Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Kurt Knispel
Gerçek Ad 
KonumDenizli,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Kasım 2011
2. el mesaj sayısı: 11
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
H100i v2- X370 C6H, Windows AIO'yu görmüyor başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Başkası da bir sorun yaşarsa diye çözümü paylaşayım. Tak çıkar yapa yapa kasayı eskittim bir de RMA'dan yeni H100i aldım değişen bir şey olmadı. USB ç... Mesaja git »
RX480 BF1'de anlık kullanım düşmesi başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Ben iki 1080 kullandım ikisinde de durum aynıydı ama deneyin o seçeneği de 480lerde ilginç sorunlar gördüm. (başta internet cafe sahibinin yaşadıkları... Mesaja git »
Addlink S80 NVMe SSD incelemesi "Hızlı ve Ateşli" başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Güzel iş... Mesaja git »
RX480 BF1'de anlık kullanım düşmesi başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Driverları kurcalayın ama bir başka konuda da yazdım. 16 çekirdek ile alakalı bir durum sanal çekirdekler sorun oluşturuyor bir nebze ama genellikle h... Mesaja git »
Ryzen 1700 Fps Anlık Düşme ve Tekleme Sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Ben işlemciyi alırken de bu durumun farkındaydım aslında. Youtube'da ARTIS kullanıcısının birazdan atacağım testlerden epey videosu var. Ve bu durumu ... Mesaja git »
Ryzen 1700 Fps Anlık Düşme ve Tekleme Sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
BİOS ile bu sorunları çözemezsiniz. Oyunların ölçeklenmesiyle piyasa dışı ürün almak ile alakalı. Mevcut oyunlar için yapacak bir şey yok. Yeni AA oyu... Mesaja git »
Klima tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Yazlıkta 50-55 m2 alan salon+yatak odası için (yan yana) soğutma için tek klima bakıyoruz. Cephe güneş alıyor. ME, Daikin ve Arçelikten bazı modelleri... Mesaja git »
Ryzen 1700 Fps Anlık Düşme ve Tekleme Sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
İlk sayfada biri daha yazmış BF1'de FPS düşüşleri GPU kullanımı ile alakalı. Ne yazık ki işlemci GPU kullanımını sürekli 90 üzerinde bile tutamıyo... Mesaja git »
X299 olunca anakartın kutusu biraz büyümüş galiba. Bir benimkine bakıyorum bir sizinkine, gerçi fotoğraf yanılsaması da olabilir. Hayırlı olsun... Mesaja git »
X299 | Canavarı toplama zamanı! [Testler gelecek] başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Birebir değişim yapacaklarsa yine Tuf alın bence. Geçmiş olsun.... Mesaja git »
Arkadaşları

HaybridX

pcwolf28

Firaristt
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Prey+Preorder-DLC Key =100 TL
Alıcı: jedi39
Tarih: 29 Mayıs 2017; 9:52:23
Yorum
Genel Puan

Ürün: Cooler Master EVO 212 (SIFIR) 120 TL
Alıcı: pegasus1881
Tarih: 10 Nisan 2017; 11:43:16
Yorum
Genel Puan

Ürün: Satılık SIFIR Asus Prime Z270-A (Bu güne ÖZEL fiyat)
Alıcı: basaranturkmen
Tarih: 28 Mart 2017; 15:13:22
Yorum
Çok iyi ve ilgili bir satıcı kendisine burdanda teşekkür ediyorum gönül rahatlıyla alışveriş yapabilrisiniz
İmza

♠R7 1700 ♠ASUS ROG Crosshair VI Hero
♣STRIX GTX 1080-O8G-11GBPS ♣G.SKILL Ripjaws V F4-3000C15D-16GVGB ♣Samsung 850 Evo 500GB
♦Seagate BarraCuda 1TB ♦Phanteks Enthoo Pro M ♦Corsair H100i v2 ♦EVGA SuperNOVA 650 G2 ♠Razer Mamba Tournament Edition ♠Corsair K70 Rapidfire ♠Kingston HyperX Cloud II ♠Corsair Gaming MM300 ♣AOC Agon AG241QG
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
LG
Operatör
Vodafone
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Galatasaray
Dünyadan Futbol
Ballspiel-Verein Borussia Dortmund

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125