Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
erencaner
Gerçek AdEren Caner
Doğum Tarihi18 Şubat 1985
Meslekiletisim ögrencisi
İlgi Alanlarımizika calmak,gitar calmak,sarki söylemek
Konumİstanbul,Şişli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Aralık 2005
2. el mesaj sayısı: 112
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 19 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Guzel Turkiyemde ailelerin istedigi cocuk sekli 10.000 TIKLAMA başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Herkes gibi yaşarsan herkes gibi olursun.... Mesaja git »
Almanya Vize Süresi konusunu başlattı (6 gün önce)
Merhaba, Almanya'ya shengen alırken Fransa gibi 6 aylık verebiliyor mu başlangıçta? Yoksa 15 gün mü veriyor?... Mesaja git »
magzter üyeliği - yıllık 28.95 TL başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
İstediğimiz dergileri seçebiliyor muyuz ve kaç adet dergisi 1 yıl boyunca seçip okuyabiliyoruz? beni de ekleyebilirsiniz yer varsa.... Mesaja git »
magzter üyeliği - yıllık 28.95 TL başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 gün önce)
Bir dönem forumda arkadaşlar netflix üyeliğini birleşip almışlardı. Aynı konu magzter isimli dergi okuma uygulamasında da var ancak fark ettim ki foru... Mesaja git »
Yukarıdaki tartışma için söylemiyorum da satın alınmış ama paketi henüz açılmamış ürünler forumdan ikinci el alınabilir ama açılmış ve içinden 3-5 doz... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
SATILIK Oyun adı: Tomb Raider Definitive Edition Pri-sec: primary Sec: forumda Fiyat: 20 TL Ödeme: Enpara veya havale Takas: Araba yarışı dışında ... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Oyun adı: Tomb Raider Definitive Edition Pri-Sec: Pri Fiyat: 20 TL İletişim: PM Ödeme: Enpara veya Havale Diğer hak: Forumda Takas: ... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Oyun adı: Assasins Creed Syndicate Pri-Sec: Sec Fiyat: Satıldı. İletişim: PM Ödeme: Havale+EFT Enpara vb.... Mesaja git »
SAMSUNG NX SERİSİ ANA BAŞLIK başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
ben bu makinenin renklerini, keskinliğini çok seviyorum. bu arada 20-50mm de bence söylenildiği kadar kötü değil. bu fotoğrafları nx300 + chinon marka... Mesaja git »
Anthem çok gerçekçi bir oyun olmuş ama bence ilk değil. Zira The Order 1886'yı hatırlatırım.... Mesaja git »
Arkadaşları

ozturert

fixit

SinanAtesh

meltem21

hlksnrr

darkwingduckwithblaster

efe810
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.105