Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
erencaner
Gerçek AdEren Caner
Doğum Tarihi18 Şubat 1985
Meslekiletisim ögrencisi
İlgi Alanlarımizika calmak,gitar calmak,sarki söylemek
Konumİstanbul,Şişli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Aralık 2005
2. el mesaj sayısı: 112
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Merhaba arkadaşlar, Şöyle bir video hazırladım, Binance'ın kendi blok zincirini geliştirmesi üzerine.... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
arkadaşlar, note 8 için en iyi ekran koruyucusu hangisi acaba? hangisini alsak en çok memnun kalırım? teşekkürler... Mesaja git »
Adım Adım Ethereum Akıllı Sözleşme Kuruyoruz! konusunu başlattı (18 gün önce)
Arkadaşlar merhaba, Akıllı sözleşme yani smart contract nedir, nerelerde kullanacağız? Adım adım ethereum tabanlı akıllı sözleşme nasıl geliştirilir? ... Mesaja git »
Merhaba arkadaşlar, Yeni bir video çektim ve sizlerle de paylaşmak istedim. Serinin 2. videosu da olacak. İzleyip, beğenip paylaşmayı ve abone olmayı ... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
oreo'da menü siyaha mı döndü?... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
Arkadaşlar son sayfalar hep güncelleme olduğu için sormak istedim. Note 8 için en uygun ekran koruyucu cam hangisidir, aliexpress'ten de olabilir, dok... Mesaja git »
HP OMEN 15-CE008NT KULLANICILARI KLUBÜ&ÜRÜN İNCELEMESİ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaşlar selam, hp omen 15 ce008nt modeli nasıl çok ısınıyor mu? Bugün alınıp nakite çevrilmiş bir cihaz denk geldi daha kutusu acilmamis. 4600den v... Mesaja git »
MONSTER CANAVARLARI DERNEĞİ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaşlar monster 9.2'yi tavsiye eder misiniz?... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
arkadaşlar, note 8 aldım 1 ay önce. ne düşme var ne bir şey. dün gece boyunca da çok az şarj ile açıktı ve az önce de şarjı bitti. şarja taktım şarj ... Mesaja git »
Bitcoin'e nasıl yatırım yapabilirim beyler? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bizzat çektiğim şu videoları izlemeni öneririm. Sorun olursa Youtube'a yazarsan çok kısa sürede cevaplıyorum. Bu videolardan sonra bayağı bir oturacak... Mesaja git »
Arkadaşları

ozturert

fixit

SinanAtesh

meltem21

hlksnrr

efe810
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.219