Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Toyoda
Gerçek AdFurkan
Doğum Tarihi3 Mart ****
Konumİstanbul, Küçükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Kasım 2011
2. el mesaj sayısı: 20
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Mantikli hocam modlu oynuyorum cunku normal oyunu. Tesekkur ederim... Mesaja git »
The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) [ANA KONU] #Special Edition Çıktı! başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Belki 50 kere sorulmustur ama bir sey sormak istiyorum. Normal Skyrim`deki save dosyasi Skyrim SE alinca da gecerli mi yoksa bastan mi basliyoruz?... Mesaja git »
Ekonomi bakani: "Turkiye'de olmayan e-sirketlerden bile vergi alacagiz" başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Amazon'dan bu kadar korktuysa yandas firmalar tabi kasada para olmayinca da normal gibi... Mesaja git »
Better Call Saul (2015-) 3. Sezon Başladı başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
XBOX ONE FORZA HORIZON 2 VE 3 AYLIK GOLD UYELIKLER konusunu başlattı (5 gün önce)
Forza Horizon 2: 95 TL, 3 Aylik Goldlarin hepsi satilmistir. Kargo aliciya aittir. Istanbul ici ortak bir yerde elden bulusup teslim edilir. Iyi for... Mesaja git »
Person of Interest (2011 - 2016) başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Unutursak kalbimiz kurusun John reyiz 1 yil olmus biteli... Mesaja git »
MSI GAMING RX 480 8G konusunu başlattı (7 gün önce)
Acikcasi kartimi satmayi dusunmuyordum ama malum suanki piyasa fiyatlari bu seviye yukselmisken kartimi satiliga cikariyorum. Neyse detaylari yazayim ... Mesaja git »
Kutulu The Witcher 3 konusunu başlattı (14 gün önce)
GOG keyini kullanmadim. Kutusu eksiksizdir. Kargo aliciya aittir, Istanbul`da ortak bir yerde bulusup elden urunu verebilirim. Istedigim fiyat 35TL`di... Mesaja git »
Malta Belgelerinden Şimdiye Kadar Neler Çıktı başlıklı konuyu favorilerine ekledi (16 gün önce)
Malta Belgeleri Nedir? Son üç ayda European Investigative Collaboration (Avrupa Araştırma İşbirliği), Malta vergi sisteminin AB’deki sirketlerin en dü... Mesaja git »
MSI GAMING RX 480 8G başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Nadir ve degerli urunler pahali olur mantigi isliyor hocam. Ne kadar RX 480 cikali zaman gecse de piyasada olmadigindan ve piyasada talep oldugundan f... Mesaja git »
Arkadaşları

K1NGP1N

breakerbad
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILIK BLACKBERRY 9790 BOLD
Alıcı: optikzom
Tarih: 21 Haziran 2017; 22:11:05
Yorum
çok iyi bir güvenilir ve ilgili bir satıcı güvenle alışveriş yapabilirsiniz teşekkürler
Genel Puan

Ürün: SATILIK GTA V [XBOX ONE]
Alıcı: scknalas
Tarih: 17 Mart 2016; 20:58:48
Yorum
Arkadaşa ilgisinden dolayı teşekkür ederim. sorunsuz bir alışveriş gerçekleştirdim.
Genel Puan

Ürün: SATILIK ZIPPO SPECTRUM
Alıcı: jokErt
Tarih: 25 Ocak 2016; 14:47:04
Yorum
Guzel bir ticaretti durust ve iyi niyetli bir satici. Tavsiye edilir.
İmza
Asus Z170-A / Intel i5 6600K / Kingston HyperX Fury 16 GB 2666Mhz DDR4 / MSI Gaming RX 480 8G / WD 1TB Blue / Samsung 850 Evo 250GB / TT V51 / CM Hyper 212 Evo / TT Poseidon Z RGB / Corsair M65 PRO RGB / Turtle Beach 500P / Audio-Technica CKR7
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook, PC
Mobil cihaz
LG
Operatör
Turkcell
Oyun Platformu
Xbox One, PC
Takım
Fenerbahçe
Notebook
Acer
Xbox Live GamerTag
Anonimbey7

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125