »
TERMOSTATİK VANA AMA HANGİSİ DAHA İYİ ? başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Selam dostlar, merkezi isitmali evimizde peteklere eca vanalar takili. Ben daireye gelen ana boruya zaman ayarli dijital vana taktirabilir miyim? Bo... Mesaja git »
1 Mayıs 2017 Kablonet İnternet Tarifeleri Düzenlemeleri başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
cok tesekkurler... Mesaja git »
1 Mayıs 2017 Kablonet İnternet Tarifeleri Düzenlemeleri başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
o tarifemiz artik yok diyip 2 gundur sıkıştırıyorlar, yasal olarak mevcut tarifemden devam edebilirim diye biliyorum, nasil bir yol izlemem gerekiyor... Mesaja git »
1 Mayıs 2017 Kablonet İnternet Tarifeleri Düzenlemeleri başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
25mbit 25 gb tarifemin taahhut suresi doldu. Mevcut tarifeden devam etme imkanim var mi?... Mesaja git »
Alinik LG 3530 SOUNDBAR konusunu başlattı (bir ay önce)
Merhaba, temiz kullanilmis LG 3530 Sounbar aramaktayim.... Mesaja git »
SOUNDBAR LG-NB3530A (İNCELEME) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Merhaba, giris seviyesinde 2013 model samsung tv me 3530'u optik ile bagladim ancak tv kumandasi ile ses acma kapatmayi aktif edemedim. Bunun bir yon... Mesaja git »
SOUNDBAR, ARTILARI VE EKSİLERİYLE başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
anynet varmi yok mu bilmiyorum 2013 model giris seviyesinde samsung tv. Lg 3530 un hdmi baglantisi yok maalesef.... Mesaja git »
SOUNDBAR, ARTILARI VE EKSİLERİYLE başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Kardesim merhaba, samsung tv kullaniyorum ve optik ile bagladim ancak tvnin kumandasi ile sesi kisamiyorum. Bununla ilgili bir bilgin var mi?... Mesaja git »
Arkadaşları

Kami-sama

hebsan
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Referans ilanı, Vintage Iskelet saat
Alıcı: Best Twisted Fate
Tarih: 28 Kasım 2015; 12:05:38
Yorum
Ürün sorunsuz bir şekilde elime geçti , ne beklediysem o geldi hiçbir sorun yaşamadım , teşekkür ediyorum kendisine.
Genel Puan

Ürün: 90Tl- Dijital (Optik ve Coax ) ve Aux çıkışlı Microlab M910 2.1 ses sistemi. Faturalı - Garantili - Kumanda-Dijital kontrol 
Alıcı: küçükjohn
Tarih: 12 Haziran 2015; 9:46:04
Yorum
Arkadaş ile daha önce de alışverişim olmuştu, kendisi detaylara dikkat eden bir insan, ne dediyse aynı şekilde ürünü aldım.
Genel Puan

Ürün: "Yurtdışı fiyatına" OTOMATİK RETRO SAAT, TASARIM HARİKASI, HEDİYELİK
Alıcı: muco555555
Tarih: 10 Haziran 2015; 22:24:48
Yorum
güzel alışverişti.tesekkür ederim.
Genel Puan

Ürün: Referans ilanı Shark Gulper Watch
Alıcı: a5y5d5
Tarih: 27 Mayıs 2015; 22:57:12
Yorum
temiz güvenilir bir arkadaş
Genel Puan

Ürün: SHARK SH239 WATCH (Referans İlanıdır)
Alıcı: Alparslan Yavuz
Tarih: 19 Mayıs 2015; 1:38:32
Yorum
Ürün ilgisi ve gerektiği yerde saat konusunda bilgisiyle fazlasıyla memnun oldum. Sonrası içinde gereken yardımı göstereceğini umduğum ender bir insan. Canı gönülden teşekkür ederim. Saygılarımla.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.109