Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Kurt Knispel
Gerçek Ad 
KonumBursa,Gemlik
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Kasım 2011
2. el mesaj sayısı: 12
Son mesaj tarihi: bir sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
RTX 2080 Ti , RTX 2080 , RTX 2070 , GTX 2060 , GTX 2050(Ti) ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (bir sa. önce)
RT ney açıklamalı bir mesaj göremedim? Herkes cenaze namazı kılıyor... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Note 9'u nasıl buldunuz? Geçelim mi? Yoksa kalalım mı? Türkiye fiyatı hakkında fikri olan var mı?... Mesaja git »
Windows kurmak için almayı düşünüyorum.... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Yeni Galaxy etkinliği için bildirim gelmiş. Birçok kişisel bilgi ile kayıt olmamazı istiyor. Kupon falan düşer mi? Yoksa bildirim manyağı yapacak adam... Mesaja git »
Cevap: Cevap: SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Çözüm buymuş, teşekkürler... Mesaja git »
Cevap: Cevap: SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
En baştaki seçili, yurt dışına çıkınca böyle oldu. Telefon ev diye konumu kendi kendine nasıl oluşturdu çıkamadım işin içinden.... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Herkese merhaba, yurtdışındayım. Telefonun aod ekranı böyle oldu. Ev saatini göstermesi güzel bir özellik. Ben yine de bu ev saatini neye göre çıkardı... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
1 gblık android 8 güncellemesi duruyor. Ne dersiniz yapayım mı? Şarj şikayetleri okudum birkaç sayfa. Güzelim telefonun eski performansını özlemek ist... Mesaja git »
Battlefield V (2018) [ANA KONU] (19 EKİM) OPEN BETA: 6 EYLÜL! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bu fragman en fazla fiyasko olmaması için ciddi bir umut oldu. Hala ön sipariş düşünmüyorum.... Mesaja git »
RTE:UBER İŞİ BİTMİŞTİR başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Plaka sahiplerine paraları verilsin diyen arkadaş. İstanbulda 18.000 plaka var. Vergiside 2k. Kime neyi ödüyoruz ya? 1.5 milyon TL'yi adam 2k verg... Mesaja git »
Arkadaşları

No Way Out

HaybridX

pcwolf28

Firaristt
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılık EVGA 650 G2
Alıcı: acesofhigh
Tarih: 15 Ocak 2018; 16:56:05
Yorum
teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: Prey+Preorder-DLC Key =100 TL
Alıcı: jedi39
Tarih: 29 Mayıs 2017; 9:52:23
Yorum
Genel Puan

Ürün: Cooler Master EVO 212 (SIFIR) 120 TL
Alıcı: pegasus1881
Tarih: 10 Nisan 2017; 11:43:16
Yorum
Genel Puan

Ürün: Satılık SIFIR Asus Prime Z270-A (Bu güne ÖZEL fiyat)
Alıcı: basaranturkmen
Tarih: 28 Mart 2017; 15:13:22
Yorum
Çok iyi ve ilgili bir satıcı kendisine burdanda teşekkür ediyorum gönül rahatlıyla alışveriş yapabilrisiniz
İmza

R7 1700~~ASUS ROG Crosshair VI Hero~~STRIX GTX 1080-O8G-11GBPS~~G.SKILL Ripjaws V F4-3000C15D-16GVGB~~Samsung 850 Evo 500GB~~Seagate BarraCuda 1TB~~Phanteks Enthoo Pro M~~Corsair H100i v2~~EVGA SuperNOVA 750 G3~~Razer Mamba Tournament Edition~~Corsair K70 Rapidfire~~Kingston HyperX Cloud II~~Corsair Gaming MM300~~AOC Agon AG241QG
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Vodafone
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Galatasaray
Dünyadan Futbol
Ballspiel-Verein Borussia Dortmund

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.063