Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
thisisshit
Gerçek AdxXx xXx
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Aralık 2011
2. el mesaj sayısı: 11
Son mesaj tarihi: 28 gün önce
Son giriş tarihi: 26 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
NetSpeed '' AKK YOK '' Gerçek Sınırsız İnternet Sadece 40 TL !!! başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Su anda Turknet kullaniyorum. 35Mb pakette 10Mb hizi zar zor alabiliyorum. Hat degerlerim baya iyi halbuki. Netspeed ile ilgili birkac sorum olacak. N... Mesaja git »
Netspeed Geçiş ve Hat Değerleri başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Ping degeriniz biraz yuksek gibi neden olabilir acaba?... Mesaja git »
650 tl bir kira parasi be sadece nasil geciniyorsun? Yatagindan cikmayip havayla besleniyorsun heralde?... Mesaja git »
Hdd olmadan ekrana görüntü gelirmi? başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Ramlerin slotlari degistirip dene bir de... Mesaja git »
Insanlarin Amazon, Aliexpress gibi siteleri tercih etmesinin sebeplerinden biri de bu. Paranla rezil olmamak. Turk firmalarina mumkun oldugunca az par... Mesaja git »
Turk.net Davetiye Paylaşım Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
bu kodu ben kullandim... Mesaja git »
Turkey Post ve Turkey Post Kullanan Satıcılar Listesi (Aliexpress) başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Iyi gunler. Ben bir saticidan Turkey Post secili olarak laptop bataryasi aldim. Satici 6 gun bekledikten sonra urunu kargolamis ama ilk basta Turkey P... Mesaja git »
Evet bu kismi anlamadim ben adamlar PayU veya diger odeme araclari uzerinden yapilan alisverisler kampanyaya dahil degildir diyor. Ama GameSultanda od... Mesaja git »
İnternette Kotaya Hayır! başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Haha hayir illa btk baskanina modem mi firlatalim da sesimiz duyulsun... Mesaja git »
İnternette Kotaya Hayır! başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Ya yemin ediyorum 480p dizi izleyemiyorum diziboxtan. Onceden indiriyorum izleyebilmek icin... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094