Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Kurt Knispel
Gerçek Ad 
KonumBursa,Gemlik
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Kasım 2011
2. el mesaj sayısı: 12
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 21 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
(En ucuz) BF1 Revolution Edition | Hong Kong Origin | 69TL başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Dil ve hesap sıkıntı yaratmasın?... Mesaja git »
Turknet vs Netspeed (Tüm karşılaştırmalar burada) Ping , Twitch vs başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
TTNET karşılaştırması lazım.... Mesaja git »
Netspeed'i Nasıl Bilirsiniz? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Bu ekrana nereden ulaştınız? Ben bulamadım.... Mesaja git »
NetSpeed'e geçiş sürecim başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Bu tarz durumlar yeni evler veya fiber/vdsl'de mi oluyor? ADSL'den geçişin ekip çağırmaya gitmemesi lazım diye düşünüyorum. (ADSL'den geçiş düşünüyoru... Mesaja git »
Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Bende ciddi ciddi düşünüyorum geçmeyi ona yazın başında taahhüdüm bitiyor. 65'e 200gb AKK mi yoksa yeni İSS mi kararsızım.... Mesaja git »
Birkaç aydır kıstırıyorlar. Aynı zamanda çatı odamızda Tivibu'da var beraber geçirdiler yani Ha sabit telefonda var hatta neyse sınırsız 110 TL falan... Mesaja git »
(En ucuz) BF1 Revolution Edition | Hong Kong Origin | 69TL başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Zahmet olmazsa bakar mısın SW BF2 ne kadar orada?... Mesaja git »
★★★ Samsung Galaxy Note8 ( SM-N950F ) Ana Konu ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
1 gün sonra. Fazla bastırmadan ve kılıfı hiç çıkarmadan kurutmak gerek herhalde. Bastırınca esniyor. Kılıfı çıkarıp kurutayım diyince de kayıyor.... Mesaja git »
★★★ Samsung Galaxy Note8 ( SM-N950F ) Ana Konu ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Cebime koydum kenarlardan hemen kalktı. Amazondan bir şeyler bakıyorum ama zor bulmak uyumlu bir şey.... Mesaja git »
★★★ Samsung Galaxy Note8 ( SM-N950F ) Ana Konu ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Merhabalar, Aldığımdan bu yana güvenlik etkin değildi. Ayarlar-Cihaz Bakımı bölümünde hep güvenlik kısmına dokunmazdım. Bugün bildirim ekranındaki ... Mesaja git »
Arkadaşları

No Way Out

HaybridX

pcwolf28

Firaristt
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılık EVGA 650 G2
Alıcı: acesofhigh
Tarih: 15 Ocak 2018; 16:56:05
Yorum
teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: Prey+Preorder-DLC Key =100 TL
Alıcı: jedi39
Tarih: 29 Mayıs 2017; 9:52:23
Yorum
Genel Puan

Ürün: Cooler Master EVO 212 (SIFIR) 120 TL
Alıcı: pegasus1881
Tarih: 10 Nisan 2017; 11:43:16
Yorum
Genel Puan

Ürün: Satılık SIFIR Asus Prime Z270-A (Bu güne ÖZEL fiyat)
Alıcı: basaranturkmen
Tarih: 28 Mart 2017; 15:13:22
Yorum
Çok iyi ve ilgili bir satıcı kendisine burdanda teşekkür ediyorum gönül rahatlıyla alışveriş yapabilrisiniz
İmza

R7 1700~~ASUS ROG Crosshair VI Hero~~STRIX GTX 1080-O8G-11GBPS~~G.SKILL Ripjaws V F4-3000C15D-16GVGB~~Samsung 850 Evo 500GB~~Seagate BarraCuda 1TB~~Phanteks Enthoo Pro M~~Corsair H100i v2~~EVGA SuperNOVA 750 G3~~Razer Mamba Tournament Edition~~Corsair K70 Rapidfire~~Kingston HyperX Cloud II~~Corsair Gaming MM300~~AOC Agon AG241QG
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Vodafone
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Galatasaray
Dünyadan Futbol
Ballspiel-Verein Borussia Dortmund

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.109