Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
onur_1994fb
Gerçek Adonur şen
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Aralık 2011
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 7 yıl önce
Son giriş tarihi: 7 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yeni pc sorun başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
erkut arkadasın dedıgı gıbı yaptım tırnak olayına fılan hıc gırmedım sag tıklayıp yuksek performanslı nvidia işlemcisi yaptım sorun çözüldü hepinize t... Mesaja git »
Yeni pc sorun konusunu başlattı (7 yıl önce)
merhaba arkadaslar daha bugun laptop aldım sorunum şudur counter strikede bir denemek istedim fps yi düşük aldım nedense pc özellikleri intel i5 245... Mesaja git »
asus p5gc mx-gbl konusunu başlattı (7 yıl önce)
Merhaba arkadaşlar bu anakarttan lazım bana olan varmı diger yere yazdım cevap gelmedi acil lazım sistem hazır bitek anakartım eksik bu anakartı olanl... Mesaja git »
meraba arkadaşlar bu anakarttan lazım bana acil çalışması yeterli ram fılan hiç bişey gerekmez 30 tl param var acil yetiştirmem lazım yarın olursa da ... Mesaja git »
merhaba arkadaşlar bana acil bu anakarttan lazım 2.el alıcam istanbul içi cumartesi pazar günü elimde olması lazım lütfen eger varsa msj atın yada yor... Mesaja git »
Son karar lütfen yardımm konusunu başlattı (7 yıl önce)
arkadaslar pc yi arkadasımdan toplatıcaktım kredi kartında olumsuzluk yasadıgımız ıcın toplatamadım ama aynı pc yi daha ucuza getırebılıyorm vatan dan... Mesaja git »
Sence nasıl pc? başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
talat abi z68 in farkı ne yahu herkes onu soyleyıp duruyor :D mesela bu anakart 190 tl fılan diger dediginiz 350 tl arası oyle bişey.... Mesaja git »
Sence nasıl pc? konusunu başlattı (7 yıl önce)
Merhaba arkadaşlar bir pc toplattım buraya yazıyım dedım sızde yorum yaparsanız seviririm İntel i5 2500 3.30 ghz işlemci asus p8h61 anakart ... Mesaja git »
2.nesil intel konusunu başlattı (7 yıl önce)
2.nesil intel i5 2500 k 3.30 ghz işlemci iyimi arkadaslar 2.nesil ne demektir... Mesaja git »
Sistem iyimi başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
ASUS P8P67 LE INTEL P67(B3) SOKET 1155 DDR3 2200MHZ (O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 ANAKART bunu taktırmaya karar verdim ozaman toplatıyorum made mgüzel... Mesaja git »
Arkadaşları

metin abi 52
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.156