Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
thisisshit
Gerçek AdxXx xXx
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Aralık 2011
2. el mesaj sayısı: 11
Son mesaj tarihi: 18 gün önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Insanlarin Amazon, Aliexpress gibi siteleri tercih etmesinin sebeplerinden biri de bu. Paranla rezil olmamak. Turk firmalarina mumkun oldugunca az par... Mesaja git »
Turk.net Davetiye Paylaşım Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
bu kodu ben kullandim... Mesaja git »
Turkey Post ve Turkey Post Kullanan Satıcılar Listesi (Aliexpress) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Iyi gunler. Ben bir saticidan Turkey Post secili olarak laptop bataryasi aldim. Satici 6 gun bekledikten sonra urunu kargolamis ama ilk basta Turkey P... Mesaja git »
Evet bu kismi anlamadim ben adamlar PayU veya diger odeme araclari uzerinden yapilan alisverisler kampanyaya dahil degildir diyor. Ama GameSultanda od... Mesaja git »
Haha hayir illa btk baskanina modem mi firlatalim da sesimiz duyulsun... Mesaja git »
Ya yemin ediyorum 480p dizi izleyemiyorum diziboxtan. Onceden indiriyorum izleyebilmek icin... Mesaja git »
Haha Turkiyenin kotali veya kotasiz %90 inin 4k izleyebilecek hizi yok :D... Mesaja git »
Hocam iste bu kisim servis saglayicilarla celismiyor. Adam cayma bedelini almiyor senden zaten. Kullandigin ay boyunca verdigi indirimi geri aliyor. U... Mesaja git »
2 senelik taahhutun 1 senesini doldurduktan sonra bu isten kurtulmanin bir yolu yok mudur yahu 1 sene daha ttnete para yedirmek istemiyorum... Mesaja git »
Ben zaten spotify kullanmayani elestirmiyorum hocam. Kullanan insana aptal gozuyle bakanlara lafim. Millet bedavaya o kadar alismis ki aylik 5 lira ve... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.211