Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
HumanHunter
Gerçek Admuhammet poyraz
Doğum Tarihi14 Mart ****
Konumİzmir,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Kasım 2011
2. el mesaj sayısı: 56
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 16 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Selamlar herkese bugün itibariyle bende artık p2 sahibiyim ürünü hepsiburada dan aldım kutudan kılıf çıkmadı ve şarj yüzde sıfırdı jelatininde de genp... Mesaja git »
500 TL YE KADAR ORTA ŞEKERLİ LAPTOP ARIYORUM konusunu başlattı (2 ay önce)
Merhabalar başlıkta da belirttiğim gibi max 500 tl ye kadar iyi kötü oyun da oynatabilen laptop arıyorum izmir içi gidip test ederek almak istiyorum t... Mesaja git »
hocam bende o şekil fiyat alabilirmiyim... Mesaja git »
hocam şuan xperia z3 compact kullanıyorum xiaomi nin ekranı çok büyükmüş öyle çok büyük ekran istemiyorum başka var mı tavsiye edebiliceğiniz telefon ... Mesaja git »
Max 1500 TL Telefon Tavsiyesi konusunu başlattı (3 ay önce)
merhabalar ben max 1500 tl ye kadar telefon bakıyorum çok öyle oyun meraklısı değilimdir ama wp facebook messenger gibi uygulamarı kastırmıcak ve şarj... Mesaja git »
★Telefon Tavsiyeleri Her Bütçeye Uygun★(Ana Konu)★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
selamlar ben max 1500 tl ye kadar telefon bakıyorum çok öyle oyun meraklısı değilimdir ama wp facebook messenger gibi uygulamarı kastırmıcak ve şarjı ... Mesaja git »
merhabalar ben max 1500 tl ye kadar telefon bakıyorum çok öyle oyun meraklısı değilimdir ama wp facebook messenger gibi uygulamarı kastırmıcak ve şarj... Mesaja git »
Oyun Bilgisayarı başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
fiyat en son 2800... Mesaja git »
Oyun Bilgisayarı başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
monitörde dahil model: ASUS ML238H 23'' 2ms HDMI Full HD Ultra İnce Led Monitör... Mesaja git »
Oyun Bilgisayarı konusunu başlattı (3 ay önce)
Nakit ihtiyacım olduğu için sistemi satıyorum kendim topladım stabil hiç bir sıkıntısı olmayıp parçalar garantilidir isteyen istediği testi gelip yapa... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.121