Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Kurt Knispel
Gerçek Ad 
KonumDenizli,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Kasım 2011
2. el mesaj sayısı: 11
Son mesaj tarihi: 2 sa. önce
Son giriş tarihi: 36 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
NVIDIA Titan X , GTX 1080 Ti , GTX 1080 , GTX 1070 ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (2 sa. önce)
Daha deneme fırsatı bulamadım nasipse bit hafta içinde paylaşırım ... Mesaja git »
NVIDIA Titan X , GTX 1080 Ti , GTX 1080 , GTX 1070 ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (7 sa. önce)
En son Gigabyte'ın 1080ti Gaming OC'unu almayı düşündüm ama yine de cebimden 600 liraya yakın para çıkacaktı ve pek cezbedici bir modelde değil açıkca... Mesaja git »
NVIDIA Titan X , GTX 1080 Ti , GTX 1080 , GTX 1070 ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (9 sa. önce)
Sipariş et hemen parayı çekmezler.... Mesaja git »
Cinsel Tacizden Şikayet Edildim başlıklı konuya yorum yazdı (11 sa. önce)
Mesaj içeriğinde taciz yok ancak yemeksepeti kuryelerinin telefonunu öğrendiği kızlara yazılmasındanda farkı yok. Sen samimiyeti kuramadığın tanımadığ... Mesaja git »
HADİ HERKES OYUNCU KASASININ GÖRÜNTÜLERİNİ PAYLAŞSIN. başlıklı konuya yorum yazdı (18 sa. önce)
Burada gördüğüm en iyilerden biri olmuş. Güle güle kullanın ... Mesaja git »
Prey+Preorder-DLC Key =100 TL konusunu başlattı (dün)
Elimde 1 adet Prey oyun keyi ve Preorder-DLC Cosmonaut Shotgun Pack var. Almak isteyenler için fiyat 100 TL.... Mesaja git »
Merhaba arkadaşlar garip bir soruna denek oldum sanırım. Amazon.de'yi bundan böyle Almanca kullanacağım sorundan bahsetmek gerekirse AOC AGON AG... Mesaja git »
NVIDIA Titan X , GTX 1080 Ti , GTX 1080 , GTX 1070 ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Backplate yok MSI Armor muadili gibi. Oda Türkiye'de 3 yıl garantili 3000'e satılmıştı sanırım.... Mesaja git »
1080ti yine iptal olmasın? Mevcut başka bir siparişimden geçip alsam mı diye düşünmedim değil.... Mesaja git »
NVIDIA Titan X , GTX 1080 Ti , GTX 1080 , GTX 1070 ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Hocam hepsinin adı neredeyse Gaming olacak MSI da Gaming diye başlatıyor isimleri. Ben 2200'e GTX 1080 HOF aldım. Strix A8G ben aldıktan sonra ... Mesaja git »
Arkadaşları

pcwolf28

Firaristt
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Cooler Master EVO 212 (SIFIR) 120 TL
Alıcı: pegasus1881
Tarih: 10 Nisan 2017; 11:43:16
Yorum
Genel Puan

Ürün: Satılık SIFIR Asus Prime Z270-A (Bu güne ÖZEL fiyat)
Alıcı: basaranturkmen
Tarih: 28 Mart 2017; 15:13:22
Yorum
Çok iyi ve ilgili bir satıcı kendisine burdanda teşekkür ediyorum gönül rahatlıyla alışveriş yapabilrisiniz
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
LG
Operatör
Vodafone
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Galatasaray
Dünyadan Futbol
Ballspiel-Verein Borussia Dortmund

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.117