Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
erencaner
Gerçek AdEren Caner
Doğum Tarihi18 Şubat 1985
Meslekiletisim ögrencisi
İlgi Alanlarımizika calmak,gitar calmak,sarki söylemek
Konumİstanbul,Şişli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Aralık 2005
2. el mesaj sayısı: 115
Son mesaj tarihi: 22 sa. önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (22 sa. önce)
SATILIK Oyun adı: Uncharted 4 (Türkçe Dublaj Seçenekli) Pri-Sec: Sec Alındığı ülke: Rusya Fiyat: 20 TL İletişim: PM Ödeme: Enpara Diğer hak: Forumd... Mesaja git »
Gainer arayanlar iyi fiyat. 3178 gram 140 tl. http://www.aradolu.com/Performance-Series-MassTech-Chocolate-3178-g-Muscletech,PR-14726.html... Mesaja git »
379 tl_SAMSUNG HW-K430/TK 220W 2.1 CH SOUNDBAR EV SİNEMA SİSTEMİ başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Bende var 3.5 senedir bundan ve aşırı derecede memnunum. 4 senede ne kadar değişti acaba soundbarlar? :)... Mesaja git »
379 tl_SAMSUNG HW-K430/TK 220W 2.1 CH SOUNDBAR EV SİNEMA SİSTEMİ başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Şununla farkı nedir bunun? Hangisi daha iyi? http://www.samsung.com/tr/consumer/tv-av/audio-video/soundbar/HW-F450/TK/... Mesaja git »
Tabii ki kimse %100 emin olamaz. Burada web üzerinden ve telefon ile satıcı ile konusmalarımı, magaza adıyla daha once sahte ürün alıp almayan var mı ... Mesaja git »
Ben susedo adlı magazadan 2-3 hafta once ultimate 2300gr aldım. Ürün orijinal geldi. Bir sıkıntı yok.... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Oyun adı: Pri-Sec: Pri+Sec Komple Hesap Alındığı ülke: End Fiyat: 40 TL (Takasa Açık) İletişim: PM Ödeme: ENPARA - Garanti Havale veya EFT Not: Hea... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (12 gün önce)
Gün içerisinde yani yalnızca "" kere ilan paylaşabilirsiniz. Uymayan üyelerin mesajları silinip [b]1 uyarı pua... Mesaja git »
Satılık Oyunlar konusunu başlattı (16 gün önce)
1- Satılık SEC, Beyond Two Souls hesap. Takas da olabilir. 10 TL 2- Far Cry 4, Assasins Creed Black Flag Pri+Sec hesap: 30 TL Takas da olabilir.... Mesaja git »
Satılık Oyunlar başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Hangisini? Unity'yi oynadım ama ben.... Mesaja git »
Arkadaşları

ozturert

fixit

SinanAtesh

meltem21

hlksnrr

OperasyonAdami

efe810
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.109