Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Tarih Bilinci
Gerçek AdHakan Muhendisoglu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Kasım 2011
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ekim-2017 Kira artış başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Merhaba Ev sahibi ile yapılan sözleşmede kira artışı (TEFE+TÜFE)/2 şeklinde...Buna göre ekim ayında yapılacak zam oranı nedir ? Yardımcı olacaklara şi... Mesaja git »
Ekim-2017 Kira artış konusunu başlattı (2 ay önce)
Merhaba Ev sahibi ile yapılan sözleşmede kira artışı (TEFE+TÜFE)/2 şeklinde...Buna göre ekim ayında yapılacak zam oranı nedir ? Yardımcı olacaklara şi... Mesaja git »
Klima tavsiyesi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Arkadaşlar termometreye baktım şu an oda sıcaklığı 29 derece. Klima almaya karar verdim. Alırken iyi birşey alayım uzun ömürlü, performanslı ve yaktığ... Mesaja git »
Klima tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Merhaba aşağıdaki klimalardan hangisini tavsiye edersiniz? LG Sirius Deluxe AS-W096J1R0 9000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima (Yeni Smart) MİDEA MISSI... Mesaja git »
euroleague maçı izlemek için neden sporun yılıdı paketi almak gerekiyor ? cok buyuk sacmalık. sadece euroleague maclarını izlemek istiyorum. aile pak... Mesaja git »
Merhaba Beinsport 'a sadece Euroleague izlemek için ücret ödüyorum...Bu sezon yanlış bir uygulamaya geçtiler;spor karşılaşmalarının tamamını tek pake... Mesaja git »
► AURIS FAN CLUB ◄ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ben bu fiyati temmuz ayi icersinde aldim...suan fiyatlar daha yuksek... Mesaja git »
► AURIS FAN CLUB ◄ başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
2017 1.6 advance multdrive cam tavan+güvenlik paketi (uzun yanan farlar-şerit değiştirme-çarpışma yavaşlatma) için 90.000 TL fiyat aldım... şu aralar... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Auris 1.6 Multdrive için fiyat alan var mı?... Mesaja git »
► AURIS FAN CLUB ◄ başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Şehiriçi minumum ve mak.ne değerler gördünüz 100 km de? artısı arkada oturan yolcular için ferahlık sağlıyor eksisi sıcak havalarda arabayı cehennem... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.090