Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
thisisshit
Gerçek AdxXx xXx
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Aralık 2011
2. el mesaj sayısı: 11
Son mesaj tarihi: 10 ay önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İnternette Kotaya Hayır! Ne KOTA, Ne de AKK İstiyoruz başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Haha hayir illa btk baskanina modem mi firlatalim da sesimiz duyulsun... Mesaja git »
İnternette Kotaya Hayır! Ne KOTA, Ne de AKK İstiyoruz başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Ya yemin ediyorum 480p dizi izleyemiyorum diziboxtan. Onceden indiriyorum izleyebilmek icin... Mesaja git »
Haha Turkiyenin kotali veya kotasiz %90 inin 4k izleyebilecek hizi yok :D... Mesaja git »
İnternette Kotaya Hayır! Ne KOTA, Ne de AKK İstiyoruz başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Hocam iste bu kisim servis saglayicilarla celismiyor. Adam cayma bedelini almiyor senden zaten. Kullandigin ay boyunca verdigi indirimi geri aliyor. U... Mesaja git »
İnternette Kotaya Hayır! Ne KOTA, Ne de AKK İstiyoruz başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
2 senelik taahhutun 1 senesini doldurduktan sonra bu isten kurtulmanin bir yolu yok mudur yahu 1 sene daha ttnete para yedirmek istemiyorum... Mesaja git »
Ben zaten spotify kullanmayani elestirmiyorum hocam. Kullanan insana aptal gozuyle bakanlara lafim. Millet bedavaya o kadar alismis ki aylik 5 lira ve... Mesaja git »
Gecen yine spotify 3 aylik 0.99 lira kampanya yapmisti forumda konusu vardi. Konuya bir goz gezdireyim dedim yil olmus 2016 hala muzige para veren a... Mesaja git »
AKK li paketten AKK siz pakete ekstra ucret odemeden gecis sunsunlar, ulkenin yarisinin ruhu duymaz kotayla devam eder.... Mesaja git »
ttnetin musteri temsilcileri gorebilecegin en vasifsiz insanlar hocam yillarin tecrubesinden soyluyorum.Hicbirinin teknik bilgisi yok ve en azindan be... Mesaja git »
AKK ile ilgili karar Agustosun kacinda aciklanacak bilen var mi?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.109