Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Ywizzle
Gerçek Adx y
KonumAnkara, Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Kasım 2011
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 5 ay önce
Son giriş tarihi: 4 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları12
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Arkadaşımla Nasıl Oyunu Oynayacağız? başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
İkinizde ana menündeyken sol alt köşeden arkadaşlar menüsünü aç, arkadaşının adının kenarında bir buton bulunur, o butona tıklayıp duello teklifi et. ... Mesaja git »
Pack alımı Euro ile mi yaplıyor hala? başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Fiyat farkı var. Android daha ucuz diye duymuştum ama emin değilim.... Mesaja git »
Pack alımı Euro ile mi yaplıyor hala? başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Mobilden TL ile alabilirsin.... Mesaja git »
Kobolds And Catacombs konusunu başlattı (6 ay önce)
Hearthstone'un yeni ve bu seneki son eklentisinin adı Kobolds and Catacombs. - Tek kişilik içerik olarak Dungeon Run eklenecek - Recruit adında y... Mesaja git »
rogue ile ilgili lütfen yardım edin başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Master of Disguise kartıyla stealth verebilirsin. Onun dışında standart modda rogue için stealth veren başka kart yok. Ama hem Edwin, hem Master of D... Mesaja git »
Legionu almak zorundamıyım başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Legion almadan oyunun en son içeriğine erişemezsin. Oyunu oynamak için zorunlu değilsin ama güncel şekilde takip etmek için zorunlusun. Az oyuncu olm... Mesaja git »
Big priest kaldırılmalı başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Oyunu beta döneminden beri oynuyorum, çok OP desteler geldi, hatta OTK desteleri bile oldu ama Blizzard öyle desteleri tamamen yok etmek yerine sadece... Mesaja git »
Blizzard Gear Store Ürün Alma ve Kargolatma başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Hatırladığım kadarıyla bana MNG getirmemişti. FedEx değilse muhtemelen UPS ile anlaşmaları vardır, onlar getirirler. Ürünü kargoya verdikleri zaman b... Mesaja git »
Blizzard Gear Store Ürün Alma ve Kargolatma başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Ürünü almaya devam ederken gümrük vergi ücretini belirleyip onu da ödemeni isteyebilirler. Amazon vs. yapıyor ama Blizzard Store'dan emin değilim. Eğe... Mesaja git »
Eylül 2017 Nerfleri başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Daha önce class kartlarında değişiklik yaptıkları da oldu, class kartlarını wild moda gönderdikleri de oldu. Yeni gelecek olan kartlara uyum sağlayamı... Mesaja git »
Arkadaşları

Romulus

ANDREI

Jlozde

JoeyBane

Process64

bkaakco

BIOS

WISDOM

negatee

Tenebrio

EndMeclisi

Maymununu Satan Adam
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.109